Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Ucuz Paykasa

Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine geçen ödeme şekli ile online işlemleriniz pratikleşir.

Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?

İnternet alışverişi birçok kişinin sevdiği bir alışveriş şeklidir. Ancak kredi kartı ya da hesap kartı bilgilerini internette paylaşmaktan çekinenler olabilir. Son zamanlarda kart bilgilerinin çalınması gibi haberler duyulmasıyla birlikte bu çekince daha da artmıştır. Ya da kredi kartı bulunmayan insanlar olabilir. Bu durumda internet alışverişi yapamayacakları için fırsatları ve kampanyaları kaçırabilirler.

Ön ödemeli olarak çalışan bir sanal kart gibi düşünülebilir. Hiçbir kişisel bilginizi ya da kart numaranızı paylaşmadan güvenli bir internet alışverişi imkanı sağlar. Ucuz paykasa alanlar, internet alışverişini akıllarında hiç soru işareti kalmadan güven içinde yapabilirler.

Ucuz Paykasa Kullanımı

Ucuz paykasa kullanımından önce para yatırma işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Para yatırdıktan sonra sıra alışveriş yapmaya gelir ki, bu kısım en çok zevk alınan kısımdır. Alışveriş yaparak, yeni şeyler satın almak birçok insanı mutlu eden bir durumdur. Para yatırmanızın ardından cep telefonunuzun mesaj kutusuna on altı haneli bir kod gelir. Bu dijital kod, internet alışverişiniz sırasında kullanacağınız koddur. Ucuz paykasa kodu ile ödeme yapmanın geçerli olduğunu bildiğiniz tüm alışveriş sitelerinde paykasa ile ödemenizi yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişin ödeme kısmına sıra geldiğinde bu on altı haneli dijital kodu girerek hiç kredi kartı numaranıza gerek kalmadan alışverişi tamamlayabilirsiniz. Yüklediğiniz para doğrultusunda satın alma işleminiz gerçekleştirilmiş olur.

Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?

Ucuz paykasa ile internet alışverişi yapabilmenizin tek şartı, öncesinde para yatırmış olmanızdır. Para yatırma işleminizin ardından internet alışverişinize başlayabilirsiniz. Parayı Türk Lirası olarak yatırsanız da paykasa hesabında Euro’ya dönecektir. Güncel Euro kuru üzerinden para çevirme işlemi gerçekleştirilir.  Paykasa’ya para yatırma için Havale ya da EFT işlemini kullanabilirsiniz. Bu para transferi işlemlerinin 7 gün 24 saat kullanılabilme özelliği vardır. Yani ne zaman internet alışverişi yapmak isterseniz, o an paykasaya para yartırma işleminizi yapıp alışverişe başlayabilirsiniz.

Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa alabilmek için öncelikle birkaç dakikanızı ayırıp üyelik işlemini tamamlamanız gerekir. Ardından ucuz paykasa satın alarak güvenli internet alışverişi fırsatını siz de yakalayabilirsiniz. Kısa bir üyelik işleminin ardından anasayfadan paykasa almak son derece kolaydır. Pratik birkaç adımın ardından paykasa alımını gerçekleştirmiş olursunuz. Ucuz paykasa satın alabilmek için canlı destek ekibinden bir hesap numarası istemeniz gerekir. Bu hesap numarasına ödeme yaptığınızda paykasayı alma işleminiz biter. İstediğiniz miktarda ve istediğiniz tutarda paykasa alabileceğinizi unutmamalısınız. Gönderilen hesap numarasına dilediğiniz miktarda havale yaptığınız takdirde, sizinle bir kod paylaşılır. Bu kod on altı hanelidir ve internet alışverişi sırasında ödeme yapabilmek için kullanırsınız.

Ucuz Paykasada Euro Kuru

Paykasa’ya yatırdığınız paranın, döneminin Euro’ya çevrildiğini unutmamalısınız. Bu da demek olur ki, paykasaya yatırdığınız parayı eğer hesapta tutarsanız Euro kuru yükseldiğinde paykasadaki paranız değerlenir. Bu durum tam tersi için de geçerlidir. Eğer Euro kurunda düşüş yaşanırsa, paykasa hesabınızdaki para da değer kaybeder. Yatırdığınız para Türk Lirası cinsinden dahi olsa, paykasaya yatırıldıktan sonra güncel kur üzerinden Euro’ya çevrilir. Bu şekilde hesapta bulunan parayı anında harcayabileceğiniz gibi, bir süre bekletebilirsiniz.

Ucuz Paykasa almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/

 

 


İlgili gönderi

Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku
Paykasa Reseller

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Reseller2 Paykasa Reseller ve Sanal Kart3 Paykasa Kart Alımında Neye Dikkat Etmeli?4 Paykasa Reseller Firmaları 5 Paykasa Reseller Firması ve Kaliteli Hizmet 6 Paykasa Sanal Kart Nerede Kullanılır? Paykasa Reseller Dünyada ve ülkemizde sıklıkla kullanmaya başlanmış olan paykasa kartlar güvenli bir elektronik ödeme aracı olması sebebi ile tercih ediliyor. Ülkemizde son yıllarda daha …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.