Paykwik Sanal Kart İle Online Ödeme

Ocak 22, 2020Paykwik

Paykwik Sanal Kart İle Online Ödeme

İnternet ortamından yapılan alışverişlerde güvenli bir şekilde alışveriş yapma yolları her zaman istenilen bir durumdur. Çünkü günümüzde artık herkes online siteler üzerinden alışveriş yapmaktadırlar. Paykwik satın al sanal kartı internet üzerinden çeşitli platformlarda kullanılan online bir ödeme şeklidir. Paykwik satın al üzerinde 16 haneli kart kodu kullanılarak, CVV ve son kullanma tarihleri ile birlikte internet üzerinden yapılan alışverişlerde, oyun sitelerinde ödeme işlemi yapılır. Paykwik satın al kolay ve güvenli ödeme adımıdır. Bu nedenle

Paykwik satın al diyerek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üretilen paykwik sanal kartta olduğu gibi astropay satın al kartta da 16 haneli kart kodu tek kullanımlık olup; bir kere kullanıldıktan sonra geçerliliğini yitireceğinden; dolandırıcılık vb. durumlara karşı tedbir alınmış bir şekilde kullanma olanağı bulunmaktadır.

 

Paykwik Sanal Kart İle Ödeme Hangi Bankalar Üzerinden Yapılır?

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok banka üzerinden paykwik sanal kartı ile ödeme imkânı bulunmaktadır. Bu bankalar Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası gibi bankalar sayılabilir. Burada önemli olan alışveriş yapılan sitenin bu bankalardan hangisi ile anlaştığıdır. Diğer bir sanla kart ise cashixir satın al kart olup; bu kartında geniş kullanım alanı bulunmaktadır. Kullanım alanı geniş olan cashixir satın al ile siz de bu karta kolayca sahip olabilirsiniz. Kurumsal hizmet çerçevesinde satışa sunulan cashixir satın al hizmetleri farklı bankalar üzerinde alımı yapılmaktadır. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız doğrultusunda cashixir satın al demektir.

 

Paykwik Sanal Kart Neden Tercih Edilir?

Paykwik sanal kart gibi bir diğer ön ödemeli sanal kart olan parayum satın al kartı satın almanın birçok avantajı bulunmaktadır. Parayum satın al öncelikle güvenli alım imkanı sunuyor. Sonrasında Parayum satın al diyerek istediğiniz alışverişlerde kullanabilirsiniz. İstenildiği takdirde durdurabilirsiniz: Parayum satın al diyerek kartı satın aldığınızda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kredi kartlarına benzeyen bu sanal kartlar, temel olarak kredi kartlarından ayrılmaktadır. Kredi kartı kullanan kişilerde her zaman kişisel bilgilerin başkaları tarafından kullanılması ve her an dolandırma ihtimalinin bulması gibi sebeplerle kullanırken tereddütler oluşmaktadır. Özellikle son dönemlerde online üzerinden dolandırıcılık faaliyetlerinde bulunan kişilerce bu bilgiler ele geçirilerek kişiler zarara uğratılmaktadır.  Ancak sanal kartlarda (parayum, cashixir, astropay satın al kart gibi)  kişiye verilecek olan tek kullanımlık kodla harcama imkânı sağlandığından bu olumsuz durumlara rastlamak mümkün değildir. Astropay satın al adımları ile sanal kart alabilirsiniz. Günümüzde Astropay satın al hizmetleri ile siz de Astropay satın al diyerek internette farklı ödemelerde bu sanal kartı güvenle kullanabilirsiniz. Birçok kişi Astropay satın al diyerek sanal kart sahibi olmayı tercih ediyor.

 

Paykwik Sanal Kart Satın Alma

İnternet üzerinde birçok site, sanal kart satışı (jeton satın al kart gibi) yaparak online alışveriş yapmak isteyenlere yardımcı olmaktadırlar.  jeton satın al bir sanal karttır. İnternetten kredi kartı ile jeton satın al diyebilirsiniz. Sanal kart satın alınırken uygun fiyatlarda satış yapan firmalardan satın almak önemlidir. Bu siteler jeton satın al avantajlı seçeneklerle sanal kart satışı yapmaktadırlar.

Paykasa satın al adımlarını kullanarak siz de bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kullanım amacına göre Paykasa satın al diyerek farklı kart seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Günümüzde birçok kullanıcı güvenli alışveriş için Paykasa satın al adımları üzerinden Paykasa satın al seçeneği ile kartı satın almayı tercih ediyor. Paykasa satın al güvenli sanal kartlardan bir tanesi olup, siz de internet alışverişlerinde kullanabilirsiniz.

 

 

Paykwik Sanal Kart İle Online Ödeme almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykwik-satin-al/

 

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.