Paykwik ile Online Alışveriş

Ocak 22, 2020Paykwik

Paykwik ile Online Alışveriş

Paykwik satın al ile internette online alışveriş yapmak mümkün. Paykwik satın al işlemi ile birlikte çok güvenli bir şekilde alışveriş yapılabiliyor. Paykwik satın al işlemindeki amaç kredi kartı kullanmadan online alışveriş yapabilmek. Paykwik satın al işleminden sonra 16 haneli bir kart alıyorsunuz ve burada yazan kod sayesinde online alışveriş yapabiliyor, oyun oynayabiliyorsunuz. Paykwik satın al ile online oyunlarda oynamak mümkün.

Paykasa satın al işlemi ile aldığınız bu kodu siteye girdiğiniz zaman dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz. Paykasa satın al ile dilediğiniz bakiyeyi satın alıyorsunuz. 10$, 20$ ile başlayıp 1000$ limitine kadar paykasa satın al işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Paykasa satın al işleminde aldığınız bakiyeyi dilerseniz bir kerede dilerseniz tek tek harcayabiliyorsunuz. Fakat dikkat etmek gerek ki paykasa satın al ile aldığınız bakiyeyi bir sene içinde kullanmanız gerek.

 

Bakiye Bitince Ne Oluyor?

Astropay satın al ile almış olduğunuz bakiyeyi bitirdiğiniz zaman o kartı atmanız gerekiyor. Astropay satın al kartları bu nedenle tek kullanımlık geçiyor. Astropay satın al bir nevi kontörlü kart olarak da düşünülebilir. Astropay satın al en çok kredi kartı olmayan kişilere yarıyor. Görünüş olarak kredi kartına benzese de astropay satın al kredi kartından çok farklıdır. Cashixir satın al kartı ile herhangi bir aidat, ödeme gibi durumlar olmuyor. Cashixir satın al işlemindeki tek benzerlik son kullanma tarihinin olması, güvenlik kodu ve hesap numarasının olmasıdır.

 

Parayum Kart Güvenliği

Cashixir satın al ve jeton satın al kartı son 2 yıla kadar yaygın değildi fakat son zamanlarda pek çok kişi cashixir satın al ile online alışveriş yapabiliyor. Cashixir satın al pek çok yerde kullanılıyor. Parayum satın al ile Metin2, Knight oyunlarını oynayabilirsiniz. Parayum satın al ve jeton satın al işlemi ile online alışveriş sitelerinden de alışveriş yapılabilir.

Parayum satın al ve jeton satın al işlemi ile kart üzerinde yazan güvenlik kodunu girerek alışveriş yapabiliyorsunuz. Parayum satın al işleminde bu güvenlik kodunu kimseyle paylaşmamak gerekir.

 

Paykwik ile Online Alışveriş almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykwik-satin-al/

 

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.