Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Paykasa Türkiye

Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve kullanıcı kitlesi fazladır. Tek kullanımlık bir kart olduğundan dolayı son derece güvenlidir. Bu kartın Türkiye’de satışını yapan bayiler bulunur. İsteyen kişiler bu kartı ana bayilerden veya mobil işlemler ile alabilirler. Paykasa kartlar ile internet siteleri üzerinden alışverişler hızlı bir şekilde yapılır. Bu kartların kullanım alanları oldukça geniştir. Hatta sosyal medya hesapları yani facebook üzerinden bu kartla oyun bile satın alınabilir. Paykasa Türkiye ile paykasanın kullanıcıları giderek artıyor.

Türkiye’de Paykasa Kullanımı

Paykasa dünya üzerinde kullanımı hızlıca artan kartlar arasında yer alır. Bu kart İngiliz bilişim firması olan ceres online tarafından geliştiriliş ve dünyaya tedavül edilmeye başlanmıştır. Hazırlanan paykasa kartlar yüksek teknolojik özelliklere sahip ve özel güvenlik önlemleri alınarak kullanılmaya başlayan elektronik paralardır. Bu kartı hazırlayan İngilizler paykasa Türkiye olarak kurulan ana bayileri destekleyerek kartın satışını yapıyorlar. Paykasa kart 16 haneli numaraya sahip bir karttır. Kart tek kullanımlık olmasından dolayı kartı kullananlar şifresi haricinde kart arkasında iz bırakmayacak bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle paykasa Türkiye ile güvenilir bir şekilde paykasa kartlar kullanılabilir.

Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası

Türkiye’de internet alışverişini seven önemli bir kitle bulunur. Fakat son zamanlarda yaşanan güvenlik sorunlarından dolayı insanlar alışveriş yapmaya korkar olmuştur. Bu sebeple bazı ana bayiler güvenli alışverişi insanlara tanıtmaya başlamıştır. Paykasa Türkiye ile paykasa kartların özellikleri ve yararları öğrenilmeye başlaması ile kartı kullanmak isteyen kullanıcılar bulunur. Bu kartın insanlara en büyük faydası güvenli ve hızlı alışveriş yapmalarını sağlar. Kredi kartları gibi sonradan karşınıza borç çıkmaz. Aldığınız limit kadar kullanma hakkınız bulunur. Kartı bir defaya mahsus kullanıyorsunuz. Bu kart özellikle kişisel bilgilerini üçüncü kişiler ile paylaşmak istemeyen insanlar için büyük bir fırsattır. Pek çok sitede bu kart yardımı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları

Paykasa kart dünya üzerinde pek çok kullanıcıya sahip ve kullanıcılarına diledikleri sitelerde alışveriş yapma şansı tanıyor. Aynı şekilde paykasa kartlar Türkiye’de de satışa sunulmaya başlandı. Paykasa Türkiye ile müşteriler bu kartları ana bayilerden satın alabilir. Fakat bayilerin güvenli olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü bayiler İngiltere destekli kurulduklarından bu bayilerin sertifikaları ve izinleri olması gerekiyor. Bunun dışında paykasa almak isteyen müşteriler mobil hizmetleri ve whatsapp üzerinden de karta sahip olabilirler. Mobil işlemler üzerinden alınan kartlar için kredi kartı kullanılabilir. Çünkü ücretleri bu şekilde ödemek gerekir. Paykasa Türkiye satış noktaları belli noktalarda bulunur. Genellikle telefon işlemleri ile satın alma işlemi gerçekleşir.

Paykasa Nasıl Kullanılır

Paykasa’nın kullanımı kredi kartına benzer. Fakat paykasa kullanırken kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza gerek yoktur.  Belirlenen siteler üzerinden alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme işlemleri kısmına paykasa yazmak ve açılan pencereden elinizde bulunan paykasanın 16 haneli kart numarasını girmektir. Daha sonra yaptığınız işlemlere onay vermeniz halinde alışverişleriniz güvenli bir şekilde sağlanmış olur. Bu istem ile istediğiniz kişilere para bile transfer edebilirsiniz. Kart kodunuzu gönderdiğiniz kişi kodu istediği satış noktasında bozabilir. Paykasa Türkiye kullanıcılarına pek çok noktada kolaylık sağlıyor.

 

 

Paykasa Türkiye almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Reseller

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Reseller2 Paykasa Reseller ve Sanal Kart3 Paykasa Kart Alımında Neye Dikkat Etmeli?4 Paykasa Reseller Firmaları 5 Paykasa Reseller Firması ve Kaliteli Hizmet 6 Paykasa Sanal Kart Nerede Kullanılır? Paykasa Reseller Dünyada ve ülkemizde sıklıkla kullanmaya başlanmış olan paykasa kartlar güvenli bir elektronik ödeme aracı olması sebebi ile tercih ediliyor. Ülkemizde son yıllarda daha …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.