Paykasa satın almak

Kasım 5, 2019Paykasa

Paykasa satın almak

Paykasa, internet üzerinden yapılan alışverişler için kullanılan en güvenli ödeme yöntemlerinden birisidir. Online ortamda kredi kartı üzerinden yaygınlaşan dolandırıcılık olaylarına karşı önlem olarak üretilmiş bir ödeme yöntemi olan paykasa kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi üçüncü bir tarafla paylaşmadan alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Paykasa satın almak için öncelikle müşterilerimiz almak istediği kartın tutarı kadar ödemesini yapmalılardır. Kartlar Euro bazında satıldığı için fiyatlar güncel kurun durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Ödeme yöntemlerimiz arasında kredi kartı, banka kartı ve mobil ödeme paykasa bulunmaktadır ve ödeme yapıldığı takdirde müşterilerimiz kartlarına hızlıca erişim sağlayabilmektedir. Paykartlar.com üzerinden paykasa kart alım işlemi için herhangi bir komisyon tahsil edilmemektedir, yalnızca almak istediğiniz kartın bakiyesi kadar ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Güncel kurun değişken olmasından dolayı kartınızı bozdurma işleminde bulunduğunuz takdirde kartın içerisindeki bakiye yeni kura göre hesaplanıp vereceğiniz herhangi bir hesap numarasına kolay ve hızlı bir şekilde aktarılacaktır.

 

 

Güvenilir Paykasa satın al

Paykasa kart kullanımının yaygınlaşması ile birlikte insanları mağdur edebilecek dolandırıcılık şirketlerine taviz vermemek için güvenilir bir şirket kullanmak önemli bir husustur. Paykartlar.com bu noktada müşterileri ile hem Whatsapp’tan hem de canlı destek hattından güvenilir bir alım-satım işlemi gerçekleştirerek herhangi bir mağduriyetin yaşanmamasına dikkat eder. Müşterilerimiz dilediği limitte paykasa talep edebilirler. Paykartlar.com, 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ limitlerinde paykasa hizmeti sunmaktadır ve alım yaparken bütçenize en uygun olan miktarı seçebilirsiniz. Satın alma işleminizin onaylanması takdirinde PIN kodunuz hızlı bir şekilde tarafınıza iletilir ve paykasa kartınızı sanal ödemeyi destekleyen 20 bini aşkın internet sitesinde veya online oyun ödemelerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kartınızı alırken herhangi bir kişisel bilgi vermeniz gerekmez. Kredi kartı ile alımlarda yalnızca tek seferli olarak kredi kartı bilgileriniz ile ödeme yaparsınız ve sonrasında bu bilgiler tarafımızca saklanmamaktadır. Paykasa kartınızın kullanımı esnasında ise müşterilerin bilgisinin ödemeyi alan internet siteleri tarafından ulaşılması mümkün olmamaktadır. Mobil ödeme yönteminde ise yalnızca operatörünüz ile iletişime geçip faturalı hattınız üzerinden ödemenizi gerçekleştiriyoruz.

 

Paykasa satın almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/

 


İlgili gönderi

Bedava Paykasa Kodu

Mart 3, 2020Paykasa

Başlıklar1 Bedava Paykasa Kodu1.1 Paykasa Kart Nedir?1.2 Paykasa Kart Kullanımında Kod Ne İşe Yarar?1.3 Paykasa Kart Alımı Nasıl Gerçekleştirilir?1.4 Paykasa Sanal Kartımı Nerelerde Kullanabilirim? Bedava Paykasa Kodu Paykasa kart kullanımı günümüzde ülkemizde yoğun olarak tercih edilmeye başlandı. Özellikle en güvenli elektronik ödeme aracı olması sebebi ile tercih edilen paykasa kart bunun yanı sıra ön ödemeli …

Devamını Oku
Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Başlıklar1 Astropay ile Güvenli Alışveriş1.1 Paykwik Kart Nasıl Kullanılır?1.2 Parayum Nerelerde Kullanılır? Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.