Paykasa.org

Mart 11, 2020Paykasa

Paykasa.org

Dünyada ve ülkenizde paykasa sanal kart kullanımın artması kartın güvenli bir ödeme aracı olması nedeni ile gerçekleşti. Bu kartın bu denli güvenli bir çerçeve oluşturması ve kimlik bilgilerinin paylaşımının da etkili olmaması sebebi ile de birçok alanda kullanıma sahip olmasını sağladı. Paykasa sanal kart alım işlemlerinizde resmi olan paykasa org sitesinden satın alma işlemi yapmak son derece önemlidir. Paykasa org resmi bir satış sitesi olup kaliteli ve güvenli hizmete sahip olmanızı da sağlar.

Paykasa.org ile Kart Almak

Paykasa kart güvenli bir elektronik ödeme aracıdır. Kişisel verilerinizin korunmasına destek olan paykasa aynı zamanda avantajlı birçok özelliğini de size sunar. Paykasa sanal bir kart olarak kaybolma ve çalınma riski taşımaz. Euro üzerinden satılması ise İngiltere merkezli bir kart olmasından kaynaklanır. Kart alım işleminde ise paykasa org sitesinden yaralanabilirsiniz. Resmi bir site olan paykasa org ile karta sahip olmanın tüm avantajlarını da elde etmeniz mümkündür.

Paykasa.org Sitesinden Sanal Kart Alım Şartları Nelerdir?

Paykasa org sisteminde yer alan kullanım şartlarına uygun olmak kart alma işlemi yapmanız için yeterlidir. Reşit olmanın yanı sıra kart kullanımında kullanım şartı ve koşullarına uygun işlem yapılması gerekir. Paykasa sanal kart kullanımı ile ilgili olarak sistemde bulunan tüm koşulara uygun olunması durumunda kart alımında ya da benzeri işlemlerde herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız. Paykasa org üzerinden işlem yaparak karta sahip olmanın en temel şartı ise 18 yaş ve üstü olmanızdır.

 

Paykasa.org ile Sanal Kart Nasıl Satın Alınır?

Paykasa org üzerinden paykasa sanal kartınız kolay ve hızlı bir şekilde alma imkânınız bulunuyor. Sanal kart alımına yer açarak kart kullanımın ayrıcalıklarına sahip olmanız mümkün. On Euro’dan başlar ve beş’in katları şeklinde olan tutarlara sahip, paykasa kart fiyatları arasından ihtiyacınız olan kartı seçebilirsiniz. Ödemeniz için uygun olan kartı ya da kartları satın alabilirsiniz. Paykasa org üzerinden kart alımına yer vermek için öncelikle başvuru yapmanız gerekir. Başvurunuzu gerçekleştirmeniz sonrasında paykasa kart alımında tercih ettiğiniz tutar ya da tutarları belirleyerek ödemenizi sisteme yapmanız satın alma işleminizi tamamlanmanız için yeterlidir.

Hesabınıza tanımlanan sanal kartın kullanımına hemen yer açabilirsiniz. Sahip olduğunuz kart ya da kartlar için de ihtiyacınız olması durumunda bozdurma işlemine de yer vererek kart bedelinin tekrar hesabınıza aktarılması için başvuru yapmanız yeterlidir. Bozdurma işleminde ise bozdurmanın yapıldığı tarih baz alınarak o günün döviz kuruna göre işlem gerçekleştirilir.

Paykasa Sanal Kart Kullanımı

Paykasa sanal kart alım işleminiz sonrasında dilediğiniz zaman kullanıma yer açabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız alışveriş ve ödemelerinizde kullanabileceğiniz paykasa sanal kartın alımından sonra kullanım için 16 haneli şifreye ihtiyaç duyulur. Paykasa sanal kartın şifresini haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati hizmet sunan canlı müşteri destek hattından temin etmeniz mümkün. 16 haneye sahip olan paykasa sanal kartı, paykasa ile ödeme kabul eden birçok alışveriş sitesinde kullanabilirsiniz.

Oldukça hızlı ve güvenli bir işlem olan 16 haneli şifre tercihi ise tek kullanıma sahiptir. Kart şifresinin ödeme de kullanılması sonrasında kart ve şifre tamamen imha olur. Tekrar kullanıma sahip olmaz. Bu sebep ile şifresinin çalışması ya da kopyalanması durumunda ne kart bilgisine ne de kişisel verilerinize asla ulaşılması mümkün değildir. Bu ise kartın sunduğu en büyük avantajlarından birisidir.

 

Paykasa.org almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/

 

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.