Paykasa Nedir

Ocak 22, 2020Paykasa

15 Euro Paykasa Satın Al

Paykasa Nedir?

Paykasa satın al işlemini yapmak için pek çok farklı nedenleriniz bulunmaktadır. Parayum satın al ile internet üzerinden güvenli bir şekilde oyun ve alışveriş sitelerinde ürünleri parayum satın al ile satın alabilmenizi sağlar. Astropay satın al yaparak kişinin güvenliğini ön planda tutarak, kesinlikle kişilerin bilgilerini karşı tarafa aktarmayan yani bilgileri gizli tutarak kişisel bilgilerinizi paylaşmayacağınız bir alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa satın al yaparak ön ödemeli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bu kart 16 haneli kart kodundan ibarettir ve bu kod sayesinde bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabiliyorsunuz. Astropay satın al işleminin en avantajlı yanı budur.

Paykasa satın al işlemi sayesinde güvenlik konusunda hiçbir endişe duymadan alışveriş yapabilir ve paykasa satın al yaparak dilediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Astropay satın al bugüne kadar çok yaygın olmasa da son zamanlarda ülkemizde de yaygın bir şekilde kullanılıyor. Paykasa satın al işlemi en çokta kredi kartı kullanamayan kişiler için avantaj sağlar. Astropay satın al işlemiyle sahip olduğunuz bu sanal kart oldukça güvenilirdir. Çünkü parayum satın al kodunu kimseye söylemezseniz kesinlikle dolandırılmasınız.

 

15 Euro Paykasa Satın Al

Paykasa Kullanım Şekli

Astropay satın al işleminden sonra bu kartı kullanmak aslında kredi kartına çok benzerlik gösterir. Peki paykwik satın al işleminin kredi kartından farkı nedir? Bir kere paykwik satın al ve jeton satın al işleminde ay sonunda kart borcu ödeme gibi bir kural yok. Paykwik satın al işleminde ara ödeme, asgari ücret ödeme ve aidat ödeme gibi sorunlar da yoktur. Çünkü paykwik satın al işleminde sadece ön ödemeli alışveriş yapmış olursunuz. Tabii jeton satın al işleminde de aynısı geçerli.

 

Parayum ve Paykwik Nerelerde Kullanılır?

Paykwik satın al yapacağınız zaman bütçenize uygun kartı seçebilirsiniz. Cashixir satın al yaptığınız zaman kartın içine limit koyduruyorsunuz ve bu limiti dilediğiniz yerde kullanıyorsunuz. Cashixir satın al yaptığınız zaman kart içindeki parayı bir yıl kullanma hakkınız var. Cashixir satın al yaptığınız zaman kart içindeki bakiyeyi ister tek seferde ister parça parça kullanabilirsiniz. Dilerseniz cashixir satın al yaptıktan sonra kart içindeki bakiyeyi geri alabilirsiniz. Cashixir satın al işlemindeki en iyi avantaj budur.

Parayum satın al yaptığınız zaman çeşitli oyunlarda (Metin2, Knight), alışveriş sitelerinde (N11.com vb.) parayum satın al kullanabilirsiniz.

 

Paykasa Nedir almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/

 

 

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.