Paykasa ile Para Harcamanın Yolu

Ocak 22, 2020Paykasa

15 Euro Paykasa Satın Al

Paykasa ile Para Harcamanın Yolu

Paykasa satın al herkesin son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği bir karttır. Paykasa satın al işlemi sayesinde insanlar internet ortamında güvenli bir şekilde alışveriş yapabiliyor ve paykasa satın al işlemi onlara avantaj sağlıyor. Paykasa satın al işlemi kredi kartı kullanamayan kişiler için son derece avantajlıdır. Paykasa satın al ile ön ödemeli bir şekilde internetten alışveriş yapılabilir. Parayum satın al işlemi parayum satın al bayilerinden ya da parayum satın al sitelerinden almak mümkündür.

Parayum satın al ile içinde çeşitli bakiyeler olan kartlara sahip olunabilir. Parayum satın al bakiyeleri 10 dolar ile 1000 dolar arasında bulunmaktadır. Astropay satın al kartında en düşük limit 10$ iken en yüksek limit 1000$ dır. Astropay satın al işleminden sonra kart içindeki bakiye 1 yıl içinde tüketilmelidir. Astropay satın al bakiyesi 1 yıl içinde harcanmazsa kart iptal olur. Astropay satın al bu sebepten dolayı kart tek kullanımlık olarak bilinir. Astropay satın al da cashixir satın al işlemi kredi kartı yerine kullanılır.

 

Cashixir Satın Al İşlemi Kredi Kartı Farkı

Cashixir satın al kartı kredi kartına çok benzer fakat cashixir satın al arasında farklar vardır. Cashixir satın al ile kredi kartı arasındaki ilk fark kart ödemesinin olmamasıdır. Cashixir satın al kartı alırken sadece bakiye parası verilir ve bakiye bitene kart harcanır. Jeton satın al kartında toplam 16 haneli kart numarası vardır. Jeton satın al kartındaki kart numarası kredi kartındaki hesap numarasına benzer.

Jeton satın al kartında kredi kartında olduğu gibi güvenlik kodu ve son kullanma tarihi de vardır. Bu bilgilerin hepsi jeton satın al bayilerinde verilir. Jeton satın al kartındaki son kullanma tarihi dolduğunda bakiye bitse de bitmese de kart iptal olur. Paykwik satın al kartı iptal olduğunda yeniden kart çıkartmak gerekir.

Paykwik Kart Güveni

Paykwik satın al kartı kişisel bilgi içermediği için çok özeldir. Paykwik satın al ile TC numarası, adres, ismi soy isim gibi bilgilerinizi paylaşmak durumunda kalmazsınız.

 

 

 

 

Paykasa ile Para Harcamanın Yolu almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/

 

 

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.