Paykasa ile alışveriş

Ekim 12, 2019Paykasa

PAYKASA İLE ALIŞVERİŞ


Hızlı ve güvenilir Paykasa ile Alıveriş için en doğru adres Paykartlar.com!
Paykartlar.com size güvenilir Alışveriş garantisi sunar. Paykasa Kart alarak kimlik bilgilerinizi ve kart bilgilerinizi paylaşmadan sorunsuz Alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa Kart PIN kodunuz ile binlerce farklı online alışveriş sitesinden dilediğiniz ürünü alabilir dolandırıcılık vakalarından korunabilirsiniz.
Günümüzde artış gösteren dolandırıcılık vakaları yüzünden kişisel verilerimizi korumamız gerekiyor. Paykasa ile sadece PIN Kodu girerek Alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Almak ve Bozdurmak Çok Kolay!
Paykasa Kart satın almak ve bozdurmak için Whatsapp ya da canlı destek hattı üzerinden hemen bizimle iletişime geçebilir ve dilediğiniz limitte Paykasa talep edebilirsiniz.

Paykasa talep ederken; 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€,1000€, 25$, 50$, 100$, 150$, 200$, 250$ 500$ ve 1000$ gibi limitler arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Satın alma işleminiz ardından PIN kodunuz kısa süre içerisinde tarafınıza güvenli bir şekilde iletilecektir. Bu PIN Kodu ile Alışveriş ödemelerinizi hızlı ve güvenli gerçekleştirebilirsiniz.

Satın alma ve Paykasa bozdurma işlemleri güncel kurlar üzerinden yapılmaktadır.

Paykasa Alışveriş Nereden Yapabilirim?


Paykasa Alışveriş yapabileceğiniz binlerce online mağaza bulunmaktadır. Dünya genelinde yaygınlaşan Paykasa Kart’ın geçerli olduğu başlıca siteler arasında; Skype, DarkOrbit, Facebook, GameForge gibi siteler yer almaktadır. Yine bu ön ödemeli sanal kart film, video, müzik ve chat web sayfalarında da kullanılabilmektedir. Paykasa Kart Ethereum, Ripple ve Bitcoin gibi sanal para alımlarında da geçerlidir. Güvenli Paykasa Alışveriş için doğru adres Paykartlar.com!

Paykasa fiyatları güncel Euro ve USD kuruna göre değişiklik göstermektedir. Paykasa Kart satın almak için +(90) 544 440 36 09 numaralı whatsapp hattından, bilgi@paykartlar.com mail adresinden veya site içi online destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Paykasa ile alışveriş almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/

 


İlgili gönderi

Bedava Paykasa Kodu

Mart 3, 2020Paykasa

Başlıklar1 Bedava Paykasa Kodu1.1 Paykasa Kart Nedir?1.2 Paykasa Kart Kullanımında Kod Ne İşe Yarar?1.3 Paykasa Kart Alımı Nasıl Gerçekleştirilir?1.4 Paykasa Sanal Kartımı Nerelerde Kullanabilirim? Bedava Paykasa Kodu Paykasa kart kullanımı günümüzde ülkemizde yoğun olarak tercih edilmeye başlandı. Özellikle en güvenli elektronik ödeme aracı olması sebebi ile tercih edilen paykasa kart bunun yanı sıra ön ödemeli …

Devamını Oku
Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Başlıklar1 Astropay ile Güvenli Alışveriş1.1 Paykwik Kart Nasıl Kullanılır?1.2 Parayum Nerelerde Kullanılır? Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.