Paykasa Burada

Mart 4, 2020Paykasa

Paykasa Burada

İnternet alışverişini sık sık yapıyorsanız, şimdi sizin için paykasa burada uygulaması var. Paykasa ne işe yarıyor diye merak ediyorsanız, sizin için kısaca açıklayalım. Paykasa online kullanılan bir ön ödemeli karttır. Yani önceden para yüklenen paykasayı online ödemelerde kullanabilirsiniz. Ön ödeme mantığıyla çalışan bir sanal karttır ve online satış işlemlerinde nakit para yerine geçer.

Paykasa Burada, Avantajları Nelerdir?

Paykasa sayesinde internet alışverişi güvenli hale gelmiştir. Artık kredi kartı şifresi girilmeden internet alışverişi dönemi başlamıştır. Paykasa burada ve size sunduğu avantajlar çok fazladır. İnternete kredi kartı numaranızı, son kullanım tarihini ve kartın arkasında yazan güvenlik numarasını yazdığınızda bu bilgilerin çalınma ihtimali ile karşı karşıya kalırsınız.

Kart bilgilerinizin çalınması son derece riskli bir durumdur. Dolondırıcılar tarafından kredi kartı bilgileriniz ele geçirildiğinde, kartınızdan yüksek miktarla ödeme yapılabilir ve siz bu durumu fark ettiğinizde artık iş işten geçmiştir. İşte siz bu durumları yaşamayın diye sizin için paykasa burada var.

Paykasa Burada Olunca Nasıl Alabilirsiniz?

Paykasa burada ama nasıl alabilirim, diye merak ediyor olabilirsiniz. Paykasayı almak da, alışveriş sırasında kullanmak da son derece basittir. Birkaç adımı takip ederek siz de güvenli internet alışverişi deneyimini yaşayabilirsiniz.

Paykasa alabilmek için bir banka hesap numarasına havale yapmanız gerekir. Paykasada bulunacak miktara göre paykasa fiyatı belirlenir. Alınan komisyon oranları ise ciddi anlamda düşük miktarlardır. Ancak paykasa alımında bu kullanımda bilmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır.

Paykasa Burada Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paykasa alırken siz Türk Lirası olarak ödeme yapabilirsiniz, bunda bir sıkıntı yoktur. Ancak paranız bu sanal karta yüklenirken Euro’ya çevrilir. Yani siz ödeme yaparken, aslında paykasa için Euro satın almış olursunuz. Burada Euro’nun güncel değeri üzerinden parayı çevirme işi yapılır. Paykasa da Euro olarak paranızı bekletebilirsiniz ya da hemen harcayabilirsiniz. Havale işleminizi sonlandırıp paykasayı aldıktan sonra size destek ekibi tarafından bir kod gönderilir. On altı hanesi bulunan bu kodu alışverişiniz sırasında kullanırsınız.

Paykasa ile Nasıl Ödeme Yapılır?

Paykasa kullanarak alışveriş yapabilmeniz için, o sitenin paykasa ile ödeme yapma seçeneğinin bulunması gerekir. Sizin için paykasa burada, hemen alıp kullanmaya başlayabilirsiniz ancak kullanacağınız sitenin paykasa ile ödeme yapmaya elverişli olması gerektiğini unutmamalısınız.

İnternetten beğendiğiniz ürünleri seçip sepete ekledikten sonra sıra ödeme yapmaya gelir. Bu aşamada paykasa kullanmayacak olsaydınız kredi kartı bilgilerinizi sırasıyla girmeniz gerekirdi. Ancak artık bunu yapmanıza gerek yok çünkü paykasa burada ve kullanmanız çok kolay. Alışverişiniz sırasında ürünleri seçip sepete attıktan sonra paykasayı kullanacağınız kısma gelmiş olursunuz. Havale işleminiz sonrasında size on altı haneli bir kod verildiğini söylemiştik. Bu kodu sitenin satın alma işlemi sırasında gerekli bölüme yazarak alışverişinizi sonlandırabilirsiniz. Böylece kredi kartı bilgilerinizi kimseyle paylaşmamış, internet ortamına yazmamış olursunuz.

Yeni Nesil Sanal Kart Paykasa Burada

Paykasa burada ile yaptığınız ödemelerde internet dolandırıcılarına karşı güvende olursunuz. Paykasa alırken sizden herhangi bir kart bilgisi istenmez. Size verilecek banka hesap numarasına havale yaparak sanal kartınızı almış olursunuz. Paykasa ’ya yükleme yapmak için havale dışında bir seçenek daha bulunmaktadır ki o da mobil ödemedir. Eğer faturalı hat kullanıcısı iseniz, hattınız üzerinden mobil ödeme yaparak paykasa sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde son derece pratik bir şekilde paykasa şifrenizi alıp internet alışverişinize başlayabilirsiniz.

 

Paykasa Burada almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.