Parayum ve Rahatlık

Ocak 22, 2020Parayum

Parayum İle Rahat Ödeme

Parayum satın al ile insanlar rahat bir şekilde online alışveriş yapabiliyor. Parayum satın al işleminde parayum satın al bayilerinden ya da sitelerinden kart talep etmek yeterlidir. Parayum satın al bakiyeleri arasından kişi bütçesine uygun limiti seçerek parayum satın al işlemini gerçekleştirebilir. Paykasa satın al bir adet karttan ibarettir. Bu kart kredi kartı görünümünde olup paykasa satın al ile verilen kodu içerir. Paykasa satın al kodu 16 hanelidir ve kredi kartındaki IBAN numarasını anımsatır.

Paykasa satın al kodu müşteriye özeldir ve tek kullanımlıktır. Paykasa satın al bakiyeleri arasından limit tercihi yaparken dolara endeksli olduğu unutulmamalıdır. Astropay satın al limitleri 10 dolar ile 1000 dolar arasındadır. Astropay satın al yapılırken seçilen bakiyenin 1 yıllık olduğu hatırlatılır. Astropay satın al bakiyesi bir yıl içinde tüketilmezse kart otomatik olarak kapatılır. Astropay satın al işlemi için seçilen bakiye dışında astropay satın al ücreti alınmamaktadır.

 

Paykwik Kredi Kartı ile Benzerliği

Paykwik satın al işlemindeki kart kredi kartı ile benzerlik gösterir. Paykwik satın al kredi kartı gibi 16 haneli hesap numarasına, paykwik satın al bakiyesine, son kullanma tarihine ve güvenlik koduna sahiptir. Bu bilgilerin her biri paykwik satın al bayilerinden ya da sitelerinden verilir. Paykwik satın al bakiyesi eğer kullanılmazsa iade edilebilir. Cashixir satın al bakiyesi dolardan Türk Lirasına çevrilerek de kullanılabilir.

Cashixir satın al ve parayum satın al kartları hem alışveriş için hem de oyun oynamak için kullanılabilir. Cashixir satın al ve parayum satın al kartları gitti gidiyor ve hepsi burada alışveriş sitelerinde kullanılıyor. Cashixir satın al ve parayum satın al kartları Metin2 oyununda sıklıkla kullanılır. Parayum satın al en çok kredi kartı kullanmak istemeyenlere yaramaktadır.

 

Dolandırılma İhtimali Yok

Jeton satın al işleminde dolandırılma ihtimali yok. Jeton satın al güvenlik kodu kişiye aittir bu nedenle böyle bir risk yoktur. Jeton satın al işleminden sonra güvenli sitelerde bakiyelerin harcanması gerekir. Jeton satın al işlemi sıfır risk ile halledilir. Önemli olan jeton satın al kodunun kimseyle paylaşılmamasıdır.

 

Parayum almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/parayum-satin-al/


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.