Parayum ile Alışverişi Değerlendirin

Ocak 22, 2020Parayum

Parayum ile Alışverişi Değerlendirin

Parayum satın al ile güvenli alışveriş yapmak mümkün. Parayum satın al işlemi kişilerin kredi kartı olmadan internetten alışveriş yapmasını sağlar. Parayum satın al aynı zamanda online oyunların oynanmasını da sağlar. Parayum satın al ile alışveriş yapılan siteler arasında gitti gidiyor ve hepsi burada siteleri ilk sırada yer almaktadır. Parayum satın al ile N11.com sitelerinden de alışveriş yapılabilir. Paykasa satın al ile oynanan oyunlar arasında Metin2 ve Knight Savaş oyunları da sıklıkla tercih edilir.

 

Paykasa satın al işlemi en çok kredi kartı kullanamayan kişilerin tercihidir. Paykasa satın al işlemi oyun oynamayı seven gençlerin de işine yaramaktadır. Peki, paykasa satın al işlemi nasıl yapılır? Paykasa satın al işlemi için öncelikle cashixir satın al bayisine ya da cashixir satın al sitesine başvuru yapmak gerekir. Cashixir satın al bayi ya da sitesinde cashixir satın al bakiye kartları bulunur. Cashixir satın al yapılırken kişi kendi bütçesine uyan bakiyeyi seçerek paykwik satın al işlemini tamamlamış olur.

 

Paykwik Satın Al Bakiyeleri

Paykwik satın al bakiyeleri dolar üzerinden hesaplanır. Paykwik satın al bakiyeleri 10 dolar limiti ile başlar ve 1000 dolara kadar paykwik satın al bakiyesi bulunmaktadır. Paykwik satın al bakiyesi belirlenirken kartın son kullanma tarihi göz önüne alınmalıdır. Jeton satın al işleminde kartın 1 seneye kadar kullanım hakkı bulunmaktadır. Jeton satın al bakiyesi bir sene içinde bitirilmezse kart otomatik olarak sıfırlanır ve jeton satın al işlemi için yeni kart çıkarmak gerekir.

 

Jeton satın al internette kullanıldığı için sanal kart olarak bilinmektedir fakat jeton satın al kesinlikle sanal kart değildir. Astropay satın al kartı kredi kartı görünümünde olup kişiye özeldir.

 

Astropay Kredi Kartı Farkı

Astropay satın al kartı kredi kartı gibi görünür fakat astropay satın al işleminin kredi kartından farkı tek kullanımlık olmasıdır. Astropay satın al işleminde kartın son kullanma tarihi, 16 haneli hesap numarası ve güvenlik kodu bulunur. Astropay satın al kredi kartına göre daha avantajlıdır.

 

Paykasa Resmi Sitesi almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/

paykartlar.com/kartlar/astropay-satin-al/

paykartlar.com/kartlar/paykwik-satin-al/

paykartlar.com/kartlar/parayum-satin-al/

paykartlar.com/kartlar/cashixir-satin-al/

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.