Ön Ödemeli Sanal Kartlar

Ocak 22, 2020Paykasa

Ön Ödemeli Sanal Kartlar

Online yapılan alışverişlerde herkesin en çok tereddüt ettiği konu, yapılacak ödeme türünün güvenilir olup olmadığıdır. Online alışverişlerde oyun ve alışveriş sitelerinde güvenliği ön planda tutan ve kişisel bilgileri paylaşmaya gerek kalmadan alışveriş yapılabilecek ön ödemeli sanal kartlar bulunmaktadır. Bu kartlardan biri olan paykasa satın al kart, astropay satın al kart gibi 16 haneli kart numarasıyla güvenlik sorunu yaşamadan alışveriş imkânı sunar.

Ülkemizde de sanal kart türlerinden biri olan paykasa satın al kartın kullanılmasında artış görülmektedir. Özellikle kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyen ya da kredi kartı bulunmayan kişiler tarafından en çok tercih edilen kartlardan biri de astropay satın al karttır.

Sanal Kartlar Güvenli Midir?

Sanal kartlar (astropay satın al kart gibi) kişiye özel kod kullanıldığından, dolandırılma olmaz. Üstelik diğer sanal kartlarda olduğu gibi astropay satın al kodunun tek kullanımlık olması da ekstra bir güvenlik sağlayarak sorunsuz alışveriş yapma imkânı sunar. Kullanım olarak paykasa satın al kart ve diğer sanal kartlar kredi kartlarına işlev olarak benzerlik olsa da temel olarak birbirinden ayıran çok önemli farklar bulunmaktadır. Bunlardan biri sanal kartlardan diğer sanal kartlarda olduğu gibi paykasa satın al kartta da aidat ücreti bulunmamakta satım alımlarınızda faiz uygulanmamakta veya ay sonunda ödeme gibi bir sorun bulunmamaktadır. Çünkü bu kartlar (paykasa, astropay, jeton satın al kart gibi) ön ödemeli sanal kartlardır. Bu kartlara jeton satın al demek ve sanal karta sahip olmak için güvenilir adresler tercih edilmeli. jeton satın al öncesi ve sonrası alışverişlerinizde sanal kart kullanımına başlayabilirsiniz.

Diğer bir sanal kart olan paykwik satın al kart ile kişisel bilgileriniz paylaşılmasına gerek kalmadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik paykwik satın al kolay alım imkanı sunuyor. Bununla birlikte paykwik satın al sonrası güvenle sanal kartı kullanabilirsiniz. Günümüzde birçok internet kullanıcı paykwik satın al hizmetlerinden yararlanmayı tercih ediyor.

 

15 Euro Paykasa Satın Al

Sanal Kartlar Nerelerden Alınır?

Her geçen gün artan bilişim suçlarından birisi de internet üzerinden yapılan alışverişlerde dolandırıcılık olaylarının artmasıdır. Alışverişlerinizde dolandırılma ihtimaline karşı mutlaka SSL sertifikası olan Türkiye resmi sanal kart satış sitelerinden hizmet almaya dikkat edilmelidir. Bu siteler tecrübeleri ile birlikte kaliteli ve güvenli bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet etmektedirler. Cashixir satın al kart ile ve diğer sanal kartlarda olduğu gibi güvenli alışveriş yapabilirisiniz. Bu kartı satın almak için internetten Cashixir satın al demeniz yeterli olacaktır. Siz de Cashixir satın al diyerek kartı satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bir diğer sanal kart olan parayum satın al kart da SSL sertifikası olan siteler üzerinden alarak kullanabilirsiniz. İnternet kullanıcıları oyun ya da farklı alışverişlerde parayum satın al ile güvenli alım yapmayı tercih ediyor. Ülkemizde ve dünyada parayum satın al hizmetlerinin tercih edilirliği giderek artıyor. Siz de son dönemlerde parayum satın al diyerek ya da jeton satın al diyerek alışveriş yapan internet kullanıcıları arasında yere alabilirsiniz.

 

 

Kredi Kartı ile Paykasa almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.