Ön Ödemeli Sanal Kart İle Ödeme İşlemi

Ocak 22, 2020Paykasa

Ön Ödemeli Sanal Kart İle Ödeme İşlemi

Ön ödemeli sanal kartlar internet alışverişlerinde yapılacak ödemelerin güvenli bir şekilde yapılabilmesini sağlayan bir sistem olarak geliştirilmiştir. Özellikle bilişim suçlarında son dönemlerde meydana gelen artışların başında internet dolandırıcılığı gelmektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapan ve ödemelerini online yapan vatandaşlar, bu ödemelerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesine isterler. Bu amaçla online alışverişlerde ve ödemelerde kişisel bilgilerin başkalarının eline geçmesine izin vermeyen bir sistem olarak geliştirilen ön ödemeli sanal kartlar jeton satın al kart, astropay gibi) tasarlanarak hizmete sunulmuştur. Bu çerçevede jeton satın al ile kredi kartınızı kullanarak bu kartallara sahip olabilirsiniz.

Ön Ödemeli Sanal Kartlar Hangileridir?

İnternet ortamında ön ödemeli sanal kartlar şunlardır: astropay, paykwik, paykasa satın al, cashixir parayum ve jeton olarak sıralanabilir. Güvenilir bir ödemenin gerçekleştirildiği sanal kartların kullanım alanları her geçen gün daha da artmaktadır. Paykasa satın al işlemleri giderek artıyor. Siz de ön ödemeli paykasa satın al işlemlerini güvenle yapabilirsiniz. Diğer sanal kartlarla birlikte Cashixir satın al sanal kartta Avrupa ülkelerinde sıklıkla kullanılmakta ve ülkemizde de son dönemlerde kullanımında büyük artış görülmektedir. Alımı da Cashixir satın al oldukça kolaydır. Güvenle Cashixir satın al yapabilirsiniz.

 

Ön Ödemeli Sanal Kartlar Güvenli mi?

İnterneti kötü amaçları için kullanmak isteyen dolandırıcılar, bahis, oyun ve alışveriş sitelerinde dolandırıcılık suçunu işlemektedirler. Kişisel banka hesap bilgileri ya da kredi kartı bilgileri bu sitelere girilerek işlemler gerçekleştirilmektedir. Bu risklere karşı sanal kartlar tasarlanmıştır. Diğer sanal kartlarda da olduğu gibi astropay satın al sanal kartın kullanımı da elektronik bir kod ile sağlanmaktadır. Astropay satın al kartlar ile hesaplar ve kart numarası güvence altına alınmıştır. Güvenilir adreslerden Astropay satın al ile alacağınız kartları kullanabilir ve işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde en güvenilir kartların başında olan Astropay satın al ile siz de ön ödemeli sanal kartlara kolayca sahip olabilirsiniz.

Dolandırıcılara karşı bu kartlar satın alınarak güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bir sanal kart olan parayum satın al kart ile yeni nesil güvenli bir sistem oluşturularak internette rahatlıkla hiçbir sorun yaşamadan ve kişisel bilgilerinizin başkaları tarafından kullanılmasını engelleyecek şekilde tasarlanan bu sistemi kullanabilirsiniz. Parayum kart 16 haneli dijital kodu ve 4 haneli güvenlik numarası bulunan bir ön ödemeli karttır. Avrupa ülkelerinde ödeme şekli olarak kullanılan bu sistem, ülkemizde de yaygın bir ödeme biçimi haline gelmiştir. Paykwik satın al kart da bu ödeme biçimlerinden birisidir. Paykwik ödeme sistemi ile Paykwik satın al alabilir, hesaplar ve kredi kartı bilgileri güvence altına alınarak kullanılır.

Günümüzde Paykwik satın al, Cashixir satın al, parayum satın al ve diğer kartları internetten alarak kullanabilirsiniz. Güvenli ve satın alması oldukça kolay bu kartları birçok internet alışverişinde güvenle kullanabilirsiniz. Paykwik satın al işlemlerinde kredi kartınızı kullanabileceğiniz gibi jeton satın al işlemleri ile kartlarınızı internet alışverişlerinde kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen parayum satın al işlemleri olup, internette oyun ve farklı alımlarda kullanılmak üzere satışa sunuluyor. Hem jeton satın al ile hem de Cashixir satın al ile kartlara siz de sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Ön Ödemeli Sanal Kart İle Ödeme İşlemi almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.