Paykwik

Günümüzde birçok ürün ya da hizmet internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Tek bir tıkla birçok ürün ya da hizmet alımın yaparak avantajlı seçimlere yer verebilirsiniz. Bu alım işlemlerinizde ya da ödeme yapacağınız sitelerde ise kötü amaçlı kullanımlar veya yazımlar ile karşılaşmanız mümkün. 

Kredi kartı bilgilerinize ulaşan kötü amaçlı kişiler kredi kart bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz ile size zarar verebilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmanızın önüne geçen paykwik sanal kart ile ise asla kişisel bilgileriniz paylaşılmaz. 

Ön ödemeli sanal kart olarak bilinen paykwik kart sayesinden hem limitiniz kadar harcama yapmanız mümkün olur hem de güvenliğinizi sağlayarak işlemlere yer verme imkânını elde edersiniz. 

Paykwik sanal kartı banka hesabınız ya da kredi kartınız ile ödeme yapacağınız noktalar arasından güvenli bir alan oluşturur. Bu güvenli alan sayesinden ödemelerinizi gerçekleştirirken, ürün ya da hizmet alımlarından da yararlanabilirsiniz. Hem alımlarınızı hem de ödemelerinizi güvenli olarak gerçekleştirmenizi sağlarken hem de dilediğinizi ürünleri istediğiniz gibi satın almanın avantajını da paykwik sanal kart sayesinde elde edebilirsiniz. 

Paykwik sanal kart için başvurunuzu yaparak adınıza hesap oluşturmanız gerekir. Açılan hesap içinde ise sahip olduğunuz sanal kartların saklanması ve dilediğiniz zamanda kullanılması mümkün olur. Hesap ve kişisel bilgileriniz asla paylaşılmaz. Sanal kart kullanımında tek kullanımlık şifre verilmekte olup aynı şifre ile bir daha işlem yapılamaz.

Paykwik Al

Sanal ön ödemeli kart olan paykwik ile artık güvenli işlem yapmanın avantajını sizde elde edebilirsiniz. Tüm dünya da en çok tercih eden ödeme uygulaması olan sanal kart aynı zamanda limitinizi de belirlemenize destek olur. 

Paykwik sanal kartı alım işleminde yer vererek avantajları da kazanabilirsiniz. Tüm kişisel verilerinizin güvenliğini sağlayan sistem sayesinde hesaplarınızda koruma altına alınmış olur.

Euro dövizi ile 10 € ile 5000 € arasından farklı tutar seçenekleri ile paykwik al işlemine yer vererek sizde sanal kartınıza sahip olmanın avantajlarını ve ayrıcalıklarını yaşamaya başlayabilirsiniz. 

Paykwik Satın Al

Paykwik satın al işlemine başlamak için öncelikle firmamız ile iletişime gerçek başvurunuzu yapmanız ve sonrasında da kart alım işlemine yer vermeniz gerekir. Paykwik sanal kartınızın satın aldıktan sonrasında ise dilediğiniz zaman bozdurma seçeneğine yer açarak ödemelerinizi kolaylıkla yapmanız mümkün olur. 

Tün dünya da en çok tercih edilen paykwik sanal kart ülkemizde de en güvenilir ödeme uygulamaları arasında yer alıyor. Sizde bu güvenli ödeme yöntemini kullanmak isterseniz kolaylıkla başvuru yaparak sanal kart alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Paykwik Nedir?

Ülkemizde de son yıllarda sıklıkla ödeme yöntemlerinde kullanılan paykwik dünyada en çok tercih edilen ödeme yöntemleri arasında yer alıyor. İnternet üzerinden gerçekleştirilen ürün alımlarında kişisel bilgilerin ele geçirilmesini önleyen kart sayesinden güvenli ve rahat alışveriş yapmanın keyfini de doyasıya yaşayabilirsiniz. 

Paykwik nedir sorundan yanıt aslında en güvenli sanal ödeme kartı demek doğru olacaktır. Ön ödemeli sanal kart uygulaması adından da anlaşılacağı gibi paranın öncelikle hesapta olması gereken karttır. Bütçenize uygun olan miktarda paykwik kart alımını gerçekleştirmenin sonrasında ödemeleriniz için bu kartı kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Paykwik kart alımınız sonrasında ödeme işlemi için öncelikler 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz aman ulaşabileceğiniz müşteri temsilcimizden dilediğiniz tutarın günlük kur üzerinden bozulması işlemine yer vermeniz gerekir. Bozum sonrasında tutar hesabınıza aktarılarak kullanım için ise 16 haneli tek kullanımlık şifre sunulur. Bu şifreyi kullanarak ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Şifre kullanımı sonrasında bir daha aynı şifre kullanımı asla gerçekleşmez. Bu ise güvenliği sağlayan en önemli etkendir.

Paykwik Ne İşe Yarar?

Paykwik ön ödemeli sanal kart tüm dünya da ve ülkemizde en çok tercih edilen ve en güvenli alışveriş kartıdır. Tüm ürün ya da hizmet alım işlemlerinde kullanabileceğiniz sanal kart aynı zamanda oyun sitelerine yapacağınız ödemelerde de size en güvenli platformu sunuyor.

Paykwik ne işe yarar sorusunda aslında paranızın ve kişisel bilgilerinizin korunmasında destek olur demek doğru olacaktır. Sizin için en uygun olan kart alımını yaparak ödemelerinizde paykwik kart kullanmanın avantajını elde edebilirsiniz. 

Paykwik sanal kartın avantajları ve ayrıcalıklarında yararlanmaya başladığınız anda bu güvenli ödeme yöntemini her daim tercih etmeye başlayacaksınız. Kredi kartı ya da benzeri ödeme yöntemlerinde kart ya da kişisel bilgileriniz kötü amaçlı olan kişilerin eline geçerek size zarar veren sonuçları doğurabilir. Paykwik sanal kartında ise böyle bir durum ile karşılaşma riskiniz yoktur. O neden ile kart kullanımınızda gönül rahatlığı ile işlemlerinizi yapmanız mümkün. Kart limitlerini belirleyerek kendi bütçenize uygun olan ya da alım yapacağınız ürün fiyatlarına uygun olarak sanal kartın alım işlemini gerçekleştirme imkânınız da bulunuyor. 

Sanal kart alımınız sonrasında bozum işlemine yer verdiğiniz tarihin kuru baz alınarak Euro hesabınız TL hesabına çevrilir. Türk lirasına çevrilen hesabınızda sanal kartınızı kullanmak için ise size 16 haneli tek kullanımlık bir şifre sunulur. 

Müşteri temsilcilerimiz tarafından sunulacak olan 16 haneli şifreyi günün ya da gecenin her saatinde almanız mümkün. 7 gün 24 saat hizmet sunan firmamızın müşteri hizmetleri biriminden alacağınız 16 haneli şifre tek kullanımlıktı. Kullanımınız sonrasında kendini imha eder ve bir daha kullanımı olmaz. Bu neden ile de sanal kart en güvenli ön ödemeli sanal karttır.

Paykwik Nasıl Alınır?

Ön ödemeli kart olan paykwik ile limitini belirlemenin ve aynı zamanda kişisel verilerinizi korumanın avantajlarını elde edebilirsiniz. Farklı ödeme yöntemlerine nazaran daha kullanışlı ve güvenli olan paykwik kart ile tüm bilgileriniz korunurken limitiniz sayesinden aşım derdinden de kurtulmanın avantajlarını elde edebilirsiniz. 

Bu denli avantajlı ve güvenli olan paykwik nasıl alınır ile ilgili sorunun yanıtı için ise firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunan müşteri temsilcilerimiz ile yapacağını görüşme sonrasında kart başvurunuz yaparak sanal kart alım işlemine yer açabilirsiniz. 

Paykwik sanal kartları Euro dövizi üzerinden satılıyor. Bütçenize uygun olan ya da yapacağınız alışveriş için uygun olan tercihlere yer vererek sanal kartı kolaylıkla satın almanın avantajını yaşayabilirsiniz. Sanal kartı aldığınız gibi kullanma zorunluluğunu da bulunmuyor. Dilediğiniz zaman müşteri temsilcimiz ile irtibatta geçerek kart kullanımınız için günlük kur üzerinden hesaplamanın yapılması ile kartı kullanabilirsiniz. 

Paykwik Fiyatları Nelerdir?

Dünyanın en güvenli ön ödemeli kartı olan paykwik ile tanışarak sizde kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek ödemelerinizde kullanarak hesabınızı korumanın avantajını elde etmeniz de sanal kart ile mümkün olabiliyor. Dilediğiniz limitte sanal kart alımına yer vererek bu karta sahip olmanın ayrıcalıklarını elde edebilirsiniz. İsterseniz küçük tutarlarda birçok sanal kart alırken dilerseniz büyük tutarlarda tek kartta da sahip olmanız mümkün. Fiyat ve limit belirme işlemi tamamen size bağlı olarak değişim gösterir.

Paykwik fiyatları nelerdir sorusunda belli bir fiyattan söz etmek mümkün olmaz. 10 Euro dövizinden başlayan fiyatlar 5000 Euro fiyatlarına kadar sunulabiliyor. Sizin için en uygun olan paykwik kart alım işlemine yer vermek için müşteri temsilcimiz ile irtibatta geçerek paykwik sanal kart satın alma işleminizi kolaylıkla ve kısa sürede tamamlayabilirsiniz. 

Paykwik  Kart Nasıl Alınır?

Dünyanın tercih ettiği güvenli sanal kart tercihi paykwik ile tanışarak sizde ödemelerinizi kolaylıkla ve güven içinde yapmanın ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Ön ödemeli kart hizmeti ile limit belirlemesi yapılırken aynı zamanda yüklü ödemelerde de avantaj elde ederek hesabınızın korunması da sağlanır. 16 haneli olarak sunulan tek kullanımlık şifre ile artık kişisel bilgileriniz en üst düzeyde korunmuş olur. 

Paykwik kart nasıl alınır sorusunun yanıtlarını müşteri temsilcimizden kolaylıkla edinmeniz mümkün. Yapacağınız görüşmede tüm detayları aktaran temsilcimiz anında başvurunuzu ve alım işleminizi de gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Paykwik  Hesap Açma İşlemi

Paykwik hesap açma işlemi ile ilgili olarak firmamızdan destek alabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet sunan müşteri temsilcilerimizden ya da diğer iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayarak paykwik hesabınızı kolaylıkla açmanız mümkün. 

Hesap açma işlemleriniz sonrasında ise anından dilediğiniz kart alımını yaparak ödemelerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kart alımı sonrasında hemen kullanabileceğiniz gibi ödeme yapacağını farklı zamanlarda da paykwik kartınızı kullanım olanağınız bulunuyor.

Paykwik  Satış Noktaları 

Dünyanın en güvenilir sanal kartı olan paykwik sanal kart sayesinden güven ile alışveriş yapmanın keyfini yaşarken aynı zamanda oyun sitelerine de kolaylıkla ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ön ödemeli kart alım işlemi sonrasında ne zaman isterseniz o zaman kart kullanımınızı gerçekleştirmenin avantajını elde edersiniz. Satış noktalarından kart alımınızı gerçekleştirerek sanal karta sahip olmanın ayrıcalıklarını elde etmeye başlayabilirsiniz. 

Firmamız tarafından sunulan dünyanın en gücenilir sanal kart uygulaması için hemen hesabınızı açarak kart kullanımın ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Paykwik satış noktaları ile ilgili olarak sitemizden destek almanız mümkün. Müşteri temsilciklerimiz ile görüşerek paykwik sanal kart alım işlemi ve satış noktalarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

 

Paykwik  Bozum İşlemi Nasıl Yapılır?

Ön ödemeli sanal kart olarak bilinen paykwik kartları Euro üzerinden satılıyor. İngiltere dövizi üzerinden gerçekleştirilen kart satışlarında da bozum işlemlerinde günlük kurlar takip edilir. Paykwik bozuk işlemi nasıl yapılır sorusunda yanıtı içinde firmamızdan anında destek alabilirsiniz. 

7 gün ve 24 saat boyunca her an hizmet sunan müşteri temsilcilerimiz günlük kur üzerinden hemen bozuma yer açar. İstediğiniz saat içinde yapılacak olan işlemler sonrasında ise anında kart kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. 

Paykwik kartının kullanımı için müşteri temsilcisi tarafından verilen ve tek kullanıma sahip olan şifre ile anında ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek kullanımlık şifre sayesinden ise kişisel bilgilileriniz korunurken hesabınız da aynı şekilde koruma altına alınmış olur.

Paykwik Satın Al Whatsapp

Kullanımı kolay ve güvenli bir kart alımına yer açmak için Paykwik sanal kartından yararlanabilirsiniz. Banka hesabınız ve kişisel verileriniz ile ödeme yaptığınız yer arasında güvenli nokta yaratan paykwik sanal kart kullanımı için öncelikle firmamız ile iletişime geçerek başvurunuzu yapmanız gerekir. 

Ön ödemeli sanal kart uygulamasının satın alma işleminde müşteri hizmetlerimiz ile direk irtibatta geçmenin yanı sıra Whatsapp aracılığı ilde kolaylıkla kartınızı satın almanız mümkün olabiliyor. Paykwik satın al Whatsapp ile seçeneğine de de sizlere hizmet veriyoruz. 

Paykwik Mobil Ödeme

Paykwik Sıkça Sorulan sorular

  • Paykwik Nedir?

Ön ödemeli sanal kart olan paykwik adından da anlaşılacağı üzere elle tutulur bir kart değildir. Kart alım işlemi döviz kuru üzerinden yapılır. Sonrasında ise döviz günlük kur üzerinden bozdurularak size verilecek olan 16 haneli şifre ile kullanıma açılır. Gerçekleşecek olan işlemlerde şifreniz te kullanımlık olduğu için herhangi bir sorun yaşanmaz. Ön ödemeli kart olan paykwik ile limitinizi belirlemenin de avantajını elde edebilirsiniz. Dünyanın en kolay kullanımına sahip olan kartı aynı zamanda en güvenli ödeme yöntemidir. Bu sebep ile farklı birçok ödemelerinizde ürün alımlarınızda ya da hizmet tedarikinde kullanabileceğiniz gibi oyun sitelerinde veya yüklü olan ödeme işlemlerinde de paykwik sanal kartına yer verebilirsiniz. 

  • Paykwik Güvenli Midir?

Paykwik sanal kartınızda limitinizi siz belirlersiniz. Ön ödemeli kart olsa sanal kartın kullanımında kart alımının akabinde dilediğiniz zaman kart bozdurma işlemini yapabilirsiniz. Paykwik sanal kart kullanımında size verilecek olan16 haneli şifre tek kullanımlık olmak ile beraber asla bir daha kullanılmaz. Böylelikle kişisel bilgilerinize ya da hesap bilgilerinize ulaşım mümkün olmaz. Bu neden ile de dünyanın en güvenli ödeme işlemi paykwik sanal kart ile sağlanabiliyor.

  • Paykwik Almak İçin Üyelik Olmam Gerekli Mi?

Dünyanın en güvenli kartı olan paykwik sanal kart kullanımına yer açmak için başvurunuzu yapmanız gerekir. Sizin adınıza açılacak olan hesap ile kart alımına yer açabilirsiniz. Paykwik sanal kart elle tutulan bir kart olmadığı için hesabınızda satın aldığınız kartlar yer alır. Böylelikle hesabınızdan dilediğiniz kart bozum işleminde dilediğiniz zaman yer açmanız da mümkün olur.

  • Paykwik Kartlarını Kimler Kullanabilir?

Paykwik sanal kart alım işlemini ülkemizde 18 yaş üstü herkes yer verebilir. Kolaylıkla firmamıza başvuru yaparak dilediğinizi zamanda paykwik sanal kart alımınızı gerçekleştirme imkânınız bulunuyor.

  • Paykwik Kart Değerleri Nedir?

Paykwik sanal kartı dünyanın internet alışveriş işlemlerinde ve ödemelerde en güvenilir kartıdır. Bu kart aynı zamanda limit belirlemesinde de etkilidir. Böylelikle limit aşımı yapmanız mümkün olmaz. Paykwik sanal kartında değerler ise satın alacağınız kart üzerinden hesaplanır. Bozum yapmak istediğiniz tarihteki kur baz alınarak buna göre kartınız bozdurarak kart değeriniz Türk lirası değerine kavuşur.

  • Paykwik Kartlarını Nasıl Satın Alabilirim?

Dünyanın en güvenilir ödeme işlemi olan paykwik sanal kartına sahip olmak için öncelikle başvurunuzu yapmanız ve hesabınızı oluşturmanız gerekir. Kart sanal olduğu için elle tutulan bir kart değildir. Kart alımlarınız hesabınızda yer alır. Bu hesap aracılığı ile sahip olduğunuz sanal kartlar hakkında bilgileri öğrenip dilediğinizi zamanda bozdurmanız mümkün olur. Ön ödemeli sanal kartın satın alınmasında ise müşteri temsilcilerimizden destek almanın yanı sıra Whatsapp aracılığı ilde sanal kartı kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

  • Paykwik Kart Alırken Hangi Ödeme Yöntemleri Geçerlidir?

Paykwik sanal kart ile hesaplarınız ve kişisel bilgileriniz güvence altına alır. Ödemelerinizde ara nokta olarak da düşünebileceğiniz sanal kart banka hesabınız ile ödeme noktası arasında güvenli bölge oluşmasına destek olur. Paykwik sanal kart alımınızda banka havalesi, kredi kartı ödemesi gibi farklı birçok ödeme seçimine yer vererek 10 Euro ile 5000 Euro arasındaki tüm kartları kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

  • Paykwik Kartlarını Nerelerde Kullanabilirim?

Alışverişlerde ve daha birçok ödeme işlemlerinde kolaylıkla kullanılabilen sanal kart paykwik güvenli bir ödeme uygulaması olarak yer alır. Güvenli bir alan oluşturarak hesabınızın ve kişisel verilerinizin korunmasını sağlayan sanal kart paykwik ile ödeme alan tüm ödeme noktalarında ve alışveriş sitelerinde güven ile kullanılabilir. 

  • Paykwik Kartımı Kullanırken Ek Ücret Öder Miyim?

Paykwik sanal kartı kullanmışlarınızda herhangi bir ek ücret ya da ek ödeme talepleri ile karşılaşmazsınız. Sahip olduğunuz kartlar ise bozum yaptığınız döviz kuru ile hesaplanır.