Paywik Satın Al

 

Paywik nedir şeklinde sorular soran kullanıcıların öncelikle bu karta neden ihtiyaç duyduğu sorusunu yanıtlamaları daha uygun olacaktır. İnternet kullanımının çok fazla yaygınlaştığı bu günlerde internet kullanıcıları artık hemen hemen her hizmeti kolay bir şekilde oturduğu yerden talep edebiliyor. Bu kadar avantajlı olan uygulamalardan faydalanırken dikkatli davranılması artık bir şart haline gelmiş durumda. Özellikle de internet üzerinden yapılan ödemelerde kart şifresi ile birlikte kişisel bilgilerin çalınması durumu var. Tüm bu sorunlar ile karşı karşıya kalmamak adına günümüzde ön ödemeli kart olan Paywik kullanımına önem gösteriliyor.

Paywik Al

 

Paywik, ön ödemeli bir kart sistemi olarak kullanılan bir ödeme yöntemine verilen isimdir. Web sitelerinde kullanıcılara gereken güvenli ortamı sunmak üzere tasarlanmış önemli bir yöntemdir. Paywik kartı, diğer bir adıyla ön ödemeli sanal kart şeklinde verilen 16 haneli kod tek seferliğe mahsus bir kullanım hakkına sahiptir. Bu özelliğiyle kötü yazılım veya ödemelerde düşülecek kötü durumlara karşı size koruma altına alan ve çok talep edilen bir yazılımdır.

Paywik  Satın Al

Paywik olarak bilinen kart, dünyanın en güvenilir online ortam ödeme aracı olarak bilinir. Bu kart sayesinde en güvenilir şartlarda online alışveriş yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Bunun için Paykart başvurusu yaparak söz konusu karta çok kısa bir süre içinde sahip olabilirsiniz. Ödeme işleminizin ardından kullanıma açık olan güvenilir sanal kartın sahibi olabilirsiniz. Paywik ön ödemeli sanal kart konusunda bilgi sahibi olmak ve aklınıza takılan her türlü konuda bilgi sahibi olabilmek için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Paykart sanal kart kullanımı hakkında tüm detaylı bilgiye müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla ulaşabilir, güvenilir alışveriş kartı olan paywik karta nasıl para yatıracağınıza dair bütün bilgileri alabilirsiniz.

Paywik Nedir? Ne İşe Yarar?

 

Ön ödemeli sanal kartı olarak bilinen paykart diğer adıyla paywik, pek çok internet sitesinden alışveriş gerçekleştirirken sizlerin güvenliğini sağlar. Günlük kur üstünden gerçekleştirilen işlemler sayesinde pek çok avantajı elde etme şansına sahip olursunuz. Paywik kullanımlarını çoğunlukla e-ticaret ve bahis siteleri kullanırken, bu yöntem artık hemen hemen her alanda kullanılmaya başlanmıştır.

 Paywik kart kullanımında, ilk etapta hesabınıza para yatırmanız gereklidir. Yatırdığınız para ile birlikte kart kullanıma hale gelir. Ucuz Paywik seçeneklerini de bulabilmeniz mümkün. Ödeme yapacağınız bir durumda gereken 16 haneli kod alımı 7/24 ulaşılabilecek müşteri temsilciliğinden anında edinilebilir. Bu şekilde aksamadan alışverişlerinizi güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda bulunan bütün parayı da yalnızca belli kısım içinde 16 haneli şifre almanız mümkündür.

Paywik Nasıl Alınır?

 

Paywik ön ödemeli sanal kart almak isteyenlerin ilk etapta firmamız ile iletişime geçmesi gerekir. Müşteri temsilcilerimiz paywik kart alımları konusunda istediğiniz desteği vereceklerdir. Talebinizin akabinde hesabınıza para aktarım işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra sanal kartınız kullanıma açılacaktır. Paywik ön ödemeli sanal kart işlemleri bütün dünya üzerinde tercih sebebi olan en güvenilir ödeme yöntemi olarak bilinmektedir.

Böylelikle dilediğiniz hizmet veya ürün alımında aynı zamanda istediğiniz ödeme işlemini de seçebilme şansına sahip olabilirsiniz. Bu sanal kartın sahibi olmanız durumunda ödeme yapmadığınız halde ne yazık ki kartı kullanmanız mümkün değildir. Para kontrolünün sağlanması konusunda da bir destek aracı olan sanal kartla birlikte hesabınızda yer alan parayı harcama imkânınız bulunur. Bu durum paywik al kartı kredi kartlarından ayıran en keskin temel özelliktir. Bu şekilde harcamaların ardından ödeyemeyeceğiniz bir bedel ile karşılaşmazsınız.

Paywik Fiyatları Nelerdir?

 

Paywik sanal kart alım işlemlerine yer vererek küresel anlamda en güvenilir ön ödemeli işlem tercih etmenin faydalarından yararlanabilirsiniz. Paywik kartı alım işlemlerinizde farklı fiyat olanakları arasından size ve taleplerinize en uygun olanı seçebilir, alımı kolay ve kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Alabileceğiniz Paywik limitleri şunlardır:

  • 10 €,
  • 15 €,
  • 20€,
  • 50 €,
  • 100 €,
  • 150 €,
  • 200 €,
  • 250 €,
  • 500 €,
  • 1000€

 Bu limit aralıklarında kullanıcısına sunulan Paywik sanal kart fiyatları içerisinden isteğinize göre bir seçim yapabilme şansınız bulunmaktadır. İstek ve taleplerinizi Whatsapp Canlı Müşteri Destek hattından tarafımıza bildirebilirsiniz. Öte yandan hangi ödeme seçeneğini tercih ediyorsanız o işlemi kullanarak istediğiniz ödeme şekli ile kartınıza kavuşabilirsiniz. Paywik ön ödemeli sanal kartlarımıza ait belirlenmiş fiyatlar, güncel olan Euro kurlarına göre değişim gösterebilir. Fiyatlarımız sabit değildir ve değişen kurlara göre belirlenir.

Paywik Hesap Açma İşlemi

 

Paywik sanal kara sahip olabilmek için ilk etapta müşteri temsilcimiz ile irtibat kurmanız gerekir. Müşteri temsilcisi pozisyonunda hizmet veren arkadaşımız sanal karta sahip olmak için atmanız gereken adımlar konusunda size detaylı direktifler verecektir. Paywik sanal kart alımınız sonrasında size sunulacak olan kartın şifresi ile beraber oldukça kolay bir şekilde güvenilir ortamda ödeme işlemimi gerçekleştirmenin sayısız faydasını görme şansı yakalayabilirsiniz.

Paywik kart ödeme işleminde herhangi bir kişisel veri paylaşımına asla yer verilmez. Bu sebeple size ait tüm veriler güven altına alınır ve söz konusu ödeme işlemi bu temel üzerinde gerçekleştirilmiş olur. Bu noktada kredi kartı kullanımı veya havale uygulamasına yer verilmeden ödeme saniyeler içerisinde gerçekleştirilir.

 

Paywik Satış Noktaları

 

Paywik satın al ön ödemeli sanal kartın alım işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için ilk etapta firmamıza ait müşteri temsilcisi numarası ile kontağa geçmeniz gerekmektedir. Gereken başvuru işleminin gerçekleştirilebilmesi için WhatsApp veya canlı müşteri destek hattı üzerinden tarafımızla iletişime geçtiğiniz takdirde uzman ekibimiz size ve taleplerinize uygun paywik sanal kart hesabı açacaktır. Sanal kart satış noktalarıyla irtibat kurmanızın ardında dilediğiniz paywik kart çeşidini seçersiniz ve bunun ardından tarafınıza özel hesap açılır. Paywik kartın aktif olabilmesi adına ise ödemenin mobil aracılığıyla kredi kartı yöntemi veya havale yöntemiyle birlikte yapılması gerekir.

Paywik Bozum İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Paywik sanal kart bozum işlemlerinin ihtiyaç doğrultusunda yapılabileceğini bilmelisiniz. Sanal kart bozum işlemlerinin yapılarak nakite çevrilmesi için firmamıza ait müşteri hizmetleri destek hattından yardım talep edebilirsiniz. Sanal kart bozum talebinizi müşteri temsilcisine söylemeniz durumunda bozdurma işleminiz işleme geçirilir.

Paranız ise olabilecek en kısa zamanda paywik sanal kart sahibine aktarılmaktadır. Paywik ön ödemeli sanal kart bozdurma uygulaması esnasında söz konusu sanal kartın içindeki bakiyeden herhangi bir eksik kayıp yaşanması söz konusu değildir. Tam tutarınız olan ödeme tarafınıza aktarılır. Canlı müşteri destek hattı veya WhatsApp hattı kullanılarak alım ve satım işlemleri hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Paywik Satın Al Whatsapp

 

Paywik sanal kart alım işlemleriniz için WhatsApp iletişim numaralarından destek almak üzere firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İşlemleriniz çok kısa bir süre içerisinde büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir. 7/24 hizmet sunan müşteri temsilcilerimiz Paywik sanal kart satın alma işlemleriyle ilgili her konuda sizlere destek olmak üzere işlerinin başında beklemektedir. 10 €,15 €,2 0€, 50 €, 100 €, 150 €, 200 €, 250 €, 500 €, 1000€ değerindeki limitler ile birlikte Paywik Sanal kart satışları yapılabilmektedir. Paywik ön ödemeli kartların fiyatları ise güncel durumdaki Euro kurlarına bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle fiyatlar da değişen kurlarla beraber farklılık göstermektedir. -+

 

Paywik Mobil Ödeme

 

Paywik sanal kart ile birlikte dünya üzerinden bolca kullanılan en güvenli ödeme aracı olmakla birlikte Türkiye’de de son yılların en fazla tercih edilen ve bilinen kartı olma özelliğine sahiptir. Paywik ödemelerinde farklı uygulama seçenekleri yer alır ve mobil aracılığı ile işleminizi saniyeler içinde gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçerek paywik mobil ödeme konusunda aklınızda ne varsa bunları danışabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. 7 gün 24 saat olmak üzere ulaşabileceğiniz ekip arkadaşlarımız, her türlü konuda yanınızda olacaklardır.

 

Paywik ödeme sistemi, dünyada güven ile birlikte yıllardan beri kullanım imkânı sağlayan ön ödemeli bir sanal karttır. Ülkemizde de son yıllarda popüleşerek adını duyurmaya başlamıştır.  Söz konusu sanal kart ile birlikte daha kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilmenin avantajlarını elde ederken aynı zamanda size ait kişisel bilgilerin korunmasının ayrıcalığına da sahip olabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan Paywik hizmeti ile ilgili bizlerden destek almak, aklınıza takılan soruları sormak, hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Alanında uzman olan ekibimiz ile 0544 440 3609 numaralı hattan iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Paywik Sıkça Sorulan Sorular

 

Paywik sistemi kart alımlarıyla ilgili olarak veya paywik sanal kart hakkında merak edebileceğiniz çok sayıda soru olabilir. Paywik sistemi hakkında en çok sorulan soruları derlediğimiz yazımıza göz atarak sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

 

Paywik Kart Güvenli mi?

Paywik sanal kartı, kredi kartı ödeme işleminde verilen hiçbir bilgiyi siteler ile paylaşmaz. Öte yandan ön ödemeli bir kart olma özelliğiyle kart kullanımının sonrasında da sanal kart içinde belirlenmiş olan bakiyenin kullanımıyla bakiye sıfırlanır. Ek olarak size ait olarak verilmiş paywik sanal kart tek kullanımlık bir koddur. Bu sebeple kötü amaç taşıyan kişiler ve siteler size ait olan şifreyi kullanarak işlemi tekrarlama şansı bulamazlar. En güvenilir ödeme yöntemi veya alışveriş sanal kartı olarak nitelendirilen paywik kartı, küresel anlamda en fazla öne çıkan karttır. Paywik kartınız ile birlikte paywik ödeme kabul eden her yerde ürün alım işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Paywik Sanal Kartı Nasıl Satın Alabilirim?

 

Paywik sanal kart alabilmek için farklı ödeme seçenekleri yer alıyor. Mobil ödeme yöntemine ek olarak kredi kartı seçeneği ile ödeme veya banka kartı ile ödeme seçeneği bulunuyor. İnternet alışverişlerine uygun olan paywik sanal kart aynı zamanda online oyunlarda da ödeme birimi olarak gönül rahatlığı ile birlikte kullanılabilir. Paywik sanal kart aynı zamanda Ripple, Bitcoin, Ethereum gibi sanal para alım uygulamalarında da rahatlıkla kullanılabilir.

Paywik Neden Ön Ödemeli?

 

Paywik sanal ödeme sistemi, dünyanın en güvenilir ödeme sistemini sizlere sunuyor. Bu sistem ile birlikte, size ait hesapta yer alan para ne kadar ise ödeme işleminizi bu doğrultuda gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Buna göre, cebinizde bulunan paradan daha fazlasını harcayarak borçlu duruma gelmezseniz. Paywik, içerdiği bu kart özelliğiyle aşırı borçlanma durumlarına girmenizin önüne geçen bir kart türüdür. Bu özelliği ise onu kredi kartlarından ayıran en önemli özelliğidir.

Paywik Sanal Kart Nerelerde Kullanılabilir?

Paywik sanal kartın nerelerde kullanıldığına dair tek cümlelik bir yanıt vermek doğru olmaz. Fakat kartın en fazla kullanıldığı alanların alışveriş olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle de yüklü miktarlarda gerçekleştireceğiniz bir alışverişte fatura ödemeniz konusunda en güvenilir yer olarak paywik ödeme sistemini seçebilirsiniz. Buna ek olarak farklı ödeme yöntemlerinde güvenirliğinden emin olamadığınız siteler üzerinden yaptığınız alışverişlerde paywik sanal kart ödeme yönteminden faydalanmanız mümkündür. Paywik sanal kart ödeme yöntemi artık hemen hemen her sitede kullanılan bir yöntem olmuştur. Ancak bazı alışveriş siteleri halen bu yöntemi kullanmıyor. Bundan dolayı alışverişlerinizden hemen önce fatura ödeme işlemleri için gereken uygulamalara yer vermeden evvel ödeme yöntemleri ile ilgili bilgi almanız önerilir.

Paywik Kartın Kredi Kartından Farklı Nedir?

 

Kredi kartlarından pek çok özellik ile ayrılan paywik sanal kart, adından da çıkarılabileceği gibi elle tutulan bir kart değildir. Bu sebeple bu kartı kaybetme gibi bir durumla karşı karşıya kalmanız mümkün değildir. Öte yandan ödeme sırasında alacağınız 16 haneli tek kullanımlık kod ile birlikte ödeme işlemlerinizi yüzde yüz güvenilir bir ortamda, güvenilir şartlar altında gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz bu tür sitelerde güvenlik açığının olması gibi bir durumda istenmeyen olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak paywik sanal kart ile birlikte yapacağınız ödemelerde, ön ödeme özellikli sanal kart ile birlikte alışverişinizin tutarı kadar harcama yaparsınız. Kredi kartı ile yapılan online ödemelerde risk olmadan bütün web sitelerinden kolaylıkla alışveriş yapma şansınız var.

16 Haneli Şifre Nedir?

 

Paywik kart ile birlikte yaptığınız alışverişlerde ödeme ekranına geldiğiniz her bir alışveriş için tek kullanımlık olmak üzere 16 haneli bir kod tarafınıza sunulur. Kullanımdan önce şifrenizi unutmanız veya kaybetmeniz gibi bir durumun gerçekleşmesi halinde de yeniden temsilciden şifre talebinde bulunmanız mümkün oluyor. 7/24 hizmette bulunan müşteri temsilcilerimizden konuyla alakalı olarak almak istediğiniz bütün bilgileri alabilir, hatta şifrenizi kaybetmeniz durumunda tekrardan şifrenizi alabilirsiniz.

 

 

16 Haneli Şifreyi Neden Her Seferinde Almam Gerekiyor?

Paywik sistemi ile oluşturulmuş sanal kartımızın en önemli özelliği toplamda 16 haneden oluşan bir şifre oluşudur. Bu kod gerçekleştirmeyi istediğiniz ödemeyi yapmanızı sağlamanın yanı sıra almayı istediğiniz hizmet veya ürün alımlarını da kısa bir süre içinde gerçekleştirmenizi sağlar. 16 haneden oluşan şifreler tek kullanıma sahip olan şifrelerdir ve bu sanal kartı en güvenilir kart yapan da bu özelliktir. Bu bağlamda toplamda 16 adet haneye sahip şifre bir defa elde edilse de tek kullanımlık olmak zorundadır. Bu sizin güvenliğiniz için alınan bir önlemdir.

Paywik Kart Ödemesi İçin 16 Haneli Şifreyi Nasıl Alabilirim?

Paywik ön ödemeli sanal kart kullanımında size gelen 16 haneye sahip şifreyi müşteri temsilcinizden de anında alabilmenizin imkânı vardır. Kullanımını gerçekleştirdiğiniz zaman müşteri temsilcinizle iletişime geçerek kısa bir süre içinde hızlı ve kolayca şifre belirleme olanağına sahip olabilirsiniz. Bu şekilde dünyanın en güvenilir sanal kartını da kullanabilmenin en avantajlı yolunu elde edebilirsiniz.

 

Paywik Müşteri Temsilcilerine Ne Zamanlar Ulaşım Sağlayabilirim?

 

Paywik sanal kart sahibi olmanızın hemen akabinde müşteri temsilcisi olarak 7/24 hizmette bulunan ekiplerimize ulaşarak ödemeleriniz için gereken miktarda bozdurma uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcinize ulaşım ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini verebiliriz. 7/24 aktif olarak çalışmalarını büyük bir özenle sürdüren, alanında uzman bir kadroyla donatılmış müşteri hizmetleri departmanımız siz değerli kullanıcılarına anında destek için hazır beklemektedir.