Paykasa

Paykasa nedir sorusunda önce günümüzde bu karta neden ihtiyaç duyulduğunu öğrenmek daha yararlı olacaktır. İnternet kullanımının arttığı günümüzde kullanıcılar artık hemen her hizmeti ya da ürünü kolaylıkla oturdukları yerden satın almanın avantajını yaşıyor. Bu denli avantajlı olan uygulamalardan yararlanırken ise dikkatli olunması gerekir. Özellikle internet üzerinden gerçekleştirilecek olan ödemelerde kart şifreniz, kişisel bilgilerinizde çalınabilir. Tüm bu sıkıntılar ile karşılaşmamak için ise günümüzde ön ödemeli kart olan paykasa kullanımına yer veriliyor.Tercihen diğer kartlar ne kadar kullanılsa da paykasa kullanımı diğer ön ödemeli kartlara göre daha yaygındır.

Paykasa Nedir?

Paykasa ön ödemeli bir kart sistemi olarak tercih edilen ödeme yöntemidir. İnternet alışverişlerinde kullanıcıya gerekli güvenli ortamı sunan önemli bir sistemdir.Paykasa Nedir? sorusunun cevabı olarak sizlere ufak bir bilgi verelim.

Paykasa kart yani ön ödemeli sanal kart ile verilen 16 haneli kod tek seferlik kullanıma sahip olması sebebi ile kötü yazılım ya da ödemelerde düşülebilecek olan durumlara karşı sizin koruma altına alır.Bu kod sayesinde alışverişlerinizde tek seferde kullanılabilir sanal kredi kartınız olmuş oluyor.Bu içeriğimizde Paykasa Nedir? sorusuna yanıt bulduk.

Paykasa Ne İşe Yarar?

Ön ödemeli sanal kart olarak bilinen paykasa kart birçok internet sitesinden alışveriş yaparken güvenliğinizin sağlanmasına destek olur. Günlük kur üzerinden yapılan işlemler sayesinde de avantajları elde etmeniz mümkün olur. Paykasa ne işe yarar? gibi bir sorunuz var ise içeriğimizi baştan sona okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Paykasa kart kullanımlarını bahis siteleri, e- ticaret siteleri gibi farklı alanlarda da kullanarak kişisel bilgilerinizin de korunmasına destek olabilirsiniz.

Paykasa kasa kart kullanımında öncelikle hesabınıza para yatırmanız gerekir. Yatırılan para sonrasından kartınız kullanıma açık olur. Ödeme yapacağınız zaman ödeme için gereken 16 haneli kod alımını ise 7 gün 24 saat ulaşma imkânını sunduğumuz müşteri temsilcimizden anından edinerek kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabınızda yer alan tüm parayı ya da sadece belli kısmı içinde 16 haneli şifreyi almanız mümkün. 16 haneli şifre tek kullanımlıktır. Bir daha ödeme yapacak iseniz müşteri temsilcimiz ile irtibatta geçerek tekrardan 16 haneli yeni şifre alınması gerekir. Bu tek seferlik kullanım ise sanal kartınızın daha da güvenli olmasına destek olan en önemli uygulamadır.

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa kart olarak bilinen ve dünyanın en güvenilir online ödeme aracı sayesinden güvenli alışveriş yapmanın avantajını elde edebilirsiniz.Paykasa nasıl alınır? sorunuzun cevabı çok basit.Paykasa kart başvurunuzu canlı destek ekimize yaparak karta kısa sürede sahip olup ödeme işleminiz sonrasında da kullanıma açık güvenli sanal karta kavuşabilirsiniz.

Paykasa  ön ödemeli sanal kartınıza sahi olmak için firmamız ile iletişime geçerek müşteri temsilcilerimizden gereken tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Paykasa sanal kart kullanımı ile ilgili tüm detaylı bilgileri sunacak olan müşteri temsilcimiz aynı zamanda güvenli alışveriş kartı olan paykasaya nasıl para yatırabileceğinize dair de bilgileri verecektir.

Paykasa Fiyatları Nelerdir?

Paykasa sanal kart alım işlemine yer vererek dünya çapında en güvenli olan ön ödemeli işlemi tercih etmenin avantajını elde edebilirsiniz. Paykasa alım işlemleriniz de farklı fiyat seçenekleri arasından sizin için en uygun olanı belirleyerek alımı kolaylıkla ve kısa sürede tamamlamanız mümkün. Alabileceğiniz paykasa limitleri şunlardır:

·         10 €,

·         15 €,

·         20€,

·         50 €,

·         100 €,

·         150 €,

·         200 €,

·         250 €,

·         500 €,

·         1000€

Limitler ile sunulmakta olan paykasa fiyatları içinden seçiminizi isteğinize göre belirleme şansınız var. İsteklerinizi Whatsapp, canlı müşteri destek hattından bildirebilir ve ödeme seçeneklerinden hangisi sizin için uygun ise o işlemi yaparak karta sahip olabilirsiniz.

Paykasa ön ödemeli sanal kart fiyatlarımız güncel Euro kuruna göre değişim göstermekte olup fiyatlar da değişen kura göre belirlenir.

Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa yanı ön ödemeli sanal kart için öncelikle firmamız ile iletişime geçerek müşteri temsilcimize paykasa kart alım talebinde bulunanız gerekir. Talebin sonrasında hesabınıza para aktarmanız ile beraber ise sanal kartınız kullanıma açılır.

Paykasa ön ödemeli sanal kart uygulamaları tüm dünyada tercih edilen en güvenli ödeme yöntemidir. Bu sayede dilediğiniz ürün ya da hizmet alımına yer verirken aynı zamanda dilediğiniz ödeme işlemini de yapabilirsiniz.

Sanal karta sahip olmanız sonrasında ödeme yapmamanız durumunda kartı kullanamazsınız.Paykasa kart nasıl alınır? Para kontrolünün sağlanmasına da destek olan sanal kart ile hesabınızda bulunan kadar parayı harcama olanağınız vardır. Bu ise kredi kartlarından ayıran en temel özelliktir. Böylelikle harcamalar sonrasında ödeyemeyeceğiniz bir bedel ile karşılaşmak gibi bir dezavantajdan da kurtulmanız mümkün olur.

Paykasa Hesap Açma İşlemi

Paykasa sanal kartı almak için öndelikle müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz gerekir. Müşteri temsilcimiz paykasa kartta sahip olmanız için gereken adımları size detaylı olarak aktaracaktır.

Paykasa sanal kart alımınız sonrasında size verilecek olan kart şifreniz ile işleminizi kolayca ve en güvenli ödeme yöntemi ile gerçekleştirmenin avantajını elde etmiş olursunuz.

Paykasa kart ödeme işleminizde herhangi bir kişisel bilgi paylaşımına yer verilmediği için tüm bilgileriniz de güven altına alınarak ödeme yapılmış olur.

Kredi kartı kullanımına veya havale işlemine yer açmadan ödemenizi anında yaparak ürünü satın alabilir ya da gereken noktalara anında ödemenizi güvenli yöntem ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu işlemler sırasında ise sanal kart hesap bilgileriniz satın alma işlemi yaptığınız yer ile kesinlikle paylaşılmaz.

Paykasa Satış Noktaları

Paykasa ön ödemeli sanal kart alım işlemleri için öncelikle firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek başvuru işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir. Whatsapp hatta ya da canlı müşteri destek hattımızdan yapabileceğiniz başvuru işleminiz sonrasında konusunda uzman olan ekibimiz size konu ile ilgili yardımcı olacaktır.

Paykasa sanal kart satış noktaları ile iletişime geçmenin sonrasından dilediğiniz paykasa kart için hesabınız açılır. Paykasa kartın aktif olması için ise ödemenin mobil aracılığı ile havale ya da kredi kartı ile yapılması gerekir.

Paykasa Bozum İşlemi Nasıl Yapılır?

Paykasa bozum işlemi sanal paranızı nakitte çevirmek için ihtiyacınız doğrultusunda bozdurma işlemini kolayca yapabilmenize olanak sunar.

Paykasa sanal kart bozum işleminizi müşteri temsilcisine aktarmanız sonrasında bozdurma işleminiz başlar. Para ise kısa süre içinde paykasa sanal kart sahibini hesabına aktarılır.

Paykasa ön ödemeli sanal kart bozdurma işleminiz sırasında kartınızın içindeki bakiyeden herhangi bir kayıp yaşanmaz. Tam tutarınız olan ödeme hesabınıza aktarılır.

Whatsapp ya da canlı müşteri destek hattını kullanarak alım ya da satım işlemleri ile ilgili belirtildiği kurlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paykasa bozum sanal kartınızı bozum işlemine sadece nakit ihtiyacınız da değil, ön ödemeli sanal kartı iptal etmek istediğiniz zaman da talep etmeniz mümkündür.

7 gün 24 saat güvenli, kaliteli ve hızlı bir hizmeti sunan müşteri temsilcilerimiz bozum işlemini talep ettiğiniz anda size yardımcı olacaktır. İşlem için canlı müşteri destek hattını ya da Whatsapp’ hattını her an kullanabilirsiniz.

Paykasa Satın Al Whatsapp

Paykasa sanal kart alım işlemleri için Whatsapp iletişim numaralarımızdan firmamız ile iletişime geçerek işlemlerinizi kısa bir süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmetlerini sunan müşteri temsilcilerimiz paykasa sanal kart satın alma işlemi ile ilgili olarak size anında destek olur.

10 €,15 €,2 0€, 50 €, 100 €, 150 €, 200 €, 250 €, 500 €, 1000€ limitlerle paykasa sanal kart satışlarına yer verilir. Paykasa satın al ön ödemeli sanal kart fiyatları güncel olan Euro kuruna göre değişim gösteriyor. Bu sebep ile fiyatları da değişen kur ile birlikte farklılık da gösterir.

Paykasa Mobil Ödeme

Paykasa sanal kart dünya üzerinden sıklıkla kullanılmakta olan en güvenli ödeme aracı olmak ile beraber ülkemizde ise son yıllarda daha çok tercih edilen ve bilinen bir kart olma özelliğine sahiptir. Paykasa ödemelerinde farklı uygulama seçenekleri yer almak ile beraber mobil aracılığı ile işleminizi anında gerçekleştirme şansızın da bulunuyor. Müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçerek paykasa mobil ödeme ile ilgili tüm detaylı bilgileri 7 gün 24 saat boyunca edinirken ödemenizi de aynı şekilde her an yapma imkânınız bulunuyor.

Paykasa sanal kart mobil ödeme işleminin yanı sıra kredi kartı ya da havale ile de ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkün.

Paykasa Türkiye İletişim

Dünyada güven ile yıllardan beri kullanıma sahip olan paykasa ön ödemeli sanal kart ülkemizde son birkaç yılda duyulmaya ve bilinmeye başladı. Bu kart ile daha güvenli ve daha kaliteli bir hizmet edinmenin avantajını elde ederken kişisel bilgilerinizin korunmasının da ayrıcalığına her daim sahip olursunuz.

Firmamız tarafından sunulmakta olan paykasa sanal kart işlemleri ile ilgili olarak iletişime yer vererek bizim ile hemen irtibatta geçebilirsiniz. Konusunda uzman olan ekibimizden destek almak ve aklınıza takılan tüm sorularını yanıtını bulabilmek için ise 0544 440 3609 numarasından iletişime geçme şansınız da bulunuyor.

Paykasa Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa kart alımları ile ilgili ya da paykasa kart hakkında merak edilen birçok soru vardır. Paykasa ile ilgili sıkça sorulan sorular aşağıda yer almakta olup sizin de aklınıza takılan sorulara cevap bulmanız da sağlanır.

·         Paykasa Kart Güvenli mi?

Paykasa kartı, kredi kartı ödeme işleminizde sunulan hiçbir bilgiyi site ile paylaşmaz. Ayrıca ön ödemeli bir kart olduğu için kart kullanımı sonrasın da sanal kart içindeki belirlenen bakiyenin kullanımı ile beraber bakiye sıfırlanır.

Paykasa sanal kart şifresi tek kullanımlıktır.  Bu neden ile kötü amaçlı olan kişiler aynı şifreyi kullanıp işlemi tekrarlayamazlar. En güvenli ödeme ya da alışveriş kartı olarak bilinen paykasa sanal kart, dünya da en çok tercih edilen ödeme yöntemidir.

Paykasa kartınız ile paykasa ile ödeme kabul eden her noktada kullanarak ödeme ya da ürün alım işleminizi yapabilirsiniz. Zaman almayan paykasa kart ile ödeme kredi kartı ödemesi ile aynı zamanda tamamlanır.

·         Paykasa Sanal Kartı Nasıl Satın Alabilirim?

Paykasa sanal kart almak için farklı ödeme yöntemleri bulunuyor. Mobil ödeme yönteminin yanı sıra kredi kartı ile ödeme ya da banka kartı yapılabilir.

İnternet alışverişinde kullanıma uygun olan paykasa sanal kart ayrıca online oyunlarda ödeme birimi olarak gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Paykasa sanal kart aynı zamanda Ripple, Bitcoin, Ethereum sanal para alımlarında da kolaylıkla kullanılır.

·         Paykasa Neden Ön Ödemeli?

Paykasa sanal kart dünyanın en güvenli ödeme sistemini sunuyor. Bu ödeme siteminde hesabınızda bulunan para kadar ödeme işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün olur. Yani aslında cebinizde bulunan paranın fazlasını harcayarak borçlanmak durumunda kalmazsınız. Paykasa kart bu özelliği ile aşırı borç altına girmenizi de önleyen bir karttır. Bu özelliği ile de kredi kartından ayrılır.

·         Paykasa Sanal Kart Nerelerde Kullanılabilir?

Paykasa nerelerde kullanılabilir, sorusunun yanıtında en çok kullanım yerinin alışveriş olduğu söylenebilir. Özellikle yüklü olarak yapılacak olan alışveriş fatura ödemelerinde en güvenli işleme yer verdiğinden dolayı paykasa sanal karta tercih ediliyor.

Bunun yanında farklı ödeme işlemlerinde, güvenilir olduğundan emin olunmayan sitelerde yapılan işlemler içinde paykasa ön ödemeli kart uygulamasına yer verilebiliyor. Paykasa sanal kart ile ödeme seçeneğine hemen hemen birçok site kullanır. Fakat bazı alışveriş siteleri bu ödeme yöntemini kullanmayabiliyor. Bu neden ile alışveriş yapmadan ya da fatura ödeme işlemi için gerekli uygulamalara yer vermeden önce ödeme yöntemleri hakkında ilgili bilgi alarak paykasa sanal kartın kullanılıp kullanılmadığını öğrenmeniz önerilir.

·         Paykasa Kartın Kredi Kartından Farklı Nedir?

Paykasa kart birçok özelliği ile kredi kartından ayrılıyor. Özellikle paykasa sanal kart adından da anlaşılacağı üzere elle tutulur bir kart değildir. Sanal olan bu kartı kaybetmeniz de mümkün olmaz. Bunun yanı sıra ödeme işlemine yer vermek istediğiniz an alacağınız 16 haneli tek kullanımlık şifre ile işlemlerinizi gerçekleştirerek bu şifrenin de bir daha kullanımına yer açılmaması ise üst düzey güvenliktir.

Kredi kart kullanımında borçlanma durumu ile karşılaşırsınız. Limitiniz bitene kadar harcama yaparken borç tutarınız kimi zaman hesabınızdan kaçabilir. Fakat paykasa ön ödemeli sanal kart ile hesabınızda bulunandan daha fazla bir ödeme yapma şansınız bulunmaz. Bu ise bütçenize fayda sağlar.

Kredi kartı ödemelerinde belli riskleri taşırsınız. Kimlik avı dolandırıcıları tarafından kart bilgileriniz ele geçebilir. Fakat sanal kart olan paykasa da böyle bir risk olmadan tüm sitelere kolaylıkla ve gönül rahatlığı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

·         16 Haneli Şifre Nedir?

Paykasa kart alımınız da her kullanım için 16 haneli güvenli şifreniz sunulur. Kullanım öncesi şifreyi kaybetmeniz ya da unutmanız gibi durumlarda tekrardan temsilciden şifre yenileme yapmanız mümkün. 7 gün 24 saat hizmet sunan müşteri temsilcilerimizden konu ile ilgili olarak tüm detaylı bilgileri edinmeniz ve şifrenizi tekrardan alma imkânınız bulunuyor.

·         16 Haneli Şifreyi Neden Her Seferinde Almam Gerekiyor?

Paykasa ön ödemeli sanal kartın en önemli özelliği 16 haneli şifresidir. Bu şifre ise istediğiniz ödemeyi gerçekleştirmenin yanı sıra istediğiniz ürün ya da hizmet alımını da kısa sürede tamamlayabilirsiniz. 16 haneli şifreler tek kullanıma sahip olup kartın en güvenli kart olmasında da en etkin olan seçenektir. Böylelikle 16 haneli şifre bir şekilde elde edilse bile tek kullanımlık şifre sayesinde hesap sıfırlanır ve kullanım gerçekleşmez.

·         Paykasa Kart Ödemesi İçin 16 Haneli Şifreyi Nasıl Alabilirim?

Paykasa ön ödemeli sanal kart kullanımı için gereken 16 haneli şifreyi müşteri temsilcilerimizden anında almanız mümkün. Kullanım gerçekleştireceğiniz zaman müşteri temsilcimiz ile irtibatta geçerek kolaylıkla ve kısa sürede şifre belirlemeye yer verebilirsiniz. Böylelikle dünyanın en güvenli sanal kartını kullanmanın en avantajlı yolunu da elde etmenin ayrıcalığını da yaşama şansına kavuşulabilirsiniz.

·    Paykasa Müşteri Temsilcilerine Ne Zamanlar Ulaşım Sağlayabilirim?

Paykasa sanal kart sahibi olmanı sonrasında müşteri temsilcilerine ulaşım sağlayarak ödemeleriniz için gereken bozdurma işlemine yer verebilirsiniz Müşteri temsilcilerin ulaşım ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif olarak hizmet sunan konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere anında desteğe hazırdır.

·         Paykasa Sanal Kart Kullanımı Yasal mı?

Paykasa sanal kart ülkemizde ve tüm dünya da yasaldır. Kredi kartı alımından tek farkı ön ödemeli ve sanal bir kart olmasıdır. Bunun yanında paykasa sanal kart kullanımında kişisel bilgilerin tamamının korunması mümkün olurken ayrıca tek kullanıma sahip olan kart şifresinin kullanım sonrasında kendini imha ederek güvenliği sağlamasında da en etkili yolun tercih edilmesine destek olur. Hemen paykasa sanal kart alım işlemine yer vererek güvenli bir ödeme tercihi seçmenin avantajını yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

 Paykasa satın alımı yapmak ve bozdurmak için  aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/