PARAYUM SATIN AL

Parayum online alışverişlerinizde sadece PIN kodu kullanarak ödemenizi gerçekleştirebileceğiniz bir sistemdir. Parayum, online alışverişlerde herhangi bir kişisel bilgi ya da kart bilgisi paylaşmadan yapılan en güvenli ödeme yöntemlerinden birisidir. Ödemelerinizi ve kişisel bilgilerinizi güvence altına alan Parayum Kart kullanımı sırasında sıradan yöntemlerde olduğu gibi kart bilgisi veya kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmez. Böylelikle alışverişlerinizde mağdur olmadan güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.paykartlar.com/kartlar/parayum-satin-al/

 

Parayum Kart Nasıl Satın Alınır?

Parayum Kart satın almak için Whatsapp ya da canlı destek hattı üzerinden hemen bizimle iletişime geçebilir ve dilediğiniz limitte Parayum talep edebilirsiniz.
Parayum satın almak için günümüzde pek çok firma bulunmaktadır. Fakat bu konuda da güvenilir, resmi firmalar bulmak oldukça zordur. Bu zorlu seçim sürecinde rahatlıkla bizleri tercih edebilir, her zaman iletişime geçebilirsiniz.
Parayum talep ederken; 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ gibi limitler arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Satın alma işleminiz ardından PIN kodunuz kısa süre içerisinde size güvenli bir şekilde iletilecektir.

Parayum PIN Kodu Nasıl Kullanılır?

Online alışverişiniz sırasında ödeme yöntemleri seçenekleri arasından Parayum Kart’ı seçerek kullanabilirsiniz. Sadece PIN kodunuzu girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle kişisel verilerinizi paylaşmadan ve zamandan tasarruf ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Parayum Kart Nerelerde Kullanılabilir?

Parayum’u kullanabileceğiniz binlerce online mağaza bulunmaktadır. Dünya genelinde yaygınlaşan Paykasa Kart’ın geçerli olduğu başlıca siteler arasında; Skype, DarkOrbit, Facebook, GameForge gibi siteler yer almaktadır. Yine bu ön ödemeli sanal kart Ethereum, Ripple ve Bitcoin gibi sanal para alımlarında da güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

https://www.paykartlar.com/kartlar/parayum-satin-al/

 

 

Parayum Güvenli midir?

20 binden fazla web sitesinde ödeme yöntemi olarak kullanılan Parayum gün geçtikçe daha yaygın bir şekilde kullanılmakta ve en güvenli ödeme yöntemlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Parayum Kart çoğu ödeme yöntemine göre daha güvenlidir. Çünkü bu seçenek sayesinde kişisel verilerinizi paylaşmanız gerekmez. Böylece alışveriş sırasında ve sonrasında ödemeyi alan web sitesinin bilgilerinize ulaşması mümkün olmaz. Kısaca Parayum, online alışverişlerde tam anlamıyla gizlilik ve güvenlik sağlayan ön ödemeli sanal karttır.

 

Parayum Fiyatları Ne Kadardır?

Parayum fiyatları güncel Euro kuruna göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca satın alınacak limit yükseldikçe fiyatlar da artış göstermektedir. Sorularınız ve satın alma işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.paykartlar.com/kartlar/parayum-satin-al/