JETON SATIN AL

Jeton Kart
online alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için tasarlanmış elektronik ödeme sistemidir. İnternet üzerinde gerçekleşen dolandırıcılık, kişisel veri hırsızlığı gibi vakaların önlenmesinde yardımcı olan bu sistem bilgilerinizi korumanıza yardımcı olur. PIN kodu ile gerçekleştireceğiniz ödeme işlemleri sayesinde kişisel verilerinizi alışveriş yaptığınız site ve zararlı bağlantılar ile paylaşmazsınız. PIN kodunuz eşsiz bir dizilime sahip olduğundan çözülmesi ve bulunması imkânsız olacaktır. Ayrıca Jeton Kart PIN kodunuz tek kullanımlık olduğundan neredeyse %100 güvenlik sistemi sağlanmaktadır.

https://www.paykartlar.com/kartlar/jeton-satin-al/

 

Jeton Kart Nasıl Satın Alınır?

Jeton Kart satın almak için Whatsapp hattımızdan ve site içi canlı destek hattından 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Jeton Kart satın alırken güvenli ve resmi firmalara başvurmanız önem taşımaktadır. Bu konuda rahatlıkla bizimle iletişime geçebilir, bilgi ve paranızı garanti altına alabilirsiniz.
Jeton Kart satın alırken; 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ gibi limitler arasından dilediğinizi talep edebilirsiniz. Satın alma işleminin ardından Jeton PIN kodunuz kısa süre içerisinde güvenli bir şekilde tarafınıza iletilecektir.

https://www.paykartlar.com/kartlar/jeton-satin-al/

Jeton Kart Nerelerde Kullanılabilir?

Giderek yaygınlaşan elektronik kart sayesinde binlerce online alışveriş, oyun ve bahis mağazalarında Jeton Kart seçeneğini bulabilirsiniz. Binlerce web sitesinde ödeme yöntemi olarak kullanılabilen bu sanal kartın geçtiği başlıca siteler arasında; Skype, DarkOrbit, Facebook, GameForge gibi siteler yer almaktadır. Yine bu ön ödemeli sanal kart Ethereum, Ripple ve Bitcoin gibi sanal para alımlarında da kullanılmaktadır.

 

Jeton Güvenli midir?

20 binden fazla web sitesinde ödeme yöntemi olarak kullanılan Jeton Kart gün geçtikçe daha yaygın bir şekilde kullanılmakta ve en güvenli ödeme yöntemlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Jeton Kart çoğu ödeme yöntemine göre daha güvenlidir. Çünkü bu seçenek ile kişisel verilerinizi paylaşmanız gerekmez. Böylece alışveriş sırasında ve sonrasında ödemeyi alan web sitesinin bilgilerinize ulaşması mümkün olmaz. Kısaca Jeton, online alışverişlerde tam anlamıyla gizlilik ve güvenlik sağlayan ön ödemeli sanal karttır.

Jeton Fiyatları Ne Kadardır?

Jeton fiyatları güncel Euro kuruna göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca satın alınacak limit yükseldikçe fiyatlar da artış göstermektedir. Sorularınız ve satın alma işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.paykartlar.com/kartlar/jeton-satin-al/