Cashixir

 

Teknolojin gelişimi ile beraber büyük kolaylıkla ile karşılaşıyoruz. Birçok ürün ya da hizmet alım işlemlerini internetten inceleyerek anında oturduğumuz yerden satın alımın avantajını sunan internet siteleri sayesinde gıdadan mobilyaya kadar her şey kolaylıkla alınabiliyor. 

İnternet ortamında yapılan bu işlemler sayesinde avantaj elde ederken aynı zamanda bu avantajlar sonrasında sıkıntı da yaşamanız mümkün. Özellikle kötü amaçlı olarak sunulan yazılım ve uygulamalar sebebi ile kişisel verileriniz çalınarak sıkıntılı durumlar ile karşılaşmanız mümkün olabilir.

 

İnternetten daha güvenli alışveriş yapmanın yanı sıra ödemelerinizde de kullanabileceğiniz Cashixir kartlar birçok avantajı da beraberinde sunuyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en ok tercih edilen sanal kartlar arasında yer alan Cashixir ile istediğiniz zaman dilediğinizi ürün ya da hizmeti güven ile gerçekleştirmeniz mümkün olur. 

Cashixir sanal bir kart olup döviz ile satılır. Ön ödemeli kart olması sebebi ile kart kullanımı sonrasında borçlanma durumu ile karşılaşmazsınız. Bunun yanı sıra kart yüklemesini kendiniz yaptığınız için kart limitini de tarafınızca belirleme imkânını da elde etmiş olursunuz. 

Cashixir Al

Cashixir sanal kart dünyada da oldukça sık bir kullanıma sahip olup ülkemizde de bilinen bir karttır. Özellikle online alışveriş ya da ödeme yapılacak olan siteye güven duyulmadığı veya olan güvenliği elden bırakmamak için Cashixir sanal kartına yönelme görülür.

Cashixir Türkiye içinde de kullanımı artan bir karttır. Fakat henüz sanal kartı nasıl temin edeceği konusunda tereddüt yaşayanlarda bulunmaktadır. Cashixir sanal kart alımında güvenli bir Cashixir sitesinden işlem yapmanız mümkün. Bu anlamda sitemizden destek alabilirsiniz.  

İşlem aslında telefonunuza kontör yükleme uygulamasını andırıyor. Cashixir ön ödemeli sanal kartınızı Cashixir kart ödemesini kabul eden birçok sitede kullanabilirsiniz. Sanal kartınızı kullanmak için size verilen 16 haneli şifreyi ödeme sırasında girip onaylamanız yeterlidir. Böylelikle ödeme işlemi kolaylıkla ve güven içinde tamamlanır. 

Cashixir Satın Al

Ön ödemeli sanal kart olan Cashixir satın alma işlemi için öncelikli olarak üyelik işleminizi yaparak adınıza tanımlanan hesaptan işlem yapmanız gerekmektedir. Bu hesap ile beraber Cashixir sanal kartınızı da kolaylıkla bozdurmanız mümkün olur. Hesap açma işlemi tamamlandıktan sonra ne kadar limit istiyorsanız sanal kart için satın al sekmesini tıklayarak burada yer alan kart seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz. İşleminiz kısa süre içinde tamamlanacaktır. 

Canlı müşteri destek hattı ile iletişime geçerek Cashixir sanal kart ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruya yanıt bulmanızda mümkün. Ayrıca canlı destek hattı ile kart satın alma ya da sanal kartınızın bozdurulma talebini ileterek paranızın hesabınıza geri iletilmesini de sağlama şansını bulunuyor. Birçok konuda anında hizmet sunmakta olan canlı müşteri destek hattı ile işleminiz kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır.

Cashixir   Nedir?

Cashixir sanal kartınızı satın aldıktan sonra kullanım için 1 yıl süreniz bulunmaktadır. Bir yıl içinde Cashixir sanal kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca alışveriş toplamınızın ödenmesinde kartı şifrenizi kullanarak ürün alımlarınızı yapmanız mümkün. Cashixir satış işlemi gördüğünüz birçok yerde kullanıma sahip olan bir sanal karttır. 

Online alışveriş işleminizde kullanıma sahip olan kart için, site ödeme seçeneklerinde Cashixir ödeme seçiminin bulunması, sanal kartınızı kullanarak ödemenizi yapabileceğiniz anlamına gelir. 

Eğer ödeme ile ilgili bir ibare yok site ödeme seçeneklerinde bulunmuyor ise müşteri temsilcisi ile görüşebilir ya da Cashixir sanal kartına yer veren bir başka siteden aynı ürün alımını gerçekleştirebilirsiniz. 

Özellikle güvenliğinden kesin emin olmadığınız sitelere yapacağınız ödeme işlemlerinde Cashixir kartınızı kullanarak mağdur duruma düşmenin önüne geçebilirsiniz. Sanal kart alımınızda size sunulan 16 haneli kart şifreniz tek kullanıma sahiptir. Bu şifrenin kullanılmasının akabinde kart kendini imha eder ve bir daha kullanılmaz. Böylece güvenliğinizde sağlanmış olur.

Cashixir sanal kart alımınız da birden çok sanal karta yer vermeniz mümkün. Aynı zamanda sanal kartınızın canlı destek hattı sayesinde haftanın 7 günü 24 saati temin etme şansınız da bulunuyor. 

Cashixir   Ne İşe Yarar?

Sıklıkla sorulan sorular da en çok  “Cashixir ne işe yarar?” geliyor. Cashixir sanal kart size özellikle çevrimiçi alışveriş işlemlerinizde herhangi bir kimlik ya da hesap bilgisini aktarmadan kolaylıkla ve güven ile alışveriş yapmanızı veya ödeme işleminizi yapmanıza destek olur.

İnternet aracılığı ile online alışveriş sitelerinden ürün alımları günümüzde çok tercih edilen işlemlerdir. Bu alanda kötü niyetli olan birçok kişi uygun fiyatlı ürün satışları yaparak kişilerin kredi kartı, banka hesap numaraları ya da kişisel bilgilerine ulaşım sağlamaktadır. Tüketicileri mağdur duruma düşüren bu durumlar karşılaşmamak için Cashixir sanal kartı kullanabilirsiniz. 

Sanal kartın şifre kullanım sonrasında kendini imha etmesi ve sanal kart kullanımında herhangi bir kişiye özel bilgi paylaşmaması sebebi ile güvenlidir. Cashixir sanal kartınız ile tüm ürün ve hizmet alışverişlerinizin ödemesini yapabilirsiniz. Aynı zamanda güvenliğinden tam olarak emin olmadığınız sitelere yapacağınız ödeme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün.

Cashixir   Fiyatları Nelerdir?

Cashixir sanal kartının alım işleminde farklı fiyat seçeneklerine yer veriliyor. Sanal kart kullanımında bu tercihler arasından sizin için uygun olanı kolaylık belirleyebilirsiniz. Seçtiğiniz sanal kart tutarı ile de karta sahip olmanız mümkün.

Cashixir   Hesap Açma İşlemi

Sisteme başvurunuzu yaparak sizde Cashixir sanal kart için hesabınızı açabilirsiniz. Hesabınız tamamen sizin şifre ve koruma alanınıza aittir.

Cashixir   Satış Noktaları 

Cashixir sanal kartı alım işlemlerinizi sitemizden kolaylıkla gerçekleştirerek güvenli karta sahip olmanız mümkün olur.

Cashixir   Mobil Ödeme

Cashixir ödeme seçenekleri arasında mobil ödeme de bulunuyor. Ödemelerinizi mobil ödeme yöntemi ile kısa sürede ve hızla gerçekleştirebilirsiniz. 

 Cashixir Kart Nasıl Satın Alınır?

Cashixir sanal kart için üyelik işleminiz sonrasında Cashixir hesabınız aktifleşir. Hesabınızı kullanarak Cashixir sanal kartınızı kolaylıkla mobil ödeme, kredi kartı, havale gibi seçenekler ile satın alabilirsiniz. 16 haneye sahip olan Cashixir sanal kart numaranız döviz bozum işlemi ile beraber size sunulu. Bu sanal kart şifresi tek kullanımlıktır. Kullanım sonrasında bir daha kullanıma değer değildir.  Güvenli alışverişin adresi olan Cashixir sanal kartınızı tüm ödemelerinizde ya da alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle güvenliğinden emin olmadığınız, ilk alışveriş yaptığınız online alışveriş sitelerinden, ürün alımlarınızda kredi kartı kullanımın yerine Cashixir sanal kart şifrenizi kullanarak güven ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Cashixir Kullanımı Güvenli mi?

Cashixir sanal Kart tek kullanıma sahip olan şifre ile ödemeyi yapar. Bu ödeme sonrasında kart kendini imha eder. Aynı şifre ile bir başka kişi kesinlikle işlem göremez. Bu da hem kendi hesap güvenliğinizi sağlarken hem de paranızın korunmasına destek olur. Aynı zamanda kişisel bilgi korunmasına destek olur.

Cashixir Hangi Sitelerde Geçerlidir?

 

Cashixir nerede kullanılır, sorusunun yanıtında en çok kullanım yeri olarak alışveriş olduğu söylenebilir. Özellikle yüklü miktarda gerçekleştirilecek olan alışveriş fatura ödemelerinde tercih edilebilecek olan Cashixir sanal kart, en güvenli işlem olduğundan dolayı tercih ediliyor. Bunun yanı sıra birçok farklı ödeme işleminde, güvenilir olduğundan emin olunmayan online sitelerde yapılan işlemlerde de Cashixir sanal kart uygulamasına yer verilebiliyor. 

Cashixir sanal kart kullanımı hemen hemen her yerde yapılabilmesine karşın bazı online alışveriş siteleri bu ödeme yöntemine yer verilmemektedir. Bu sebep ile alışveriş yapmadan ya da fatura ödeme işlemi için gerekli uygulamalara yer vermeden evvel ödeme yöntemleri ile ilgili bilgi alarak Cashixir sanal kartın kullanılıp kullanılmadığını öğrenmeniz önerilir.

Cashixir Fiyatları Ne Kadardır?

 

Ön ödemeli sanal kart kullanımında Cashixir fiyatları içinden araştırma yapmak önemli olup aynı zamanda en güvenli site aracılığı ile sanal kart alımına yer vermenizde önem taşır. Cashixir ücretleri döviz kuruna bağlı olarak belirlendiği için belli sitelerde farklılıkları görme gibi durumlar görülebilir. Bu farklılık döviz kur sabitlemesinden kaynaklı olur. Her sitede değişen bir tutar olabiliyor. Fakat bu farklılıklar büyük olmayıp oldukça küçük olan detaylara sahiptir. 

Cashixir satış işlemleri ülkemizde ve tüm dünya da yasaldır. Kredi kartı alımından farkı herhangi bir kuruma borçlanma olmadan, ön ödemeli olmasıdır. Bunun yanı sıra Cashixir sanal kart kullanımında kişisel bilgilerin tamamının korunması mümkün olmaktadır. Ayrıca kart şifresinin kullanım sonrasında kendini imha ederek güvenliği sağlaması da kredi kartı ile arasındaki farktır.

Cashixir Fiyatları 

Cashixir sanal kartı kullanımı için farklı fiyat seçeneklerine yer açabilirsiniz. En düşük tutar 10 Euro olmak ile beraber beş ve katları şeklide beş bin Euro’ya kadar ilerleyen bir sistemden istediğiniz ya da bütçenize uygun olanı kolaylıkla satın alabilirsiniz. Cashixir fiyatlarının farklı olması ile beraber bozdurma işlemlerinde de avantaj elde etmeniz mümkün olur. Dilerseniz farklı tutar adetlerine sahip olan çok sayıda kartı kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

Cashixir Para Yatırma

Cashixir kart uygulaması dünya da oldukça sık bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra ülkemizde de arık bilinen bir karttır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde ya da ödeme yapacak olan siteden emin olunmadığı durumlarda Cashixir sanal kart kullanımına yer verebilirsiniz. 

Cashixir Türkiye içinde de kullanımı artan bir kart olurken henüz sanal kartı nasıl temin edeceği konusunda bilgisi olmayanlarda vardır.

 Sanal kart alımında güvenli bir siteden işlem yapmanız önerilir. Cashixir sadece bir alışveriş ya da ödeme kartı olarak algılamak yanlış olur. Aynı zamanda kart bozdurularak kalan tutarlar nakde de çevrilebiliyor. 

Cashixir sanal kartınızı bu sanal kart ile ödeme kabul eden birçok sitede kullanabilirsiniz. Sanal kartınızı kullanmak için size verilen 16 haneli şifreyi ödeme sırasında girmeniz ve sonrasında onaylamanız gerekir. Böylelikle işlem kolaylıkla ve güven içinde tamamlanmış olur.

Cashixir Sıkça Sorulan Sorular

Cashixir Nedir?

Dünyada da sıklıkla kullanılan ve güvenli bir ödeme olması sebebi ile öncelikli tercih edilen Cashixir sanal kart kullanımı güvenli olduğu kadar yasaldır. Ülkemizde her geçen gün artan bir kullanıcı sayısına sahip olan Cashixir sanal kartı özellikle güvenliğinden emin olmadığınız ödemelerde kullanımınız için ideal bir ödeme yöntemidir.

Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre herhangi bir aykırı durum teşkil etmeyen Cashixir sanal kart, kredi kartı kullanımı ile benzer özelliğe sahip olmak ile beraber bu kartta borçlanma yoktur. Sadece kredi kartından alışveriş sonrasında ödeme istenirken, para sanal kartta önce para yatırılıp sonra yatırılan para kadar harcama yapılmasına imkân sunuyor. 

Cashixir sanal kart alımınızda size teslim edilen 16 haneye sahip olan kart numaranız ile beraber alışverişinizi ya da ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu kart numarası tamamen tek kullanımlık olup kullanım sonrasında kart iptal olur. Bir diğer kişi ya da sizin kullanmanız durumunda da herhangi bir ödeme işlemi yapılması mümkün olmaz.

Cashixir Nasıl Alınır?

Ön ödemeli sanal kart olan Cashixir kartınızı güvenilir sitemiz aracılığı satın alabilirsiniz. Güvenli bir para ödeme işlemi olan yasal Cashixir, ön ödemeli bir kart işlemidir.

Cashixir sanal kart satış işlemi gerçekleştiren sitemiz yardımı ile işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Cashixir sanal kartı satın alabilmek için öncelikle üyelik işleminizi tamamlayarak adınıza tanımlanan hesap açılışını gerçekleştirmelisiniz. Size özel olarak tanımlanan hesap aracılığı ile dilediğiniz tutara sahip Cashixir ön ödemeli sanal kart alım işlemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. 

Cashixir, yasal bir sanal kart olmak ile beraber işlem ile ilgili olarak Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası yasaları ya da BDDK kanunlarında herhangi bir yasak bulunmuyor. 

Her türlü ürün alımlarınızda ve ödeme işlemlerinizde kredi kartı kullanımına yer verdiğiniz gibi Cashixir sanal kartınıza da yer vererek alım işlemlerinizi ya da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Cashixir Kullanımı

Cashixir sanal kartınızı satın almanın sonrasında kullanıma yer vermek için müşteri temsilcimiz ile irtibatta geçerek döviz bozuma yer vermeniz gerekir. Döviz günlük kur üzerinde bozularak kartınıza TL olarak yüklenir. Bu sayede kartı aldığınız dönemde yüksek bir bedeli de almanı mümkün olur. Bozum sonrasında verilen 16 haneli tek kullanımlık şifre ile beraber kartı kullanmanız mümkün olur. Cashixir sanal kartınız alışverişlerinizde, oyun sitelerinde ya da tüm ödeme işlemlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Cashixir Fiyatları Neden Değişiyor?

Sanal kart ürünleri arasında yer alan Cashixir sanal kartının alımında farklı fiyat seçenekleri yer alıyor. En düşü alım 10 Euro olmak ile beraber değişen kat seçenekleri ile alıma sahiptir. Cashixir kartının bozum işleminde tek bir bedel ödemesi yapılarak taksit ile kullanımı yapılmaz. 10 Euro olan kart bozumunda sadece bir adet şifre verilir ve o şifre kullanımı ile kart kapanır. Aynı kart için farklı şifre seçeneklerine yer açılmadığı için farklı fiyat seçenekleri ile sunulur.

 

Cashixir Kredi Kartı Mı?

Cashixir bir kredi kartı değildir. Kredi kartından bankaya ya da ilgili kuruma borçlanma yaşanır. Cashixir de ön ödeme seçimi bulunur. Kartınıza ödeme yaparak kartınızdaki kullanım limitinizi kullanabilirsiniz. Var olan paranızı kullanmanızı sağlayan Cashixir ile herhangi bir kuruma borçlanma durumunuz söz konusu değildir. Aynı zamanda Cashixir sanal bir karttır. Banka kartı ya da kredi kartı gibi fiziksel bir görüntüsü yoktur. Bu özelliği sayesinde de kaybolma riski de taşımaz.

 

Cashixir Güvenliği Nerden Sağlanıyor?

Ön ödemeli kart olarak sunulan Cashixir dünya da ve ülkemizde kullanılan en güvenli ödeme araçlarından birisidir. Banka hesabınız ve kişisel verileriniz ile alışveriş yapacağınız site ya da ödeme yeri arasından güvenli bir alan yaratılmasını sağlayan Cashixir sayesinden ödemelerinizi rahatlıkla yaparken bilgileriniz de güvence altına alınmış olur.

 

Cashixir Kullanım Süresi Var Mı?

Ön ödemeli olarak sahip olunan sanal kart alımı sonrasında istediğinizi zaman bozuma yer verebilirsiniz. Bozum işlemi sonrasında tarafınıza verilecek olan 16 haneli tek kullanımlık şifrenin kullanım süresi ise 1 yıldır. Bir yıl içinde şifre kullanımına yer vererek işleme koymanız önerilir. 

 

Bakiye Yükleme Özelliği Var Mı?

Cashixir sanal kartları ön ödemeli kartlardır. Bu kartları satın alırken ödediğini bedel kadar kart değere kavuşur. Kart bozum işlemleri sonrasında döviz kurunun günlük durumuna göre TL değerine kavuşur. Bakiye yükleme özellikleri ile ilgili olarak canlı müşteri destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.