Astropay

Gelişen teknoloji ile beraber artık alışverişler ve ödeme işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Oturduğunuz yerden rahatlıkla ürün ya da hizmet alımlarınızı gerçekleştirebilirken aynı zamanda ödemelerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Tüm bu işlemlerin gerçekleştirilmesi sırasında ise kötü amaçlı olan uygulamalar ya da farklı yazılımlar ile karşılaşma riski de bulunuyor. 

Ödemelerde kişisel bilgilerin ya da hesap detaylarının kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi zarar veren durumlar ile karşılaşmanızı sağlayabilir. Bu neden ile ödemelerinizde kredi kartı ve benzeri ödeme yöntemleri her daim sıkıntı yaratabilir. 

İnternet üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde ya da ödeme işlemlerinizde güvenli bir seçime yer vermek için ise Astropay sanal kartından yararlanabilirsiniz. 

Astropay alımına yer vererek dünyanın en güvenli ödeme yöntemine sahip olmanın ayrıcalıklarını ve avantajlarını elde etmeniz mümkün olur.

Ön ödemeli sanal kart olarak bilinen Astropay sayesinden ödemelerinizi güvenle gerçekleştirmeniz sağlanırken aynı zamanda kişisel bilgilerinizde korunmuş olur. Astropay satın alma işlemine yer vermek için öncelikle firmamıza başvurunuzu yaparak hesabınıza kavuşmanız sağlanır. Hesap açarak satına aldığınız Astropay sanal kartlarınsın bu hesap içinde saklanması mümkün olur. 

Size özel olarak tanımlanan Astropay kartınızın alımı Euro üzerinden gerçekleşir. Bozulmasında ise bozulduğu günün döviz kuru baz alınır. 

Güvenli olan sanal kart kullanımı için ise müşteri temsilcilerimizden 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Böylelikle alım ya da bozdurma işlemlerinizi de istediğiniz an yapmanın ayrıcalıklarını da elde etmiş olursunuz. 

Astropay Satın Al

Astropay ön ödemeli sanal karttır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ödemelerde tercih edilen Astropay sanal kartına sahip olmak için öncelikle firmamızdan başvuru talebinizi yapmanız gerekir. Başvuru talebiniz sonrasında hesabınız açılır. 

Astropay satın al işlemine geçerek dilediğiniz kart tutarında işlemin de hesabınızda ya da müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile dilediğinizi zaman gerçekleştirmeniz mümkün olur. Astropay ön ödemeli sanal kartı alım işlemleri en düşük 10 dolar olup 5000 dolar tutarlarına kadar 5 Euro farklar ile satın almaya yer açabilirsiniz. 

  • 10 $

  • 15 $

  • 20 $

  • 25 $

  • 30 $

  • 100 $ 

  • 1000 $

  • 1500 $ 

  • 5000 $ gibi değişen aralıklar ile Astropay sanal kartlarınıza sahip olmanız mümkün.

Astropay Kasa

Astropay ön ödemeli sanal karttır. Astropay alımına yer vererek güvenli ödeme yapmanın avantajını da elde edebilirsiniz. Astropay kasa hesabınızı oluşturarak hesabınızda kartlarınızı muhafaza edebilirsiniz. Astropay alımlarınızda yer alan farklı tutarlar içinde azar azar alım işlemine yer vermenin yanı sıra dilerseniz yüksek kart limitlerinizde bütçenize ya da istediğiniz göre alabilirsiniz. 

Astropay Nedir

Ön ödemeli kart olan Astropay bankaların sundukları gibi fiziksel bir kart değildir. Sanal kart olması özelliğine sahip olan Astropay kartınızı kaybetmenizde böylelikle mümkün olmaz. Bunun yanı sıra kart bozdurma işlemleri sonrasında 16 haneli olarak verilecek olan kart kullanım şifresi de tek kullanımlıktır. Böylelikle kullanım sonrasından 16 haneli şifreyi kaybetseniz bile herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. 

Firmamızda yararlanarak istediğiniz tutarlarda Astropay sanal kartını satın alarak kullanımı ise istediğiniz zaman yer vermenin avantajını da elde edebilirsiniz. 

Astropay kullanımına yer veren tüm alışveriş sitelerinde kartı kullanmanız mümkündür. Böylelikle ürün ya da hizmet alımlarının yanı sıra oyun sitelerinde Astropay kart kullanımına yer verirken güvenli bir ödeme yapmanın avantajlarını da elde edebilirsiniz.  

Astropay Card

Astropay card sanal karttır. Bankaların sundukları kredi kartları gibi fiziksel bir kart olmaması sebebi ile kaybolma ihtimalide bulunmaz. Sanal kart kullanımına yer vererek hem güvenli hem de kolay bir ödeme seçimine yer vermeniz mümkün olur. 

Astropay sanal kart ön ödemeli bir kart olduğu için limit belirlemesi de kendiniz yaparsınız. Hesabınız ay da bütçenize uygun olan Astropay sanal kart işlemine yer yererek normal kartlarda yaşanan limit aşımlarını da yaşamazsınız. Bankaların sundukları kredi kartları olmayan paranın harcanmasını sunar. Bütçenize uygun hareket etmemeniz durumunda ise maddi olarak sıkıntılar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun önüne de geçen Astropay bütçenizin korunması açısından da avantaj sağlıyor. 

Kişisel verilerin ve hesap bilgilerinizin korunmasına destek olan Astropay hesap bilgileriniz ile ödeme yaptığınız nokta arasında güvenli bir alan yaratılmasına destek olur. Böylelikle hem ödemenizi gerçekleştirerek ürün alımınızı yapmanız mümkün olurken hem de hesaplarınız ve kişisel bilgileriniz güvence altında olur.  

Astropay Mobil Ödeme

Astropay sanal kart işlemlerine yer vererek daha güvenli bir alışveriş gerçekleştirmenin avantajını elde edebilirsiniz. Astropay mobil ödeme işlemlerinizde de kullanabileceğiniz bir karttır. Banka kartları gibi fiziksel bir kart olmayan Astropay aynı zamanda diğer kartlar gibi kaybolma riskini de taşımayan özellikleri ile de en çok tercih edilen kartlar arasında yer alıyor. 

Astropay Para Çekme

Astropay ön ödemeli sanal kartınız ile güvenli alışveriş yapmanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Astropay sanal kartı sadece bir alışveriş kartı olarak düşünmek yanlış olur. Alacağınız ödemeler ya da arta kalan kuponları nakitte de çevirme imkânınız bulunuyor. 

Astropay Türkiye

Tüm dünyada güvenli ödeme ve alışverişleri gerçekleştirmenin en ideal yöntemi olarak bilinen sanal kart aynı zamanda para çekme işlemi ile nakde de çevrilebiliyor. Sanal kart ön ödemeli işlemleri ile satın alınarak elde edilir. Dilediğiniz tutara sahip olan sanal kart alımına yer vererek karta sahip olmanız mümkün. 

Astropay Türkiye ve daha birçok ülkede de kullanılmaktadır. Farklı ülkelerin sitelerinde yapacağınız ödeme işlemlerinde de bu kartı kolaylıkla kullanma şansınız bulunuyor. Astropay sanal kartınızı ülkemizde Astropay kartı ile ödeme kabul eden birçok alışveriş sitelerinde ya da oyun sitelerinde rahatlıkla kullanmanın avantajını elde edebilirsiniz. 

Güvenilir Astropay

Ön ödemeli kart olan Astropay ile limiti siz belirlersiniz. Olmayan bir parayı değil var olan bir parayı kullandığınız için herhangi bir borçlanma ile karşılaşmazsınız. Ödemelerinizde en güvenli olan seçeneğe yer veren Astropay sanal kartı internet üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde kullanmanın ayrıcalığını elde edebilirsiniz. 

Güvenilir Astropay sanal kartlar banka bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz ile ödeme yaptığınız nokta arasında özel ve güvenli bir bölge oluşturarak size avantaj sağlar. Bilgilerinizin korunmasını sağlarken ödeme yapmanın ya da alışveriş yapmanın da keyfini doyasıya çıkarmanıza destek olur. 

Astropay sanal kartına sahip olmak ise hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgileri edinmeniz mümkün. 7 gün 24 saat hizmet sunan Müşteri hizmetlerimizden istediğiniz gün ya da saatte destek alabilirsiniz. 

Astropay Nasıl Alınır?

Ön ödemeli olan sanal kart Astropay güvenli ödeme işlemlerinin gerçekleşmesine destek olan özel bir karttır. Özellikle internet üzerinden yapılacak olan işlemlerde güvenli ödem ve güvenli alışveriş imkânını sunması açısından en çok tercih edilen sanal karttır. 

Astropay sanal kartının alım işlemleriniz de ise farklı alım tutarları arasından seçimlerinizi yaparak işlemlerinize devam edebilirsiniz. Astropay sanal kartına sahip olmak için ise iletişim numaralarınızdan ya da canlı destek hattımızdan kolaylıkla destek alabilirsiniz. Farklı kart seçeneklerinin en düşüğü 10 Euro olup 5 Euro farklar ile dilediğiniz kart bedelini ve adedini kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

Astropay Ne İşe yarar?

Ön ödemeli sanal kart olan Astropay birçok ödeme işlemlerinde kullanıcıya avantaj sağlar. Gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinden ödeme işlemlerine kadar farklı alanlarda kullanıma uygun olan sanal kart diğer banka kartları gibi fiziksel bir kart değildir. 

Kredi kartlarında olmayan para kullanımına yer verilerek bankaya borçlanma söz konusu olur. Bu durum ise bütçe aşımları sonrasında sizi sıkıntıya sokabilir. Astropay kart ise var olan paranın harcanması işlemine sahip olduğu için karta borçlanma durumu yoktur. Dilediğinizde de nakde çevirmeniz de mümkün olur. 

Astropay sanal kart ile farklı birçok alışveriş sitesine ödeme yaparak ürün ya da hizmet alımını gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda oyun siteleri gibi siteler içinde Astropay kullanımına yer vermeniz mümkün. Astropay ile ödemelerinizi daha güvenli bir şekilde tamamlamanın rahatlığını ve keyfini yaşayabilirsiniz. 

Astropay Fiyatları Nelerdir?

Astropay ön ödemeli bir kart olarak sunuluyor. Kart belli tutarlara sahip olan farklı seçenekler ile sunuluyor. Bu farklı fiyat seçenekleri 10 Euro ile başlamaktadır. 5 er Euro ara ile farklı tutarları olan Astropay fiyatları 5000 Euro tutarına kadar ulaşır. Dilediğiniz tutarda ya da bütçenize uygun olan tercihlere yer vererek Astropay sanal kartını ya da kartlarını satın alabilirsiniz. Dilerseniz küçük limitler ile alıma yer verebilir, isterseniz de yüksek fiyat seçenekleri ile ürün alımını tamamlayabilirsiniz. 

Bütçenize uygun olan fiyat seçeneklerini inceleyerek dilediğiniz satın alam imkânınız bulunuyor. Canlı müşteri destek hattımızdan ya da Whatsapp iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşım sağlayarak Astropay sanal kartınızı kolaylıkla satın almanız mümkün.

Astropay Hesap Açma İşlemi

Astropay sanal kartı tüm dünya da en çok kullanılan ve en güvenli olan karttır. Astropay sanal kartına sahip olmak için öncelikle hesap açma işlemini yapmanız gerekir. Müşteri temsilcilerimizden destek alarak hesap açma işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Astropay hesap açma işleminin sebebi kartlarınızın saklanmasıdır. 

Astropay Satış Noktaları

Astropay alım işlemlerinizde farklı birçok satış noktası bulunmak ile beraber güvenilir tercih için firmamızdan alımlara yer açmanız önerilir.

Astropay Bozum İşlemi Nasıl Yapılır?

Astropay sanal kartın alım işlemleri sonrasında kullanım için ise bozuma yer vermeniz gerekir. Bozum işlemleri için ise bozdurma işlemine yer verdiniz günkü kur baz alınır. Canlı müşteri destek hattımızdan ya da Whatsapp iletişim ile ulaşım sağlayarak Astropay sanal kartının bozum işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün. Kısa sürede yapılacak olan işlem içinde canlı müşteri destek hattınız haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hizmet sunuyor.

Astropay Türkiye İletişim

Astropay sanal kart Türkiye kullanımlarınız da güvenli olan adresimizden destek alabilirsiniz. Farklı Astropay alım tutarlarına sahip olan kartlar arasından bütçenize ya da ihtiyacınıza en uygun olan alımlara yer vererek Astropay alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Astropay Sıkça Sorulan Sorular

Astropay Card Nedir?

Ön ödemeli kart olarak tüm dünya da olduğu gibi ülkemizde de kullanımına yer verilen sanal kart son derece büyük avantajları da sunuyor. Sanal kart olması sebebi ile kaybolma riski ortandan kalkarken aynı zamanda ön ödemeli kart olması sebebi ile de karta ya da herhangi bir kuruma borçlanmanız da mümkün değildir. Astropay kart internet üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde ya da ödeme işlemlerinde kullanabileceğiniz güvenli karttır. Kart kullanımında müşteri hizmetlerimizden talep ederek alacağınız 16 haneli kart şifrenize yer vermeniz mümkün.  Kart bilgilerinizin korunmasına destek olurken aynı zamanda güvenli bir alışveriş keyfini elde etmenizi sağlar.

Astropay Nasıl Satın Alırım? İşlemler Nelerdir?

 

Astropay sanal bir karttır. Diğer banka kartları gibi fiziksel bir görselliğe sahip değildir. Bu avantajı ile de kartın kaybolma riski de ortadan kalkar. Astropay sanal karını almak için öncelikle sistemimize başvurunuzu yaparak hesap açmanız gerekir. Sonrasında ise 10 Euro’dan başlayan fiyatlar ile sunulan ve beşer Euro katları ile beş bin Euro’ya kadar çıkan sanal kartlardan istediğinizi dilediğinizi zaman arzu ettiğini adette satın alabilirsiniz. 

 

Çalışma Saatleriniz Nasıl? Hangi Saatler Arasında Açıksınız?

 

Astropay sanal kartı alımı için sistemimiz üzerinden başvurunuzu yaparak hesabınızı oluşturmanız gerekir. Hesabınızın oluşturulması sonrasında kart alımlarınız hesabınızda saklanır. Canlı müşteri destek hattımızdan alım ve satım işlemlerinizin yanı sıra aklınıza takılan her türlü sorunun yanıtını ise haftanın yedi günü ve yirmi dört saat boyunca öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra Whatsapp iletişimden de firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. 

 

Nasıl Elimize Ulaşır? Kodları Nasıl Teslim Alırız?

 

Astropay kart tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kullanılan sanal karttır. Astropay kart alım sonrasında kartınız elinize ulaşmaz. Bu kart sanal bir kart olduğu için fiziksel bir duruma bürünmez. Kart alımınız sonrasında sistemimizde bulunan hesabınıza kartınız yüklenir. Sahip olduğunuz kartınızı ya da kartlarınızı kullanmak istediğiniz ise 16 haneli şifreyi canlı müşteri destek hattımızdan alarak kullanabilirsiniz. 

 

Astropay Card Kimler Kullanabilir?

Ön ödemeli bir kart olan Astropay fiziksel bir karta sahip değildir. Sanal kart olan Astropay kartına sahip olmak için 18 yaş ve üstü olmanız yeterlidir. Böylelikle Astropay kart kullanımına istediğiniz zaman istediğiniz tutarlarda sahip olabilirsiniz.

 

Astropay Card ( kart, pin ) Nerede Kullanılır?

 

Astropay kart alımlarınız sonrasından kartınızın istediğiniz zaman kullanmanız mümkün. Kullanıma yer vereceğiniz zamanda döviz bozdurma işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Döviz bozdurma sonrasında TL çevrilen tutarınız 16 haneli tek pin ile size sunulur. 16 haneli olan şifreniz ile de kartınızdan ödemenizi gerçekleştirmeniz mümkün olur. 

 

Kişisel Bilgilerime Üçüncü Şahıslar Ulaşabilir mi?

 

Astropay dünyanın en güvenli sanal kartı arasında yer alıyor. Kişisel bilgilerinizin korunması amacı ile sunulan kart ile kişisel bilgileriniz asla üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Özellikle veri ve bilgi güvenliği açısından güvenli olması sebebi ile tercih edilen kart banka hesabınız ile ödeme yaptığınız yer arasından güvenli nokta oluşturur.

 

Astropay Geçerlilik/Kullanım Süresi Nedir?

 

Astropay kart alım işlemleriniz sonrasında kartınızı dilediğiniz zaman bozdurabilirsiniz. Bozdurma işlemi sonrasında 16 haneli tek şifre ile kartınızı kullanmanız mümkün olur. Kart şifresinin 16 haneli şifresini de 1 yıl süre ile kullanma imkânınız bulunuyor. 

 

Kredi Kartı, Mobil Ödeme veya Pay pal ile Astropay Alabilir miyiz?

 

Astropay alım işlemlerinde farklı ödeme yöntemleri bulunuyor. Bu yöntemler arasında banka havalesi, kredi kartı, mobil ödeme ve pay pal gibi farklı yöntemlerde kullanılmaktadır. Arzu ettiğiniz ödeme yöntemi ile Astropay alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Size Neden/Nasıl Güvenebilirim?

 

Astropay sanal kartı ön ödemeli karttır. Sistemimiz üzerinden güven ile sunulan uygulama için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Konusunda uzman olan ekibimiz ile sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak güven ile Astropay alımına yer vererek işlemlerinizi de gerçekleştirmenin avantajı yaşayabilirsiniz. 

 

Banka Bilgilerinizi Nasıl/Nereden Alırız?

 

Astropay sanal kart alım işlemlerinizi sistemimiz üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ön ödemeli olarak sunulan kart alım işlemi için farklı ödeme yönetmelerinden herhangi birini seçerek alıma yer verebilirsiniz. Astro pay alım işlemlerinizde farklı fiyatlandırmalar arasından bütçenize ya da ihtiyacınıza uygun olan ya da olanları kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

 dolar