Jeton Kart Güvenliğinizi Sağlar

Ocak 22, 2020Jeton

Jeton Güvenliği Sağlar

Jeton satın al işleminin pek çok nedeni vardır. Jeton satın al ve parayum satın al ile internet üzerinden farklı işlemler gerçekleştirilebilir. Jeton satın al ile internette oyun oynanabilir ve cashixir satın al ile sitelerden alışveriş de yapılabilir. Jeton satın al işleminde bir adet kart vardır. Jeton satın al işlemi ile bu karta bakiye seçilir. Parayum satın al bakiyeleri kişinin bütçesine göre değişir. Parayum satın al bakiyeleri 10, 20, 30, 500 ve 1000 dolar şeklinde ilerler. Parayum satın al bakiyeleri dolar üzerinden verilir. Parayum satın al en düşük bakiye 10 dolar, en yüksek bakiye 1000 dolardır.

Cashixir Ne Kadar Sürede Bitmeli?

Cashixir satın al kartı alındıktan sonra bakiye bir yıl içinde bitirilmelidir. Cashixir satın al bakiyesi bu sürede bitmezse otomatik olarak kart sıfırlanır. Cashixir satın al kartı sıfırlandıktan sonra bir daha o kart kullanılmaz. Cashixir satın al kartı bittikten sonra yeni bir kart almak gerekir. Paykwik satın al kartı bu nedeni tek kullanımlıktır. Paykwik satın al kartı sanal kart olarak bilinse de paykwik satın al kartı sanal değildir.

 

 

Paykwik Kartı Nasıl Alınır?

Paykwik satın al kartını almak için önce bir paykwik satın al bayii ya da sitesine başvurmak gerekir. Paykasa satın al bakiyesi seçildikten sonra o bakiye karşılığı kart alınır. Paykasa satın al işlemi için ek ücret talep edilmez. Paykasa satın al kartı alındıktan sonra kartın üzerine paykasa satın al kodu, paykasa satın al kart numarası ve son kullanma tarihi girilir. Paykasa satın al son kullanma tarihi kartın alım tarihinden 1 sene sonrasıdır.

Astropay satın al işlemi önceden yalnızca yurtdışında kullanılırken astropay satın al ülkemizde de sıklıkla kullanılıyor. Astropay satın al işleminde herhangi bir risk bulunmuyor. Astropay satın al kart numarası kişiye özeldir. Astropay satın al kodu kimseye verilmezse dolandırılma durumu olmaz. Bu nedenle pek çok kişi astropay satın al işlemi ile bu kartı kullanmayı tercih ediyor. Bu yoldan internetten güvenle para harcanabiliyor.

 

Jeton Kart Güvenliğinizi Sağlar almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/jeton-satin-al/

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.