Cashixir Kart ile Sanal Alışveriş

Ocak 22, 2020Cashixir

Cashixir ile Sanal Alışveriş

Cashixir satın al işlemi ile sanal alışveriş yapmak mümkün. Bu kart tıpkı kredi kartı görünümünde olup kredi kartı kullanamayan kişiler için avantajlıdır. Cashixir satın al ile pek çok siteden alışveriş yapılabilir. Kredi kartı kullanır gibi cashixir satın al kodu ile ön ödemeli bir şekilde alışveriş gerçekleşir. Cashixir satın al kodu 16 hanelidir ve bu kod kişiye özeldir. Cashixir satın al sitelerinden ya da bayilerinden bu kart temin edilebilir. Paykasa satın al işleminde olduğu gibi belli tutarlardaki bakiyeleri seçerek bu kart alınır.

 

Paykasa satın al bakiyeleri dolara endekslidir. Paykasa satın al bakiyeleri 10 dolardan başlayarak 1000 dolara kadar mevcuttur. Bir kereye mahsus paykasa satın al işlemi yapılarak bu kart alınır ve bakiye bitince bu kart atılır. Paykasa satın al ile alınan bakiye 1 sene içinde tüketilmelidir aksi takdirde kart iptal olur. Paykasa satın al bakiyeleri parçalar halinde de harcanabilir tek seferde de harcanabilir.

 

Astropay Güvenliği

Astropay satın al kartı kullanıcılara büyük güvenlik sağlar. Astropay satın al ile kişi özel bilgilerini paylaşmadan alışveriş yapabilir. Astropay satın al sayesinde yalnızca güvenlik kodu, kart numarası ve son kullanma tarihi bilgileri ile alışveriş yapılır. Astropay satın al bu yüzden kredi kartından daha güvenilirledir. Astropay satın al işlemi kredi kartı ile benzerlik gösterir. Ancak paykwik satın al ile herhangi bir ay sonu ödemesi gerçekleşmez. Paykwik satın al bakiyesi bittikten sonra atılır ve bu nedenle paykwik satın al kontör kartlarına da benzetilir.

Jeton satın al ile rahat bir şekilde internette paralı oyunlar da oynanır. Paykwik satın al ile oynanan oyunlar arasında Metin2 ve Knight ilk sıralarda yer alır.

 

Parayum Yaygın mıdır?

Parayum satın al işlemi paykasa satın al işlemi gibi son yıllarda çok gündemde olan bir konudur. İnsanlar güvenli alışveriş için paykasa satın al ya da paykwik satın al işlemlerini kullanıyor. Kredi kartı kullanmamak için parayum satın al ve jeton satın al işlemleri de yaygın olarak kullanılıyor.

 

 

 

Cashixir Kart ile Sanal Alışveriş almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/cashixir-satin-al/

 

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.