Cashixir Kart ile Alışverişte Rahatlık

Ocak 22, 2020Cashixir

Cashxir ile Alışverişte Rahatlık

Cashixir satın al online alışveriş yapabilmek için ve cashixir satın al ile online oyunlar oynamak için kullanılan bir alışveriş kartıdır. Cashixir satın al işlemi her ne kadar kredi kartına benzese de cashixir satın al kredi kartından daha farklıdır. Cashixir satın al kartının kredi kartından olan farkı aidat ödemesi, borç ödemesi gibi ödemelerin olmamasıdır. Parayum satın al işleminde bir defa kart çıkartılır ve parayum satın al bakiyesi bittiği zaman kart kullanım dışı olmaktadır. Parayum satın al bakiyeleri bulunur ve kişi bütçesine uygun olan parayum satın al kartını satın alır.

Parayum satın al bakiyeleri dolar üzerinden hesaplanır ve paykasa satın al alt limit 10 dolar ve paykasa satın al üst limiti 1000 dolardır. Onlu sayılar üzerinden paykasa satın al işlemi gerçekleşir. Kişi 1 yıl içerisinde ne kadar alışveriş yapmayı düşünüyorsa o limitte paykasa satın al işlemini gerçekleştirmelidir. Çünkü paykasa satın al işlemi yapıldıktan sonra kart içindeki bakiye bir yıl içinde bitirilmelidir.

 

Paykwik Satın Al Nasıl Olur?

Paykwik satın al işlemi için paykwik satın al bayisine ya da paykwik satın al sitesine girmek gerekir. Orada çeşitli limitler bulunan kartlar seçilerek bakiye karşılığı paykwik satın al işlemi tamamlanmış olur. Paykwik satın al işlemi için bunun dışında bir ek ücret alınmamaktadır. Jeton satın al işlemi tamamlandıktan sonra bu bakiye bir yıl içinde çeşitli sitelerde harcanmalıdır. Jeton satın al işleminin geçerli olduğu siteler arasında gitti gidiyor ve N11.com siteleri ilk sırada yer alır.

Jeton satın al kartının geçerli olduğu oyunlar ise başta Knight ve Metin2 oyunlarıdır. Jeton satın al işlemi kredi kartı kullanmayan bireylerin çok işine yarar. Jeton satın al ile güvenli bir şekilde online alışveriş yapılabilir.

 

Astropay Satın Al Güvenliği

Astropay satın al işlemi son derece güvenlidir. Çünkü astropay satın al işleminde kart üzerinde 16 haneli kart numarası bulunur. Astropay satın al işlemi kişiye özeldir ve herkesin kart numarası farklıdır. Astropay satın al işleminin en güvenli yanı kişisel bilgieri paylaşmadan alışveriş yapılmamasıdır.

 

 

 

Cashixir Kart ile Alışverişte Rahatlık almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/cashixir-satin-al/

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.