Bedava Paykasa Kodu

Mart 3, 2020Paykasa

15 Euro Paykasa Satın Al

Bedava Paykasa Kodu

Paykasa kart kullanımı günümüzde ülkemizde yoğun olarak tercih edilmeye başlandı. Özellikle en güvenli elektronik ödeme aracı olması sebebi ile tercih edilen paykasa kart bunun yanı sıra ön ödemeli olması sebebi ile bütçenize uygun çözümleri de size sunuyor. Kredi kartı kullanımının tüm olumsuz özelliklerini yok eden paykasa kart bunun ile beraber kişisel verilerinde yüksek ölçüde korunmasını sağlıyor. Bedava paykasa kodu alarak işlemlerinizi bu 16 haneli kod ile gerçekleştirmenin avantajına sahip olabilirsiniz.

 

Paykasa Kart Nedir?

Günümüzde internetten yapılan alışverişler bir hayli artış gösterdi. Bu sebep ile güvenli bir ödeme işlemi yapmak isteyen kullanıcılar ise en güvenli elektronik ödeme aracı olan paykasa kartı tercih etmeye başladı. Paykasa ön ödemeli bir kart olmak ile beraber sanaldır. Yani elle tutulan bir kart olmadığını elektronik ortamda görünen kart olduğunu söyleyebiliriz. Sahip olacağınız bedava paykasa kodu ile kartın kullanmaya başlamanız ile mümkün olur. Paykasa sanal kart alım işleminiz için on Euro’dan başlayan fiyat seçenekleri arasından sizin için en uygun olan kartı satın almanız yeterli. Bedava paykasa kodu ile işleminizi gerçekleştirmek için ise canlı müşteri destek hattından gerekli bilgileri temin edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz siteye 16 haneye sahip olan bedava paykasa kodu girilerek ödeme tamamlanır. Paykasa kartın 16 haneli şifresi tek kullanımlık bir şifredir.

 

 

Paykasa Kart Kullanımında Kod Ne İşe Yarar?

Paykasa sanal kart ön ödemeli bir karttır. Bu kartın satın alımında belirtilen tutarlar arasından tercihinizi ödeme yapacağınız yere göre belirleyebilirsiniz. Sanal kart alımınızda yapacağınız işlemlerinizde kartı kullanabilmek için bedava paykasa kodu kullanılır. Bedava paykasa kodu alımı için herhangi bir ekstra ödeme yapmanız ya da komisyon ödemesi yapmanıza gerek yoktur. 16 haneli paykasa sanal kart kodu tek kullanıma sahiptir. Kullanım sonrasında aynı kod ile tekrar işlem yapılamaz. Bedava paykasa kodu ile istenilen sitelerden alışveriş yapılabilir.

 

Paykasa Kart Alımı Nasıl Gerçekleştirilir?

Paykasa sanal karta sahip olarak sizde internette yapacağını alışverişlerinizde kart kullanım ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Paykasa sanal kartın alımında paykasa tarafından bayilik verilen resmi siteden alımı gerçekleştirmeniz gerekir. Resmi olarak paykasa sanal kart satışını yapan sitelerden yapacağınız kart alım işlemlerinizde, farklı paykasa kart fiyatları arasından sizin için ideal olan kartı satın alabilirsiniz. On Euro’dan başlayıp beş ve katları olarak satılmakta olan sanal kart içinden bir ya da daha çok kartı satın alma şansınızda bulunuyor. Kart kullanımı için ise haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati hizmet sunan canlı müşteri destek hattından bedava paykasa kodu alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Paykasa Sanal Kartımı Nerelerde Kullanabilirim?

Paykasa sanal kartlar günümüzde yoğun olarak tercih edilerek ödemeler de kullanıma yer açılan kartlardır. Kredi kartların tüm olumsuzluklarını bertaraf eden sanal karta sahip olarak internette yapacağınız tüm alışveriş ve ödemelerde kartı kullanmanın ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Sanal kart alımı sonrasında paykasa ile ödeme kabul eden sitelerde kart ile ödeme işlemini kolaylıkla ve hızla gerçekleştirme şansınız bulunuyor.

Paykasa kartın güvenli bir elektronik ödeme sunması nedeni ile artan kullanıcı sayısı ödeme seçeneğinde paykasa kart satışı yapan sitelerin de artmasında etkili oldu. Birçok farklı alışveriş sitesi ve ödeme işlemlerinde paykasa ile ödemeler kabul edilebilmektedir. Güvenliğinden emin olmadığınız sitelere yapacağınız ödemelerde ya da bahis sitelerinde de paykasa sanal kart kullanımına başlayarak bu kartın kullanım avantajlarına sahip olabilirsiniz.

 

Bedava Paykasa Kodu almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykasa-satin-al/

 


İlgili gönderi

En Ucuz Paykasa

Mart 3, 2020Paykasa

Başlıklar1 En Ucuz Paykasa1.1 En Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?1.2 En Ucuz Paykasa Güvenilir Midir?1.3 En Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?1.4 En Ucuz Paykasa Almanın Avantajları En Ucuz Paykasa Dijital dünyanın insanların hayatına iyiden iyiye hâkim olması ve artık birçok firmanın e-ticaret sistemi ile daha geniş kitlelere hitap etmek istemesi bir takım ödeme yöntemlerinin de geliştirilmesine olanak …

Devamını Oku
Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Başlıklar1 Astropay ile Güvenli Alışveriş1.1 Paykwik Kart Nasıl Kullanılır?1.2 Parayum Nerelerde Kullanılır? Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.