Başlık resmi

Astropay

Eylül 30, 2019Astropay

AstroPay Satın Al

AstroPay Kart, online alışverişler için kullanılan ön ödemeli bir sanal karttır. AstroPay Kart, sağladığı güvenlik ile ön plana çıkmaktadır. Kullanımı diğer ödeme yöntemlerine göre çok daha pratiktir. AstroPay Kart kredi ya da banka kartları gibi fiziksel bir kart değildir. Size özel, benzersiz ve son derece güvenli 16 haneli PIN kodunu temsil etmektedir. Bu PIN kodu, dünya üzerinde ve Türkiye’de anlaşmalı binlerce online mağazalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kullanım açısından oldukça pratik ve güvenilir olan AstroPay Kart arkasında herhangi bir elektronik iz bırakmaz ve kullanıcılarının tam anlamı ile güvende kalmasını sağlar.

AstroPay Kart Nasıl Satın Alınır?


AstroPay Kart satın almak
için günümüzde pek çok firma bulunmaktadır. Fakat bu konuda da güvenilir, resmi ve uygun fiyatlı firmalar bulmak oldukça zordur. Bu zorlu seçim sürecinde rahatlıkla bizleri tercih edebilir, her zaman iletişime geçebilirsiniz.
AstroPay Kart satın almak için Whatsapp ya da canlı destek hattı üzerinden hemen bizimle iletişime geçebilir ve dilediğiniz limitte AstroPay talep edebilirsiniz. Satın alma işleminiz ardından PIN kodunuz kısa süre içerisinde tarafınıza güvenli bir şekilde iletilecektir.

AstroPay PIN kodu nasıl kullanılır?

AstroPay Kart kullanımı oldukça kolaydır. AstroPay talep ederken; 25$, 50$, 100$, 150$, 200$, 250$ 500$ve 1000$ gibi limitler arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Size en uygun olan AstroPay satın alma işleminiz ardından anlaşmalı online mağazalarda ödeme yöntemi olarak AstroPay’ı seçip PIN kodunuzu girerek ve onaylayarak ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. PIN kodunuzu 1 yıl içerisinde kullanabilirsiniz.

AstroPay Kullanımı Güvenli mi?
AstroPay Kart
çoğu ödeme yöntemine göre daha güvenlidir. Çünkü bu seçenek ile kişisel verilerinizi paylaşmanız gerekmez. Kısaca AstroPay, online alışverişlerde tam anlamıyla gizlilik ve güvenlik sağlayan ön ödemeli sanal karttır.

AstroPay Kart Nerelerde Kullanılabilir?


AstroPay Kart’ı
kullanabileceğiniz binlerce online mağaza vardır. Son yılların en popüler ön ödemeli sanal kartlarından birisi olan AstroPay ile Türkiye ve dünyada binlerce alışveriş sitesinden güvenle alışveriş yapılabilmektedir. AstroPay Kart’ın geçerli olduğu siteler arasında; Offgamers, World Of Tanks, Godaddy, Bitcoin, DarkOrbit, Facebook ve Knight Online gibi popüler web siteleri yer almaktadır.

 

AstroPay Fiyatları Ne Kadardır?

AstroPay fiyatları güncel Dolar kuruna göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca satın alınacak limit yükseldikçe fiyatlar da artış göstermektedir. Sorularınız ve satın alma işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Astropay almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/astropay-satin-al/

 

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Kasım 5, 2019Paykasa

Ucuz Paykasa Perakende alışverişin giderek yerini internet üzerinden alışverişe bıraktığı günümüzde internetin hayatımızdaki yeri tartışılmaz bir noktaya gelmiştir. Teknolojik gelişmeler ve araştırmalar sayesinde online alışveriş kamuoyunda güvenilirliğini arttırmıştır. Peki güvenilir ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmak için neler gereklidir? Öncelikle bir kredi kartı. Çoğu alışveriş sitesi kredi kartı kullananlara özel imkanlar sunmakta ve pratik bir …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.