Astropay Sanal Kart İle Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay Sanal Kart İle Güvenli Alışveriş

Günümüzde artık e-ticaret yani online alışveriş siteleri üzerinden alışveriş yapılmakta ve bu alışverişler her alanda internet siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Alınan ürünler ile ilgili site üzerinden ödeme yapılarak ürünler temin edilmektedir. Ancak burada en önemli sorun internet üzerinden kredi kartı kullanılması durumunda yapılan alışverişin güvenli olup olmayacağı, dolandırıcılık ihtimali gibi sorunlar alışveriş yapan herkes açısından sıkıntı oluşturmaktadır. Bu nedenle internet ortamından yapılan alışverişlerde güvenli bir şekilde alışveriş yapma yolları bulunmuştur. Özellikle kişisel bilgilerin yanlış kişilerin eline geçmesi ve kredi kartı bilgilerinin kullanılarak kişileri zarara uğratılması gibi problemlere çözüm olarak sanal kart ile alışveriş yolu geliştirilmiştir.

Sanal kartlar ise paykasa, astropay, paykwik, parayum, jeton, cashixir gibi birçok farklı isimde kartlar kullanılarak güvenli alışveriş yapma imkânı getirilmiştir. Bu kartlardan biri olan astropay satın al sanal kart ile alışveriş yapmak gayet güvenlidir. Üstelik astropay satın al işlemlerini yaparken endişe edilmesine gerek yok. Siz de astropay satın al işlemlerini bu konuda kurumsal adreslerden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için astropay satın al işlemlerini internetten yapmak istediğinizde astropay satın al diyebileceğiniz adreslerin hizmetinden yararlanmanız yeterli olacaktır.

Astropay Sanal Kartın Özellikleri

Astropay sanal kart, parayum satın al kart gibi sanal kartlarda 16 haneli sanal bir kod kullanılarak alışveriş gerçekleştirilmektedir. Kredi kartını kullanarak güvenle parayum satın al işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Farklı internet alışverişlerinde parayum satın al sonrası güvenli alışveriş imkanından yararlanılırsınız. Bu çerçevede parayum satın al işlemlerinden günümüzde birçok kişi yararlanıyor. İnternet üzerinden yapılacak ödemelerin güvenlik açıkları gözünde bulundurularak tasarlanmış olan ön ödemeli sanal kart türlerinden biri olan cashixir satın al kart gerek kullanım kolaylığı açısından gerekse güvenliği test etmesi yönünden en çok tercih edilen sanal kartlar arasındadır. Günümüzde cashixir satın al işlemleri en çok tercih edilen adımlardan biridir. Kurumsal site üzerinden cashixir satın al diyerek satın alım sonrası kartın özellikleri üzerinden kullanıma başlayabilirsiniz.

Kart Kullanımı Artıyor

Paykwik satın al sanal kartın desteklendiği web sitelerinde kullanmak üzere sadece bir kere kullanmaya mahsus anlık olarak üretilen Paykwik satın al işlemlerinde 16 haneli e-pin kodu, CVV güvenlik kodu ve son kullanma tarihinden oluşan sanal kart ile ödeme yapılabilmektedir. Bu aşamaları yaparak Paykwik satın al diyebilirsiniz. Paykwik satın al dedikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik Paykwik satın al kolay ve güvenilir olarak yapılır. Bakiyesi dolar olarak belirlenmiş olan bir karttır ve kartın kullanım süresi bir yıl olarak belirlenmiştir. Kartın oluşturulduğu ay itibarıyla 1 senelik son kullanma tarihi belirlenmektedir.

Astropay Sanal Kart Nerelerde Kullanılır?

E-ticaret işlemi yapılan hemen hemen her yerde paykasa satın al, astropay sanal kart vb. kullanımını destekleyen bütün sitelerde (online alışverişlerde, oyun sitelerinde gibi)  rahatlıkla kullanılabilir. Paykasa satın al günümüzde kolayca gerçekleştiriliyor. Üstelik Paykasa satın al oldukça güvenilirdir. Siz de internetten Paykasa satın al işlemlerini kullanarak güvenli kullanım imkanı sunan bu kartlara sahip olabilirsiniz. Üstelik Paykasa satın al komisyon farkı olmaksızın kullanım imkanı sunuyor.

Birçok avantajı olan diğer sanal kartlarla beraber jeton satın al sanal kartın da kullanımı her geçen gün artarak devam etmektedir. Üstelik jeton satın al işlem adımları oldukça basit ve güvenli şekilde olmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken internetten bu konuda güvenilir şekilde jeton satın al hizmeti sunan adres seçimi ve güvenli alım adımları ile jeton satın al seçeneği ile kartını ve jetonu almaktır.

 

 

Astropay Sanal Kart İle Güvenli Alışveriş almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/astropay-satin-al/

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.