Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum satın al bayilerinden bu karta sahip olabilirsiniz. Bu yerlerden dilediğiniz tutarda astropay satın al işlemini halledebilirsiniz. Ne kadar bakiye olacağına kendiniz karar verebilirsiniz.

Paykasa satın al ile içerisinde dolar hesabından para olan bu karta sahip olursunuz. Paykasa satın al işleminden sonra kart içerisindeki bakiyeyi 1 sene içinde kullanmalısınız. Paykasa satın al işleminden sonra bakiyeyi 1 sene kullanmazsanız otomatik olarak sıfırlanacaktır. Paykasa satın al yapmak için 10 $, 20$, 50$ ve bu şekilde rakamları belirleyerek satın alabilirsiniz. 1000$ limite kadar paykasa satın al hakkı bulunmaktadır.

 

Paykwik Kart Nasıl Kullanılır?

Paykwik satın al ive jeton satın al şleminden sonra alışveriş yapacağınız sitenin kart bilgileri yerine kart üzerinde bulunan 16 haneli kart numarasını gireceksiniz. Paykwik satın al ve jeton satın al kartındaki bu güvenlik kodunu kimseye vermezseniz başınız derde girmez. Paykwik satın al kartı ile ön ödemeli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Paykwik satın al işleminin ardından bakiye bittikten sonra yeniden kart çıkarmak gerekir. Paykwik satın al kartının en iyi yanı da budur tek kullanımlıktır ve bakiyeyi ister tek bir yerde ister başka bir yerde harcayabilirsiniz.

Cashixir satın al işleminin en avantajlı yanı da kredi kartı kullanmayan kişiler de online alışveriş yapabiliyor. Cashixir satın al işlemi en çok gençlere yarıyor çünkü bu kart sayesinde pek çok oyunu oynayabiliyorlar. Cashixir satın al işlemi her ne kadar kredi kartına benzese de kredi kartından farkları vardır. Cashixir satın al işleminin kredi kartından tek farkı ay sonu ödemesi, aidat ödemesi gibi ödemeleri yoktur. Cashixir satın al işleminde bir kere para veriyorsunuz ve sonrasında bunu harcıyorsunuz.

 

Parayum Nerelerde Kullanılır?

Parayum satın al pek çok internet sitesinde kullanılır. Parayum satın al N11.com, gitti gidiyor gibi sitelerde ve Metin2 gibi oyunlarda parayum satın al kullanabilirsiniz.

 

 

 

Astropay ile Güvenli Alışveriş almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/astropay-satin-al/

 


İlgili gönderi

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Ucuz Paykasa2 Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır?3 Ucuz Paykasa Kullanımı4 Ucuz Paykasaya Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?5 Ucuz Paykasa Nasıl Alınır?6 Ucuz Paykasada Euro Kuru Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine …

Devamını Oku
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Başlıklar1 Paykasa Türkiye2 Türkiye’de Paykasa Kullanımı3 Paykasa’nın Kullanıcılarına Faydası4 Türkiye’de Paykasa Satış Noktaları5 Paykasa Nasıl Kullanılır Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve …

Devamını Oku

Yorum Bırak

E-postanız bizimle güvende.