Paykwik ile Online Alışveriş

Ocak 22, 2020Paykwik

Paykwik ile Online Alışveriş

Paykwik satın al ile internette online alışveriş yapmak mümkün. Paykwik satın al işlemi ile birlikte çok güvenli bir şekilde alışveriş yapılabiliyor. Paykwik satın al işlemindeki amaç kredi kartı kullanmadan online alışveriş yapabilmek. Paykwik satın al işleminden sonra 16 haneli bir kart alıyorsunuz ve burada yazan kod sayesinde online alışveriş yapabiliyor, oyun oynayabiliyorsunuz. Paykwik satın al ile online oyunlarda oynamak mümkün.

Paykasa satın al işlemi ile aldığınız bu kodu siteye girdiğiniz zaman dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz. Paykasa satın al ile dilediğiniz bakiyeyi satın alıyorsunuz. 10$, 20$ ile başlayıp 1000$ limitine kadar paykasa satın al işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Paykasa satın al işleminde aldığınız bakiyeyi dilerseniz bir kerede dilerseniz tek tek harcayabiliyorsunuz. Fakat dikkat etmek gerek ki paykasa satın al ile aldığınız bakiyeyi bir sene içinde kullanmanız gerek.

 

Bakiye Bitince Ne Oluyor?

Astropay satın al ile almış olduğunuz bakiyeyi bitirdiğiniz zaman o kartı atmanız gerekiyor. Astropay satın al kartları bu nedenle tek kullanımlık geçiyor. Astropay satın al bir nevi kontörlü kart olarak da düşünülebilir. Astropay satın al en çok kredi kartı olmayan kişilere yarıyor. Görünüş olarak kredi kartına benzese de astropay satın al kredi kartından çok farklıdır. Cashixir satın al kartı ile herhangi bir aidat, ödeme gibi durumlar olmuyor. Cashixir satın al işlemindeki tek benzerlik son kullanma tarihinin olması, güvenlik kodu ve hesap numarasının olmasıdır.

 

Parayum Kart Güvenliği

Cashixir satın al ve jeton satın al kartı son 2 yıla kadar yaygın değildi fakat son zamanlarda pek çok kişi cashixir satın al ile online alışveriş yapabiliyor. Cashixir satın al pek çok yerde kullanılıyor. Parayum satın al ile Metin2, Knight oyunlarını oynayabilirsiniz. Parayum satın al ve jeton satın al işlemi ile online alışveriş sitelerinden de alışveriş yapılabilir.

Parayum satın al ve jeton satın al işlemi ile kart üzerinde yazan güvenlik kodunu girerek alışveriş yapabiliyorsunuz. Parayum satın al işleminde bu güvenlik kodunu kimseyle paylaşmamak gerekir.


Related post

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum …

Read more
Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.