Paykasa Nedir

Ocak 22, 2020Paykasa

Paykasa Nedir?

Paykasa satın al işlemini yapmak için pek çok farklı nedenleriniz bulunmaktadır. Parayum satın al ile internet üzerinden güvenli bir şekilde oyun ve alışveriş sitelerinde ürünleri parayum satın al ile satın alabilmenizi sağlar. Astropay satın al yaparak kişinin güvenliğini ön planda tutarak, kesinlikle kişilerin bilgilerini karşı tarafa aktarmayan yani bilgileri gizli tutarak kişisel bilgilerinizi paylaşmayacağınız bir alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa satın al yaparak ön ödemeli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bu kart 16 haneli kart kodundan ibarettir ve bu kod sayesinde bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabiliyorsunuz. Astropay satın al işleminin en avantajlı yanı budur.

Paykasa satın al işlemi sayesinde güvenlik konusunda hiçbir endişe duymadan alışveriş yapabilir ve paykasa satın al yaparak dilediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Astropay satın al bugüne kadar çok yaygın olmasa da son zamanlarda ülkemizde de yaygın bir şekilde kullanılıyor. Paykasa satın al işlemi en çokta kredi kartı kullanamayan kişiler için avantaj sağlar. Astropay satın al işlemiyle sahip olduğunuz bu sanal kart oldukça güvenilirdir. Çünkü parayum satın al kodunu kimseye söylemezseniz kesinlikle dolandırılmasınız.

 

Paykasa Kullanım Şekli

Astropay satın al işleminden sonra bu kartı kullanmak aslında kredi kartına çok benzerlik gösterir. Peki paykwik satın al işleminin kredi kartından farkı nedir? Bir kere paykwik satın al ve jeton satın al işleminde ay sonunda kart borcu ödeme gibi bir kural yok. Paykwik satın al işleminde ara ödeme, asgari ücret ödeme ve aidat ödeme gibi sorunlar da yoktur. Çünkü paykwik satın al işleminde sadece ön ödemeli alışveriş yapmış olursunuz. Tabii jeton satın al işleminde de aynısı geçerli.

 

Parayum ve Paykwik Nerelerde Kullanılır?

Paykwik satın al yapacağınız zaman bütçenize uygun kartı seçebilirsiniz. Cashixir satın al yaptığınız zaman kartın içine limit koyduruyorsunuz ve bu limiti dilediğiniz yerde kullanıyorsunuz. Cashixir satın al yaptığınız zaman kart içindeki parayı bir yıl kullanma hakkınız var. Cashixir satın al yaptığınız zaman kart içindeki bakiyeyi ister tek seferde ister parça parça kullanabilirsiniz. Dilerseniz cashixir satın al yaptıktan sonra kart içindeki bakiyeyi geri alabilirsiniz. Cashixir satın al işlemindeki en iyi avantaj budur.

Parayum satın al yaptığınız zaman çeşitli oyunlarda (Metin2, Knight), alışveriş sitelerinde (N11.com vb.) parayum satın al kullanabilirsiniz.


Related post

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum …

Read more
Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.