Paykasa ile Para Harcamanın Yolu

Ocak 22, 2020Paykasa

Paykasa ile Para Harcamanın Yolu

Paykasa satın al herkesin son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği bir karttır. Paykasa satın al işlemi sayesinde insanlar internet ortamında güvenli bir şekilde alışveriş yapabiliyor ve paykasa satın al işlemi onlara avantaj sağlıyor. Paykasa satın al işlemi kredi kartı kullanamayan kişiler için son derece avantajlıdır. Paykasa satın al ile ön ödemeli bir şekilde internetten alışveriş yapılabilir. Parayum satın al işlemi parayum satın al bayilerinden ya da parayum satın al sitelerinden almak mümkündür.

Parayum satın al ile içinde çeşitli bakiyeler olan kartlara sahip olunabilir. Parayum satın al bakiyeleri 10 dolar ile 1000 dolar arasında bulunmaktadır. Astropay satın al kartında en düşük limit 10$ iken en yüksek limit 1000$ dır. Astropay satın al işleminden sonra kart içindeki bakiye 1 yıl içinde tüketilmelidir. Astropay satın al bakiyesi 1 yıl içinde harcanmazsa kart iptal olur. Astropay satın al bu sebepten dolayı kart tek kullanımlık olarak bilinir. Astropay satın al da cashixir satın al işlemi kredi kartı yerine kullanılır.

Cashixir Satın Al İşlemi Kredi Kartı Farkı

Cashixir satın al kartı kredi kartına çok benzer fakat cashixir satın al arasında farklar vardır. Cashixir satın al ile kredi kartı arasındaki ilk fark kart ödemesinin olmamasıdır. Cashixir satın al kartı alırken sadece bakiye parası verilir ve bakiye bitene kart harcanır. Jeton satın al kartında toplam 16 haneli kart numarası vardır. Jeton satın al kartındaki kart numarası kredi kartındaki hesap numarasına benzer.

Jeton satın al kartında kredi kartında olduğu gibi güvenlik kodu ve son kullanma tarihi de vardır. Bu bilgilerin hepsi jeton satın al bayilerinde verilir. Jeton satın al kartındaki son kullanma tarihi dolduğunda bakiye bitse de bitmese de kart iptal olur. Paykwik satın al kartı iptal olduğunda yeniden kart çıkartmak gerekir.

Paykwik Kart Güveni

Paykwik satın al kartı kişisel bilgi içermediği için çok özeldir. Paykwik satın al ile TC numarası, adres, ismi soy isim gibi bilgilerinizi paylaşmak durumunda kalmazsınız.


Related post

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum …

Read more
Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.