Paykasa İle Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Paykasa

Paykasa İle Güvenli Alışveriş

Günümüzde alışveriş seçenekleri arasında en çok tercih edilen sistem online alışveriş sistemidir. Her geçen gün online alışveriş sistemi yaygınlaşmakta, insanlar ihtiyaçlarını online üzerinden sipariş vermekte ve ödemelerini de yine online yapmaktadırlar. Sanal kart türlerinden biri olan cashixir satın al kart ile gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Son dönemlerde internet üzerinden kart bilgilerinin çalınması gibi sorunlar yaşanmaktadır. Bu nedenle alışveriş yapan insanlar online yaptıkları alışverişlerde sanal kartlardan biri olan astropay satın al kart güvenli kart ile ödeme yaparak talep ettikleri ürünleri almak isterler. Güvenli ödeme türlerinden bir tanesi elektronik para hizmeti olarak tanımlanan paykasa satın al kart ile ödeme seçeneğidir. Paykasa, astropay, paykwik satın al, cashixir, parayum ve jeton olmak üzere sanal kartlarla E –ticaret işlemlerinde ödeme yapabilirsiniz. Cashixir satın al kart da diğer sanal kartlarda olduğu gibi ödeme işlemleri gayet kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Paykasa Kart Kullanılmasının Sebepleri

Paykasa satın al sanal kart, özellikle kredi kartı olmayan ya da kişisel bilgilerini internet ortamında paylaşılmasını istemeyen kişilerce kullanılmaktadır. Online alışverişlerde güvenli ödeme yapmak isteyenler sanal kartlarından biri olan astropay satın al kartı tercih etmektedir. Diğer bir sanal kart olan astropay satın al kart ile kişisel bilgileriniz paylaşılmasına gerek kalmadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Paykwik satın al sanal kart da diğer sanal kartlar gibi güvenli olduğu için kullanımı her geçen gün artmaktadır.

Cashixir satın al sanal kartın tercih edilmesinin sebeplerinden bir diğer sanla kartlarda olduğu gibi kart kodunun tek kullanımlık olmasıdır.

 

Paykasa Kart Güvenilir midir?

Elektronik para olarak adlandırılan paykasa satın al kart internet ortamında kullanılan 16 haneli sanal bir kart olup; internet e-ticaret alışveriş sitelerinde, oyun sitelerinde vb. platformlarda güvenli bir alışveriş imkânı sunar. Astropay satın al kart ile ödeme yaparken Epin ödeme yöntemi ile ödemeleriniz güvence altına alınır. Cashixir satın al kart ile de e-pin yöntemi ile tek kullanımlık epin kodu ile ödeme yapılmaktadır.

Astropay gibi Paykwik satın al kartta da metin kodları rakamlar ve harflerden oluşmaktadır ve bu kodlar 8-12-16 gibi hanelerden oluşabilir. E-pin şifresi ile ödeme işleme gerçekleştirilir ve bu ödeme kartı tek kullanımlık olup; online ya da telefonda yapacağınız alışverişlerde ilave güvenliği sağlar. Bu sayede paykasa satın al kodu tek kullanımlık bir kart ve sanal bir kart olmasından dolayı bir kere kullanılan şifre ikinci defa kullanma imkânı yoktur ve kullanımdan sonra geçerliliğini yitirir. Astropay, paykasa gibi Paykwik satın al kart ile kaybolma ya da çalınma riski olmaz.

 

Paykasa Kullanılan Bankalar

Türkiye’de faaliyet gösteren hemen hemen bütün bankalar tarafından paykwik satın al kart ile işlem yapabilme imkânı bulunmaktadır. İstenildiği takdirde banka hesabınızın kullanması ile alım ve bozum işlemlerinizi paykasa satın al kart ile gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş yapılan sitenin anlaştığı bankalar ile örneğin Garanti Bankası, Akbank, Vakıf Bankası, Ziraat Bankası, İş Bankası, Finansbank, Halk Bankası, DenizBank ve diğer bankalar ile ucuz astropay satın al kart alımı ve bozumu aktif olarak kullanılmaktadır. Cashixir satın al, parayum satın al kartların kullanıldığı birçok sitenin anlaştığı bankalar üzerinden işlem gerçekleştirilebilmektedir.

 


Related post

Ucuz Paykasa

Mart 16, 2020Paykasa

Ucuz Paykasa Paykasa’nın ne demek olduğunu merak edenler için elektronik para hizmeti tanımlaması yapılabilir. Ucuz paykasa ile elektronik ortamlarda ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ödeme yerine geçen ödeme şekli ile online işlemleriniz pratikleşir. Ucuz Paykasa Ne İçin Kullanılır? İnternet alışverişi birçok kişinin sevdiği bir alışveriş şeklidir. Ancak kredi kartı ya da …

Read more
Paykasa Türkiye

Mart 16, 2020Paykasa

Paykasa Türkiye Elektronik para birimleri internet alışverişlerinde kullanılarak yaygın bir hal almaya başladı. Çünkü kimi zaman dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanıyor. Bu sebeple online paralar tercih edilmeye başlandı. Bu paralar içerisinde yer alan paykasa dünya genelinde kullanım alanı ve kullanıcı kitlesi fazladır. Tek kullanımlık bir kart olduğundan dolayı son derece güvenlidir. Bu kartın Türkiye’de satışını …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.