Parayum ve Rahatlık

Ocak 22, 2020Parayum

Parayum İle Rahat Ödeme

Parayum satın al ile insanlar rahat bir şekilde online alışveriş yapabiliyor. Parayum satın al işleminde parayum satın al bayilerinden ya da sitelerinden kart talep etmek yeterlidir. Parayum satın al bakiyeleri arasından kişi bütçesine uygun limiti seçerek parayum satın al işlemini gerçekleştirebilir. Paykasa satın al bir adet karttan ibarettir. Bu kart kredi kartı görünümünde olup paykasa satın al ile verilen kodu içerir. Paykasa satın al kodu 16 hanelidir ve kredi kartındaki IBAN numarasını anımsatır.

Paykasa satın al kodu müşteriye özeldir ve tek kullanımlıktır. Paykasa satın al bakiyeleri arasından limit tercihi yaparken dolara endeksli olduğu unutulmamalıdır. Astropay satın al limitleri 10 dolar ile 1000 dolar arasındadır. Astropay satın al yapılırken seçilen bakiyenin 1 yıllık olduğu hatırlatılır. Astropay satın al bakiyesi bir yıl içinde tüketilmezse kart otomatik olarak kapatılır. Astropay satın al işlemi için seçilen bakiye dışında astropay satın al ücreti alınmamaktadır.

 

Paykwik Kredi Kartı ile Benzerliği

Paykwik satın al işlemindeki kart kredi kartı ile benzerlik gösterir. Paykwik satın al kredi kartı gibi 16 haneli hesap numarasına, paykwik satın al bakiyesine, son kullanma tarihine ve güvenlik koduna sahiptir. Bu bilgilerin her biri paykwik satın al bayilerinden ya da sitelerinden verilir. Paykwik satın al bakiyesi eğer kullanılmazsa iade edilebilir. Cashixir satın al bakiyesi dolardan Türk Lirasına çevrilerek de kullanılabilir.

Cashixir satın al ve parayum satın al kartları hem alışveriş için hem de oyun oynamak için kullanılabilir. Cashixir satın al ve parayum satın al kartları gitti gidiyor ve hepsi burada alışveriş sitelerinde kullanılıyor. Cashixir satın al ve parayum satın al kartları Metin2 oyununda sıklıkla kullanılır. Parayum satın al en çok kredi kartı kullanmak istemeyenlere yaramaktadır.

 

Dolandırılma İhtimali Yok

Jeton satın al işleminde dolandırılma ihtimali yok. Jeton satın al güvenlik kodu kişiye aittir bu nedenle böyle bir risk yoktur. Jeton satın al işleminden sonra güvenli sitelerde bakiyelerin harcanması gerekir. Jeton satın al işlemi sıfır risk ile halledilir. Önemli olan jeton satın al kodunun kimseyle paylaşılmamasıdır.


Related post

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum …

Read more
Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.