Parayum ile Alışverişi Değerlendirin

Ocak 22, 2020Parayum

Parayum ile Alışverişi Değerlendirin

Parayum satın al ile güvenli alışveriş yapmak mümkün. Parayum satın al işlemi kişilerin kredi kartı olmadan internetten alışveriş yapmasını sağlar. Parayum satın al aynı zamanda online oyunların oynanmasını da sağlar. Parayum satın al ile alışveriş yapılan siteler arasında gitti gidiyor ve hepsi burada siteleri ilk sırada yer almaktadır. Parayum satın al ile N11.com sitelerinden de alışveriş yapılabilir. Paykasa satın al ile oynanan oyunlar arasında Metin2 ve Knight Savaş oyunları da sıklıkla tercih edilir.

Paykasa satın al işlemi en çok kredi kartı kullanamayan kişilerin tercihidir. Paykasa satın al işlemi oyun oynamayı seven gençlerin de işine yaramaktadır. Peki, paykasa satın al işlemi nasıl yapılır? Paykasa satın al işlemi için öncelikle cashixir satın al bayisine ya da cashixir satın al sitesine başvuru yapmak gerekir. Cashixir satın al bayi ya da sitesinde cashixir satın al bakiye kartları bulunur. Cashixir satın al yapılırken kişi kendi bütçesine uyan bakiyeyi seçerek paykwik satın al işlemini tamamlamış olur.

Paykwik Satın Al Bakiyeleri

Paykwik satın al bakiyeleri dolar üzerinden hesaplanır. Paykwik satın al bakiyeleri 10 dolar limiti ile başlar ve 1000 dolara kadar paykwik satın al bakiyesi bulunmaktadır. Paykwik satın al bakiyesi belirlenirken kartın son kullanma tarihi göz önüne alınmalıdır. Jeton satın al işleminde kartın 1 seneye kadar kullanım hakkı bulunmaktadır. Jeton satın al bakiyesi bir sene içinde bitirilmezse kart otomatik olarak sıfırlanır ve jeton satın al işlemi için yeni kart çıkarmak gerekir.

Jeton satın al internette kullanıldığı için sanal kart olarak bilinmektedir fakat jeton satın al kesinlikle sanal kart değildir. Astropay satın al kartı kredi kartı görünümünde olup kişiye özeldir.

Astropay Kredi Kartı Farkı

Astropay satın al kartı kredi kartı gibi görünür fakat astropay satın al işleminin kredi kartından farkı tek kullanımlık olmasıdır. Astropay satın al işleminde kartın son kullanma tarihi, 16 haneli hesap numarası ve güvenlik kodu bulunur. Astropay satın al kredi kartına göre daha avantajlıdır.


Related post

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum …

Read more
Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.