Ön Ödemeli Sanal Kartlar

Ocak 22, 2020Paykasa

Ön Ödemeli Sanal Kartlar

Online yapılan alışverişlerde herkesin en çok tereddüt ettiği konu, yapılacak ödeme türünün güvenilir olup olmadığıdır. Online alışverişlerde oyun ve alışveriş sitelerinde güvenliği ön planda tutan ve kişisel bilgileri paylaşmaya gerek kalmadan alışveriş yapılabilecek ön ödemeli sanal kartlar bulunmaktadır. Bu kartlardan biri olan paykasa satın al kart, astropay satın al kart gibi 16 haneli kart numarasıyla güvenlik sorunu yaşamadan alışveriş imkânı sunar.

Ülkemizde de sanal kart türlerinden biri olan paykasa satın al kartın kullanılmasında artış görülmektedir. Özellikle kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyen ya da kredi kartı bulunmayan kişiler tarafından en çok tercih edilen kartlardan biri de astropay satın al karttır.

Sanal Kartlar Güvenli Midir?

Sanal kartlar (astropay satın al kart gibi) kişiye özel kod kullanıldığından, dolandırılma olmaz. Üstelik diğer sanal kartlarda olduğu gibi astropay satın al kodunun tek kullanımlık olması da ekstra bir güvenlik sağlayarak sorunsuz alışveriş yapma imkânı sunar. Kullanım olarak paykasa satın al kart ve diğer sanal kartlar kredi kartlarına işlev olarak benzerlik olsa da temel olarak birbirinden ayıran çok önemli farklar bulunmaktadır. Bunlardan biri sanal kartlardan diğer sanal kartlarda olduğu gibi paykasa satın al kartta da aidat ücreti bulunmamakta satım alımlarınızda faiz uygulanmamakta veya ay sonunda ödeme gibi bir sorun bulunmamaktadır. Çünkü bu kartlar (paykasa, astropay, jeton satın al kart gibi) ön ödemeli sanal kartlardır. Bu kartlara jeton satın al demek ve sanal karta sahip olmak için güvenilir adresler tercih edilmeli. jeton satın al öncesi ve sonrası alışverişlerinizde sanal kart kullanımına başlayabilirsiniz.

Diğer bir sanal kart olan paykwik satın al kart ile kişisel bilgileriniz paylaşılmasına gerek kalmadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik paykwik satın al kolay alım imkanı sunuyor. Bununla birlikte paykwik satın al sonrası güvenle sanal kartı kullanabilirsiniz. Günümüzde birçok internet kullanıcı paykwik satın al hizmetlerinden yararlanmayı tercih ediyor.

Sanal Kartlar Nerelerden Alınır?

Her geçen gün artan bilişim suçlarından birisi de internet üzerinden yapılan alışverişlerde dolandırıcılık olaylarının artmasıdır. Alışverişlerinizde dolandırılma ihtimaline karşı mutlaka SSL sertifikası olan Türkiye resmi sanal kart satış sitelerinden hizmet almaya dikkat edilmelidir. Bu siteler tecrübeleri ile birlikte kaliteli ve güvenli bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet etmektedirler. Cashixir satın al kart ile ve diğer sanal kartlarda olduğu gibi güvenli alışveriş yapabilirisiniz. Bu kartı satın almak için internetten Cashixir satın al demeniz yeterli olacaktır. Siz de Cashixir satın al diyerek kartı satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir diğer sanal kart olan parayum satın al kart da SSL sertifikası olan siteler üzerinden alarak kullanabilirsiniz. İnternet kullanıcıları oyun ya da farklı alışverişlerde parayum satın al ile güvenli alım yapmayı tercih ediyor. Ülkemizde ve dünyada parayum satın al hizmetlerinin tercih edilirliği giderek artıyor. Siz de son dönemlerde parayum satın al diyerek ya da jeton satın al diyerek alışveriş yapan internet kullanıcıları arasında yere alabilirsiniz.


Related post

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum …

Read more
Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.