Jeton Kart Güvenliğinizi Sağlar

Ocak 22, 2020Jeton

Jeton Güvenliği Sağlar

Jeton satın al işleminin pek çok nedeni vardır. Jeton satın al ve parayum satın al ile internet üzerinden farklı işlemler gerçekleştirilebilir. Jeton satın al ile internette oyun oynanabilir ve cashixir satın al ile sitelerden alışveriş de yapılabilir. Jeton satın al işleminde bir adet kart vardır. Jeton satın al işlemi ile bu karta bakiye seçilir. Parayum satın al bakiyeleri kişinin bütçesine göre değişir. Parayum satın al bakiyeleri 10, 20, 30, 500 ve 1000 dolar şeklinde ilerler. Parayum satın al bakiyeleri dolar üzerinden verilir. Parayum satın al en düşük bakiye 10 dolar, en yüksek bakiye 1000 dolardır.

Cashixir Ne Kadar Sürede Bitmeli?

Cashixir satın al kartı alındıktan sonra bakiye bir yıl içinde bitirilmelidir. Cashixir satın al bakiyesi bu sürede bitmezse otomatik olarak kart sıfırlanır. Cashixir satın al kartı sıfırlandıktan sonra bir daha o kart kullanılmaz. Cashixir satın al kartı bittikten sonra yeni bir kart almak gerekir. Paykwik satın al kartı bu nedeni tek kullanımlıktır. Paykwik satın al kartı sanal kart olarak bilinse de paykwik satın al kartı sanal değildir.

Paykwik Kartı Nasıl Alınır?

Paykwik satın al kartını almak için önce bir paykwik satın al bayii ya da sitesine başvurmak gerekir. Paykasa satın al bakiyesi seçildikten sonra o bakiye karşılığı kart alınır. Paykasa satın al işlemi için ek ücret talep edilmez. Paykasa satın al kartı alındıktan sonra kartın üzerine paykasa satın al kodu, paykasa satın al kart numarası ve son kullanma tarihi girilir. Paykasa satın al son kullanma tarihi kartın alım tarihinden 1 sene sonrasıdır.

Astropay satın al işlemi önceden yalnızca yurtdışında kullanılırken astropay satın al ülkemizde de sıklıkla kullanılıyor. Astropay satın al işleminde herhangi bir risk bulunmuyor. Astropay satın al kart numarası kişiye özeldir. Astropay satın al kodu kimseye verilmezse dolandırılma durumu olmaz. Bu nedenle pek çok kişi astropay satın al işlemi ile bu kartı kullanmayı tercih ediyor. Bu yoldan internetten güvenle para harcanabiliyor.


Related post

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum …

Read more
Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.