Cashixir Kart ile Sanal Alışveriş

Ocak 22, 2020Cashixir

Cashixir ile Sanal Alışveriş

Cashixir satın al işlemi ile sanal alışveriş yapmak mümkün. Bu kart tıpkı kredi kartı görünümünde olup kredi kartı kullanamayan kişiler için avantajlıdır. Cashixir satın al ile pek çok siteden alışveriş yapılabilir. Kredi kartı kullanır gibi cashixir satın al kodu ile ön ödemeli bir şekilde alışveriş gerçekleşir. Cashixir satın al kodu 16 hanelidir ve bu kod kişiye özeldir. Cashixir satın al sitelerinden ya da bayilerinden bu kart temin edilebilir. Paykasa satın al işleminde olduğu gibi belli tutarlardaki bakiyeleri seçerek bu kart alınır.

Paykasa satın al bakiyeleri dolara endekslidir. Paykasa satın al bakiyeleri 10 dolardan başlayarak 1000 dolara kadar mevcuttur. Bir kereye mahsus paykasa satın al işlemi yapılarak bu kart alınır ve bakiye bitince bu kart atılır. Paykasa satın al ile alınan bakiye 1 sene içinde tüketilmelidir aksi takdirde kart iptal olur. Paykasa satın al bakiyeleri parçalar halinde de harcanabilir tek seferde de harcanabilir.

Astropay Güvenliği

Astropay satın al kartı kullanıcılara büyük güvenlik sağlar. Astropay satın al ile kişi özel bilgilerini paylaşmadan alışveriş yapabilir. Astropay satın al sayesinde yalnızca güvenlik kodu, kart numarası ve son kullanma tarihi bilgileri ile alışveriş yapılır. Astropay satın al bu yüzden kredi kartından daha güvenilirledir. Astropay satın al işlemi kredi kartı ile benzerlik gösterir. Ancak paykwik satın al ile herhangi bir ay sonu ödemesi gerçekleşmez. Paykwik satın al bakiyesi bittikten sonra atılır ve bu nedenle paykwik satın al kontör kartlarına da benzetilir.

Jeton satın al ile rahat bir şekilde internette paralı oyunlar da oynanır. Paykwik satın al ile oynanan oyunlar arasında Metin2 ve Knight ilk sıralarda yer alır.

Parayum Yaygın mıdır?

Parayum satın al işlemi paykasa satın al işlemi gibi son yıllarda çok gündemde olan bir konudur. İnsanlar güvenli alışveriş için paykasa satın al ya da paykwik satın al işlemlerini kullanıyor. Kredi kartı kullanmamak için parayum satın al ve jeton satın al işlemleri de yaygın olarak kullanılıyor.


Related post

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum …

Read more
Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.