Cashixir Kart ile Alışverişte Rahatlık

Ocak 22, 2020Cashixir

Cashxir ile Alışverişte Rahatlık

Cashixir satın al online alışveriş yapabilmek için ve cashixir satın al ile online oyunlar oynamak için kullanılan bir alışveriş kartıdır. Cashixir satın al işlemi her ne kadar kredi kartına benzese de cashixir satın al kredi kartından daha farklıdır. Cashixir satın al kartının kredi kartından olan farkı aidat ödemesi, borç ödemesi gibi ödemelerin olmamasıdır. Parayum satın al işleminde bir defa kart çıkartılır ve parayum satın al bakiyesi bittiği zaman kart kullanım dışı olmaktadır. Parayum satın al bakiyeleri bulunur ve kişi bütçesine uygun olan parayum satın al kartını satın alır.

Parayum satın al bakiyeleri dolar üzerinden hesaplanır ve paykasa satın al alt limit 10 dolar ve paykasa satın al üst limiti 1000 dolardır. Onlu sayılar üzerinden paykasa satın al işlemi gerçekleşir. Kişi 1 yıl içerisinde ne kadar alışveriş yapmayı düşünüyorsa o limitte paykasa satın al işlemini gerçekleştirmelidir. Çünkü paykasa satın al işlemi yapıldıktan sonra kart içindeki bakiye bir yıl içinde bitirilmelidir.

Paykwik Satın Al Nasıl Olur?

Paykwik satın al işlemi için paykwik satın al bayisine ya da paykwik satın al sitesine girmek gerekir. Orada çeşitli limitler bulunan kartlar seçilerek bakiye karşılığı paykwik satın al işlemi tamamlanmış olur. Paykwik satın al işlemi için bunun dışında bir ek ücret alınmamaktadır. Jeton satın al işlemi tamamlandıktan sonra bu bakiye bir yıl içinde çeşitli sitelerde harcanmalıdır. Jeton satın al işleminin geçerli olduğu siteler arasında gitti gidiyor ve N11.com siteleri ilk sırada yer alır.

Jeton satın al kartının geçerli olduğu oyunlar ise başta Knight ve Metin2 oyunlarıdır. Jeton satın al işlemi kredi kartı kullanmayan bireylerin çok işine yarar. Jeton satın al ile güvenli bir şekilde online alışveriş yapılabilir.

Astropay Satın Al Güvenliği

Astropay satın al işlemi son derece güvenlidir. Çünkü astropay satın al işleminde kart üzerinde 16 haneli kart numarası bulunur. Astropay satın al işlemi kişiye özeldir ve herkesin kart numarası farklıdır. Astropay satın al işleminin en güvenli yanı kişisel bilgieri paylaşmadan alışveriş yapılmamasıdır.


Related post

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum …

Read more
Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.