Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum satın al bayilerinden bu karta sahip olabilirsiniz. Bu yerlerden dilediğiniz tutarda astropay satın al işlemini halledebilirsiniz. Ne kadar bakiye olacağına kendiniz karar verebilirsiniz.

Paykasa satın al ile içerisinde dolar hesabından para olan bu karta sahip olursunuz. Paykasa satın al işleminden sonra kart içerisindeki bakiyeyi 1 sene içinde kullanmalısınız. Paykasa satın al işleminden sonra bakiyeyi 1 sene kullanmazsanız otomatik olarak sıfırlanacaktır. Paykasa satın al yapmak için 10 $, 20$, 50$ ve bu şekilde rakamları belirleyerek satın alabilirsiniz. 1000$ limite kadar paykasa satın al hakkı bulunmaktadır.

Paykwik Kart Nasıl Kullanılır?

Paykwik satın al ive jeton satın al şleminden sonra alışveriş yapacağınız sitenin kart bilgileri yerine kart üzerinde bulunan 16 haneli kart numarasını gireceksiniz. Paykwik satın al ve jeton satın al kartındaki bu güvenlik kodunu kimseye vermezseniz başınız derde girmez. Paykwik satın al kartı ile ön ödemeli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Paykwik satın al işleminin ardından bakiye bittikten sonra yeniden kart çıkarmak gerekir. Paykwik satın al kartının en iyi yanı da budur tek kullanımlıktır ve bakiyeyi ister tek bir yerde ister başka bir yerde harcayabilirsiniz.

Cashixir satın al işleminin en avantajlı yanı da kredi kartı kullanmayan kişiler de online alışveriş yapabiliyor. Cashixir satın al işlemi en çok gençlere yarıyor çünkü bu kart sayesinde pek çok oyunu oynayabiliyorlar. Cashixir satın al işlemi her ne kadar kredi kartına benzese de kredi kartından farkları vardır. Cashixir satın al işleminin kredi kartından tek farkı ay sonu ödemesi, aidat ödemesi gibi ödemeleri yoktur. Cashixir satın al işleminde bir kere para veriyorsunuz ve sonrasında bunu harcıyorsunuz.

Parayum Nerelerde Kullanılır?

Parayum satın al pek çok internet sitesinde kullanılır. Parayum satın al N11.com, gitti gidiyor gibi sitelerde ve Metin2 gibi oyunlarda parayum satın al kullanabilirsiniz.


Related post

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more
Astropay Nasıl Kullanılır

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay Nasıl Kullanılır Astropay satın al içindeki paralar sabittir. Astropay satın al içindeki para cinsi dolar üzerinden belirlenmiştir. Paykasa satın al İngiltere tarafından tedavül edilir. Paykasa satın al kredi kartı kullanmanıza gerek yoktur. Jeton satın al ile madeni olan eski jetonlar günümüzde dijital paraya dönmüştür. Jeton satın al kişisel verilerinizi başka insanlarla paylaşmadan online alışveriş …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.