Paykasa satın almak

Kasım 5, 2019paykasa

Paykasa satın almak

Paykasa, internet üzerinden yapılan alışverişler için kullanılan en güvenli ödeme yöntemlerinden birisidir. Online ortamda kredi kartı üzerinden yaygınlaşan dolandırıcılık olaylarına karşı önlem olarak üretilmiş bir ödeme yöntemi olan paykasa kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi üçüncü bir tarafla paylaşmadan alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Paykasa satın almak için öncelikle müşterilerimiz almak istediği kartın tutarı kadar ödemesini yapmalılardır. Kartlar Euro bazında satıldığı için fiyatlar güncel kurun durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Ödeme yöntemlerimiz arasında kredi kartı, banka kartı ve mobil ödeme paykasa bulunmaktadır ve ödeme yapıldığı takdirde müşterilerimiz kartlarına hızlıca erişim sağlayabilmektedir. Paykartlar.com üzerinden paykasa kart alım işlemi için herhangi bir komisyon tahsil edilmemektedir, yalnızca almak istediğiniz kartın bakiyesi kadar ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Güncel kurun değişken olmasından dolayı kartınızı bozdurma işleminde bulunduğunuz takdirde kartın içerisindeki bakiye yeni kura göre hesaplanıp vereceğiniz herhangi bir hesap numarasına kolay ve hızlı bir şekilde aktarılacaktır.

Güvenilir Paykasa satın al

Paykasa kart kullanımının yaygınlaşması ile birlikte insanları mağdur edebilecek dolandırıcılık şirketlerine taviz vermemek için güvenilir bir şirket kullanmak önemli bir husustur. Paykartlar.com bu noktada müşterileri ile hem Whatsapp’tan hem de canlı destek hattından güvenilir bir alım-satım işlemi gerçekleştirerek herhangi bir mağduriyetin yaşanmamasına dikkat eder. Müşterilerimiz dilediği limitte paykasa talep edebilirler. Paykartlar.com, 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ limitlerinde paykasa hizmeti sunmaktadır ve alım yaparken bütçenize en uygun olan miktarı seçebilirsiniz. Satın alma işleminizin onaylanması takdirinde PIN kodunuz hızlı bir şekilde tarafınıza iletilir ve paykasa kartınızı sanal ödemeyi destekleyen 20 bini aşkın internet sitesinde veya online oyun ödemelerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kartınızı alırken herhangi bir kişisel bilgi vermeniz gerekmez. Kredi kartı ile alımlarda yalnızca tek seferli olarak kredi kartı bilgileriniz ile ödeme yaparsınız ve sonrasında bu bilgiler tarafımızca saklanmamaktadır. Paykasa kartınızın kullanımı esnasında ise müşterilerin bilgisinin ödemeyi alan internet siteleri tarafından ulaşılması mümkün olmamaktadır. Mobil ödeme yönteminde ise yalnızca operatörünüz ile iletişime geçip faturalı hattınız üzerinden ödemenizi gerçekleştiriyoruz.

 


Related post

Ucuz Paykasa

Kasım 5, 2019paykasa

    Ucuz Paykasa Perakende alışverişin giderek yerini internet üzerinden alışverişe bıraktığı günümüzde internetin hayatımızdaki yeri tartışılmaz bir noktaya gelmiştir. Teknolojik gelişmeler ve araştırmalar sayesinde online alışveriş kamuoyunda güvenilirliğini arttırmıştır. Peki güvenilir ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmak için neler gereklidir? Öncelikle bir kredi kartı. Çoğu alışveriş sitesi kredi kartı kullananlara özel imkanlar sunmakta ve …

Read more
Paykasa satın al

Kasım 5, 2019paykasa

Paykasa Satın Al İnternet kullanımının gün geçtikçe artması ile beraber internet üzerinden yapılan alışverişler de artmaya başlamıştır. İnsanlar alışverişlerini bir mağazaya gidip yapmak yerine, markaların mağazalardan daha çok çeşidinin bulunduğu internet sitelerini kullanarak yapmayı tercih etmektedir. Bu noktada internet üzerinden yapılan alışverişlerin güvenliği, müşteriler açısından yüksek derecede önem taşır. Kredi kartı ve kişisel bilgilerin paylaşılmadığı …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.