Paykasa Bozdur

Ekim 12, 2019paykasa

PAYKASA BOZDUR


Sorunsuz Paykasa Bozdurma Paykartlar.com’da!
Ön ödemeli sanal kart olan Paykasa Sanal Kart’ı dilediğiniz zaman sorunsuz bozdurabilirsiniz. Paykasa, online alışverişlerde herhangi bir kişisel bilgi ya da kart bilgisi paylaşmadan yapılan en güvenli ödeme yöntemlerinden birisidir. Kullandığınız Paykasanızın kalan bakiyesini veya kullanmadığınız taktirde kendisini dilediğiniz zaman Paykartlar.com ile iletişime geçerek sorunsuz bozdurabilirsiniz.
Paykasa Kart son dönemlerde yaygınlaşan dolandırıcılık vakalarından korunmanızı sağlar. İz bırakmadan kişisel bilgilerinizi paylaşmadan dilediğiniz limitte alışveriş yapmanızı sağlar.

Paykasa Nasıl Bozdurulur?

Paykasa Kart satın almak ve bozdurmak için Whatsapp ya da canlı destek hattı üzerinden hemen bizimle iletişime geçebilir ve dilediğiniz limitte Paykasa talep edebilirsiniz.

Paykasa talep ederken; 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€,1000€, 25$, 50$, 100$, 150$, 200$, 250$ 500$ ve 1000$ gibi limitler arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Satın alma işleminiz ardından PIN kodunuz kısa süre içerisinde tarafınıza güvenli bir şekilde iletilecektir.

Satın alma ve Paykasa bozdurma işlemleri güncel kurlar üzerinden yapılmaktadır.

Paykasınızı bozdurmak için;
Paykartlar.com canlı destek hattı veya whatsapp üzerinden 7/24 bizimle iletişime geçin.
Bozdurmak istediğiniz limitinizi söyleyerek en yüksek kur üzerinden paykasınızı sorunsuz bozdurun.
Müşteri hesabınıza en kısa süre içerisinde ödemeniz gerçekleşecektir.

Paykasa satın almak veya Paykasa bozdurmak için en güvenilir ve öncü firma Paykartlar.com.

Paykasa alarak kullanabileceğiniz binlerce online mağaza bulunmaktadır. Dünya genelinde yaygınlaşan Paykasa Kart’ın geçerli olduğu başlıca siteler arasında; Skype, DarkOrbit, Facebook, GameForge gibi siteler yer almaktadır. Yine bu ön ödemeli sanal kart film, video, oyun, müzik ve chat web sayfalarında da kullanılabilmektedir. Alışverişleriniz güvenli ve korumalı yapabilmek için Paykartlar.com’a başvurun. Kullanmadığınız bakiyenizi güvenle bozdurun.

Paykartlar.com ile Paykasa kart bozdur, Astropay kart bozdur, Paykwik kart bozdur, Cashixir kart bozdur, Parayum kart bozdur ve Jeton kart bozdur.

 


Related post

Ucuz Paykasa

Kasım 5, 2019paykasa

    Ucuz Paykasa Perakende alışverişin giderek yerini internet üzerinden alışverişe bıraktığı günümüzde internetin hayatımızdaki yeri tartışılmaz bir noktaya gelmiştir. Teknolojik gelişmeler ve araştırmalar sayesinde online alışveriş kamuoyunda güvenilirliğini arttırmıştır. Peki güvenilir ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmak için neler gereklidir? Öncelikle bir kredi kartı. Çoğu alışveriş sitesi kredi kartı kullananlara özel imkanlar sunmakta ve …

Read more
Paykasa satın almak

Kasım 5, 2019paykasa

Paykasa satın almak Paykasa, internet üzerinden yapılan alışverişler için kullanılan en güvenli ödeme yöntemlerinden birisidir. Online ortamda kredi kartı üzerinden yaygınlaşan dolandırıcılık olaylarına karşı önlem olarak üretilmiş bir ödeme yöntemi olan paykasa kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi üçüncü bir tarafla paylaşmadan alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Paykasa satın almak için öncelikle müşterilerimiz almak …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.