Paykasa Bozdur

Ekim 12, 2019Paykasa

PAYKASA BOZDUR


Sorunsuz Paykasa Bozdurma Paykartlar.com’da!
Ön ödemeli sanal kart olan Paykasa Sanal Kart’ı dilediğiniz zaman sorunsuz bozdurabilirsiniz. Paykasa, online alışverişlerde herhangi bir kişisel bilgi ya da kart bilgisi paylaşmadan yapılan en güvenli ödeme yöntemlerinden birisidir. Kullandığınız Paykasanızın kalan bakiyesini veya kullanmadığınız taktirde kendisini dilediğiniz zaman Paykartlar.com ile iletişime geçerek sorunsuz bozdurabilirsiniz.
Paykasa Kart son dönemlerde yaygınlaşan dolandırıcılık vakalarından korunmanızı sağlar. İz bırakmadan kişisel bilgilerinizi paylaşmadan dilediğiniz limitte alışveriş yapmanızı sağlar.

Paykasa Nasıl Bozdurulur?

Paykasa Kart satın almak ve bozdurmak için Whatsapp ya da canlı destek hattı üzerinden hemen bizimle iletişime geçebilir ve dilediğiniz limitte Paykasa talep edebilirsiniz.

Paykasa talep ederken; 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€,1000€, 25$, 50$, 100$, 150$, 200$, 250$ 500$ ve 1000$ gibi limitler arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Satın alma işleminiz ardından PIN kodunuz kısa süre içerisinde tarafınıza güvenli bir şekilde iletilecektir.

Satın alma ve Paykasa bozdurma işlemleri güncel kurlar üzerinden yapılmaktadır.

Paykasınızı bozdurmak için;
Paykartlar.com canlı destek hattı veya whatsapp üzerinden 7/24 bizimle iletişime geçin.
Bozdurmak istediğiniz limitinizi söyleyerek en yüksek kur üzerinden paykasınızı sorunsuz bozdurun.
Müşteri hesabınıza en kısa süre içerisinde ödemeniz gerçekleşecektir.

Paykasa satın almak veya Paykasa bozdurmak için en güvenilir ve öncü firma Paykartlar.com.

Paykasa alarak kullanabileceğiniz binlerce online mağaza bulunmaktadır. Dünya genelinde yaygınlaşan Paykasa Kart’ın geçerli olduğu başlıca siteler arasında; Skype, DarkOrbit, Facebook, GameForge gibi siteler yer almaktadır. Yine bu ön ödemeli sanal kart film, video, oyun, müzik ve chat web sayfalarında da kullanılabilmektedir. Alışverişleriniz güvenli ve korumalı yapabilmek için Paykartlar.com’a başvurun. Kullanmadığınız bakiyenizi güvenle bozdurun.

Paykartlar.com ile Paykasa kart bozdur, Astropay kart bozdur, Paykwik kart bozdur, Cashixir kart bozdur, Parayum kart bozdur ve Jeton kart bozdur.

 


Related post

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum …

Read more
Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.