Header image

Paykasa Fiyatları

Ekim 9, 2019Paykasa

PAYKASA FİYAT

Paykasa fiyatları her bütçeye uygundur. Kendi belirlediğiniz limitlerle Paykasa kart fiyatları oluşturabilirsiniz. Paykartlar.com en uygun Paykasa fiyat garantisini sunar.
Paykasa, online alışverişlerde herhangi bir kişisel bilgi ya da kart bilgisi paylaşmadan yapılan en güvenli ödeme yöntemlerinden birisidir. Ödemelerinizi ve kişisel bilgilerinizi güvence altına alan Paykasa, son dönemlerde yaygınlaşan dolandırıcılık vakalarından korunmanızı sağlar.

Paykasa Kart kullanımı sırasında sıradan yöntemlerde olduğu gibi kart bilgisi veya kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmez. Böylelikle alışverişlerinizde mağdur olmadan güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa kart fiyatı, Astropay kart fiyatı, Paykwik kart fiyatı, Cashixir kart fiyatı, Parayum kart fiyatı, Jeton kart fiyatı güncel Euro ve USD kuruna göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca satın alınacak limit yükseldikçe fiyatlar da artış göstermektedir.
Sorularınız ve Paykasa fiyat işlemleriniz için paykartlar.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa kart kullanabileceğiniz binlerce online mağaza bulunmaktadır. Dünya genelinde yaygınlaşan Paykasa Kart’ın geçerli olduğu başlıca siteler arasında; Skype, DarkOrbit, Facebook, GameForge gibi siteler yer almaktadır. Yine bu ön ödemeli sanal kart Ethereum, Ripple ve Bitcoin gibi sanal para alımlarında da kullanılabilmektedir. Paykasa kart limitleri ile online mağazalarda istediğiniz fiyatta ürün satın alabilirsiniz.
Paykasa talep ederken; 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ gibi Paykasa Fiyatları arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Satın alma işleminiz ardından PIN kodunuz kısa süre içerisinde tarafınıza güvenli bir şekilde iletilecektir.

Ayrıca Paykasa Fiyatları dolar üzerinden de belirlenebilmektedir. Paykartlar.com adresinden size uygun olan para birimi ve Paykasa kart seçeneği ile işlem yapabilirsiniz.
Paykasa fiyatlarını öğrenmek için +(90) 544 440 36 09 numaralı whatsapp hattından, [email protected] mail adresinden veya site içi online destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 


Related post

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum …

Read more
Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.