Header image

Paykwik

Eylül 30, 2019Paykwik

Paykwik Satın Al

Paykwik Kart, online alışverişlerinizde kullanabileceğiniz güvenli ve hızlı alışveriş yapma imkânı sağlayan 16 haneli PIN kodundan oluşan ön ödemeli karttır. Kişisel bilgi ve verilerinizi koruma güvencesi sunar. Son yıllarda online alışverişlerde çıkan dolandırıcılık ve güvenlik sorunlarından korunmanızı sağlayan Paykwik Kart ile risk sorunu ortadan kalkar. Paykwik Kart ile Online alışverişiniz sırasında kişisel veri ve bilgilerinizi paylaşmadan güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

 

Paykwik Kart Nasıl Satın Alınır?

Paykwik Kart satın almak için Whatsapp hattımız ya da internet sitemizdeki canlı destek üzerinden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Paykwik Kart satın almak için birçok Paykwik firması mevcuttur fakat bu firmalar arasından güvenilir ve uygun fiyatlı olanı bulmak oldukça önemlidir. Ön ödemeli sanal kart sektöründe öncü ve tecrübeli olan firmamızı tercih ederek rahatlıkla online alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
10€, 20€, 25€, 50€, 100€, 200€, 250€, 500€ ve 1000€ gibi farklı limitler sunarak alışverişlerinizde güvenlik ve kolaylık sağlamaktayız. Paykwik Kart satın alma işleminizin ardından kısa süre sonra harflerden oluşan Paykwik PIN kodunuz tarafınıza iletilecektir.

 

Paykwik Kart Nasıl Kullanılır?

Paykwik Kart kullanımı için online olarak alışveriş yaptığınız siteden ödeme yöntemi olarak elektronik kart ile ödeme seçeneğini seçmelisiniz. Ardından Paykwik PIN kodunuzu ilgili alana girmeli ve ödemeyi onaylamalısınız.

 

 

Paykwik Hangi Sitelerde Geçerlidir?

Son yılların en popüler ödeme yöntemlerinden birisi olan elektronik kart binlerce alışveriş sitesinde kullanılabilir.
Paykwik kartın geçerli olduğu siteler arasında; Adventure Quest, Knight Online, Skype, Metin2 ve Facebook gibi siteler yer almaktadır.

 

Paykwik Güvenli midir?

Paykwik, kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda kaldığınız ödeme yöntemlerine göre çok daha güvenilir ve pratik bir ödeme yöntemidir. Paykwik PIN kodu ile yaptığınız alışverişlerde herhangi bir kişisel bilgi paylaşmaz, dolandırıcılık vakalarına karşı korunursunuz.

 

Paykwik Fiyatları Ne Kadardır?

Paykwik fiyatları güncel Euro kuruna göre değişiklik göstermektedir.
Ayrıca satın alınacak limit yükseldikçe fiyatlar da artış göstermektedir.
Sorularınız ve satın alma işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Paykwik almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/paykwik-satin-al/

 

 


Related post

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay ile Güvenli Alışveriş Astropay satın al çeşitli internet sitesinden alışveriş yapmak için kullanılan bir karttır. Astropay satın al ile anlık olarak kişisel bilgilerinizi paylaşmadan internetten alışveriş yapabilirsiniz. Astropay satın al ve parayum satın al yaptığınız zaman elinizde kredi kartı şeklinde 16 haneli bir kart olacaktır. Pek çok internet sitesinden ve astropay satın al, parayum …

Read more
Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar

Ocak 22, 2020Astropay

Astropay İle Hızlı Ve Güvenli Harcamalar İnternetin yaygınlaşarak hayatımızın çok önemli bir parçası olması nedeniyle kötü niyetli insanların emelleri için bir ortam doğmasına neden oldu. İnternet üzerinden online yapılan alışverişler ve harcamalar çok da güvenilir olmamaktadır. Astropay satın al işlemi sayesinde kötü niyetli insanların amaçlarına ulaşmalarına engellemiş olursunuz. Paykasa satın al ile sizleri güvenli hale …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.