Header image

Cashixir

Eylül 30, 2019Cashixir

Cashixir Satın Al

Cashixir, internet ortamında gerçekleştirilen ödeme ve para transferi işlemlerinin güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan ön ödemeli sanal kart sistemidir. Ön ödemeli sanal kartlar günümüzde yaygın olan dolandırıcılık, kişisel veri hırsızlığı gibi problemlerin önüne geçebilmek adına öncü ödeme ve alışveriş sistemidir. Tüm dünyada sıklıkla kullanılan bu sistem her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmakta ve güvenlik garantisi sunmaktadır. Sizde Cashixir Kart satın alarak işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Cashixir Kart Nasıl Satın Alınır?

Cashixir Kart satın almak için Whatsapp’tan bizimle iletişime geçebilir veya canlı destek üzerinden bize mesaj bırakabilirsiniz. Günümüzde internet ortamında yaşanan dolandırıcılık vakaları artış göstermekte, bu nedenle mağdur duruma düşen kişi sayısı günden güne artmaktadır. Bu doğrultuda Cashixir almak için bizimle iletişime geçebilir, 7/24 hizmetimizden en güvenilir şekilde yararlanabilirsiniz.
Cashixir Kart fiziksel bir kart değildir. 16 haneli PIN kodu olan bu kart; 10 €,20 €, 30 €, 40 €, 50 € veya 100 € gibi limitler arasında seçenekler sunar.

 

Cashixir PIN Kodu Nasıl Kullanılır?

Cashixir kullanımı için satın alma, ödeme, para transferi işleminiz sırasında ödeme yöntemi olarak Cashixir’i tercih etmelisiniz. Cashixir satın alma işlemleri sonrasında size verilen PIN kodunu belirtilen alana girmeli ve işlemi onaylamalısınız.
*PIN kodu 1 yıl içerisinde mutlaka kullanılmalıdır.

 

Cashixir Kullanımı Güvenli mi?

Cashixir, kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda kaldığınız ödeme yöntemlerine göre çok daha güvenilir ve pratik bir ödeme yöntemidir. Cashixir PIN kodu ile yaptığınız alışverişlerde herhangi bir kişisel bilgi paylaşmaz, dolandırıcılık vakalarına karşı korunursunuz.

 

 

Cashixir hangi sitelerde geçerlidir?

Son dönemlerde en çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden birisi olan elektronik ödeme, dünyanın en popüler online sitelerinde kullanılmaktadır. Cashixir’in geçerli olduğu başlıca siteler arasında; Zynga, World Warcraft, League Legends, Skype ve Facebook gibi siteler bulunmaktadır.

 

Cashixir Fiyatları Ne Kadardır?

Cashixir fiyatları güncel Euro kuruna göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca satın alınacak limit yükseldikçe fiyatlar da artış göstermektedir. Sorularınız ve satın alma işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Cashixir almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.
paykartlar.com/kartlar/cashixir-satin-al/

 


Related post

Ucuz Paykasa

Kasım 5, 2019Paykasa

Ucuz Paykasa Perakende alışverişin giderek yerini internet üzerinden alışverişe bıraktığı günümüzde internetin hayatımızdaki yeri tartışılmaz bir noktaya gelmiştir. Teknolojik gelişmeler ve araştırmalar sayesinde online alışveriş kamuoyunda güvenilirliğini arttırmıştır. Peki güvenilir ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmak için neler gereklidir? Öncelikle bir kredi kartı. Çoğu alışveriş sitesi kredi kartı kullananlara özel imkanlar sunmakta ve pratik bir …

Read more

Leave A Comment

Your email is safe with us.